Gimnazjum nr 1 w Nidzicy

Kopernika 1, 13-100 Nidzica

Gimnazjum im. Mikolaja Kopernika

ul. Armii Krajowej 7, 56-300 Milicz

Szkoła Podstawowa we Wróblińcu

Wróbliniec 24, 56-300 Milicz

Wieczornica Papieska

19.10.2018
Kwintensencją zorganizowanego przez Talentowiczów Tygodnia Papieskiego będzie zaplanowana na 21 października 2018 wieczornica poświęcona pamięci Ojca Świętego- Jana Pawła II.
Więcej Wieczornica Papieska

Bransoletki przyjaźni

19.10.2018
Pomysłem Talentowiczów było wykonanie w barwach papieskich bransoletek przyjaźni, które można było zakupić podczas kiermaszu smakołyków.
Więcej Bransoletki przyjaźni

Do biegu, gotowi, start !!!

15.10.2018
Zmotywowani ubiegłorocznym sukcesem w programie TalentowiSKO, pełni sił i zapału do pracy jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania w VI edycji konkursu.Będzie to okres bogaty w wydarzenia zarówno dla naszej szkoły jak i naszego środowiska lokalnego.
Więcej Do biegu, gotowi, start !!!

KONKURSY SKO

07.10.2018
Konkursy ogłoszone przez Szkolną Kasę Oszczędności. Zapraszamy do udziału !
Więcej KONKURSY SKO

Z angielskim i niemieckim za pan brat!

20.05.2018
Tradycją w naszej szkole stały się Dni Języków Obcych, których celem jest przede wszystkim motywowanie uczniów do nauki języków, a także propagowanie kultury danego obszaru językowego, rozwijanie autonomii w uczeniu się języka obcego, jak również uświadomienie uczącym się roli i znaczenia znajomości języków obcych w rozwijającej się Europie i świecie.
Więcej Z angielskim i niemieckim za pan brat!

Turniej Unihokeja w Gawłuszowicach

14.05.2018
Turniej Unihokeja w Gawłuszowicach zorganizowany został z okazji 30-lecia nadania Szkole imienia Władysława Jasińskiego oraz 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Więcej Turniej Unihokeja w Gawłuszowicach

Paweł Rokoszak finalistą ELEKTRO-TECH-u.

07.05.2018
W marcu w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu trzech uczniów naszego gimnazjum: Paweł Rokoszak, Radosław Musiał i Kacper Mazurek wzięło udział w drugim etapie szóstej edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "Elektro-Tech".
Więcej Paweł Rokoszak finalistą ELEKTRO-TECH-u.

VIII rocznica katastrofy smoleńskiej

09.04.2018
"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."
Więcej VIII rocznica katastrofy smoleńskiej

Wizyta w Banku

03.04.2018
Bank Spółdzielczy odwiedzamy, nasze ostatnie oszczędności wpłacamy!
Więcej Wizyta w Banku

KIERMASZ WIELKANOCNY

30.03.2018
Wielkim sukcesem zakończył się przygotowywany z wielkim zaangażowaniem uczniów, rodziców i sympatyków TalentowiSKA Kiermasz wielkanocny. Po dwóch miesiącach przygotowań i ciężkiej pracy mogliśmy w końcu podliczać pieniążki. Sprzedaliśmy praktycznie cały wystawiony towar. Jesteśmy dumni z tego przedsięwzięcia. Przebiegało zgodnie założonym planem, zaangażowało wielu uczniów i odkryliśmy przy okazji wiele talentów. Nasze "małe arcydzieła" będą ozdobą niejednego domu podczas świąt wielkanocnych.
Więcej KIERMASZ WIELKANOCNY

Uroczyste podsumowanie TalentowiSKA

30.03.2018
Premiera spektaklu „Spisek” była oficjalnym zakończeniem kilkumiesięcznej pracy TalentowiSKA. Udział w niej wzięli: · Dziewczyna (bohaterka) – Julia Wojewoda – Talentowisko, · Chłopak (bohater) – Patryk Mąka– absolwent Jedynki · Pacjent – Julia Łusiak – I LO, · Psychiatra – Przemek Mrowiński – I LO, · Pielęgniarka – Eliza Ostrowska -Talentowisko, · Ksiądz – Kacper Buraczyński - Talentowisko · Narkomanka – Martyna Chachaj– Talentowisko, · Dealerka – Julia Łusiak – I LO, · Matka – Maria Ignatiuk – emerytowana nauczycielka, członek UWT, · Dziewczyna I – Katarzyna Ćwikła– Talentowisko, · Dziewczyna II – Aleksandra Szyszko – I LO · Śmierć - Aleksandra Szyszko – I LO
Więcej Uroczyste podsumowanie TalentowiSKA

Protokół zbiórki pieniędzy

30.03.2018
Na uroczystym apelu przed feriami szkolnymi odczytano protokół ze zbiórki pieniędzy z Kiermaszu świątecznego na doposażenie świetlicy szkolnej
Więcej Protokół zbiórki pieniędzy

Wigilia szkolna dla rodziców

30.03.2018
W dnu 28. 12. 2018 r. odbyła się uroczystość wigilijna dla rodziców i przedstawicieli instytucji współpracujących ze szkołą.
Więcej Wigilia szkolna dla rodziców

Wystawa prac uczniów w szkole

30.03.2018
Oto efekty naszych starań -prace konkursowe, które można było podziwiać w korytarzu naszej szkoły.Łącznie zrobiono 140 prac!!!
Więcej Wystawa prac uczniów w szkole

Promujemy naszą inicjatywę wśród rodziców.

30.03.2018
Dyrektor szkoły Pani mgr. Dorota Monkiewicz -ogłosiła na spotkaniu z rodzicami informację o trwającym w szkole konkursie świątecznym oraz o Kiermaszu świątecznym, który odbędzie się w dniu 28.12.2017 r. na spotkaniu z rodzicami, po uroczystych jasełkach. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na doposażenie świetlicy szkolnej.
Więcej Promujemy naszą inicjatywę wśród rodziców.

Promujemy naszą inicjatywę w szkole!!!

30.03.2018
Uczniowie klasy IIB przeszli po klasach i ogłosili po raz kolejny informację o konkursie. to ważny element naszej promocji, trzeba wszystkim przypominać o konkursie, a by w terminie zrobili prace i przyłączyli się do naszej wspólnej inicjatywy-zebrania pieniędzy na doposażenie świetlicy szkolnej.
Więcej Promujemy naszą inicjatywę w szkole!!!

Mamy sponsorów!!!

30.03.2018
Właśnie otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze pisma zredagowane do sponsorów.Pozyskaliśmy od tych instytucji sumę 500 złotych na zakup nagród dla uczniów biorących udział w konkursie.
Więcej Mamy sponsorów!!!

Szukamy sponsorów konkursu.

30.03.2018
Uczniowie należący do SKO wraz z nauczycielem zredagowali pismo do instytucji współpracujących ze szkołą z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy.-ufundowanie nagród dla uczestników konkursu lub wsparcie finansowe. Łącznie spotkaliśmy się z przedstawicielami następujących instytucji: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Oddział Banku Spółdzielczego w Puszczy Mariańskiej, Mariański Ruch Inicjatyw Ekonomiczno -Społecznych.
Więcej Szukamy sponsorów konkursu.

Konkurs świąteczny "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"-ogłosznie"

29.03.2018
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie świątecznym. Na koniec konkursu zorganizowany zostanie Kiermasz Świąteczny prac. Dochód ze sprzedaży prac zostanie przeznaczony na doposażenie świetlicy szkolnej. Na zwycięzców czekają nagrody niespodzianki ufundowane przez sponsorów.
Więcej Konkurs świąteczny "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"-ogłosznie"

"Spartakiada Sobieskiego"-święto patrona naszej szkoły-Króla Jana III Sobieskiego

29.03.2018
W dniu 25 października odbyła się w naszej szkole Spartakiada Sobieskiego, impreza sportowa ku czci patrona naszej szkoły Króla Jana III Sobieskiego. Tegoroczne święto połączone było z uroczystością otwarcia nowego obiektu przy naszej szkole- stadionu lekkoatletycznego. Tego dnia odbywają się w naszej szkole zawody sportowe, konkursy. Klasy rywalizuję między sobą o puchar Pani Dyrektor.
Więcej "Spartakiada Sobieskiego"-święto patrona naszej szkoły-Króla Jana III Sobieskiego

Zbieramy surowce wtórne a także pomagamy w budowie studni w Czadzie w Afryce

29.03.2018
Plastikowe nakrętki, baterie, makulatura i złom to surowce wtórne, które systematycznie zbieramy przyczyniając się w znacznym stopniu do ochrony środowiska. Z ich sprzedaży uzyskujemy pieniążki, które przeznaczamy na różne cele. Część przeznaczamy na nasz główny cel jaki obraliśmy w TalentowiSKU, a innymi się dzielimy.
Więcej Zbieramy surowce wtórne a także pomagamy w budowie studni w Czadzie w Afryce

CZAS PODSUMOWAŃ

29.03.2018
DNIA 27 I 28 MARCA PODSUMOWYWALIŚMY DZIAŁANIA W RAMACH "SPÓŁDZIELNI DOBRYCH SERC"
Więcej CZAS PODSUMOWAŃ

Dzień Świętego Patryka

29.03.2018
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym koncercie zorganizowanym z okazji święta patrona Irlandii- Świętego Patryka.
Więcej Dzień Świętego Patryka

Z wizytą w lubartowskim szpitalu

28.03.2018
Tuz przed świętami, nasi Talentowicze o "największych i najwrażliwszych sercach" odwiedzili małych pacjentów przebywających na oddziale dziecięcym lubartowskiego szpitala.
Więcej Z wizytą w lubartowskim szpitalu

Sukces młodych pływaków z SP3

28.03.2018
W dniu 21.03.2018 r. odbyły się Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Łukowa w pływaniu. Na pływalni Delfinek w Łukowie rywalizowało 226 zawodników i zawodniczek z lubelskich szkół i klubów. Wśród nich byli zawodnicy i zawodniczki ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie.
Więcej Sukces młodych pływaków z SP3

WIELKI KIERMASZ

28.03.2018
KIERMASZ ODBYŁ SIĘ W NASZEJ SZKOLE I TRWAŁ OD 20 DO 22 MARCA. NAJWAŻNIEJSZA CZĘŚĆ ODBYŁA SIĘ 21 MARCA PODCZAS FESTIWALU TALENTÓW.
Więcej WIELKI KIERMASZ

Artystyczna twarz Jedynki

27.03.2018
Pomysłem na zakończenie programu TalentowiSKO było przygotowanie wystawy ukazującej artystystyczne ujęcie przedsięwzięć szkoły w roku szkolnym 2017-18.
Więcej Artystyczna twarz Jedynki

POWIATOWY KONKURS

26.03.2018
DNIA 15.03.2018 R. W NASZEJ SZKOLE ODBYŁA SIE KOLEJNA EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU "BANK SPÓŁDZIELCZY WCZORAJ I DZIŚ"
Więcej POWIATOWY KONKURS

PaTPORTowiSKO

26.03.2018
Konkurs „Spółdzielnia Dobrych Serc-Talenty mnożymy” realizowany w ciągu 5 miesięcy przez gimnazjalistów Jedynki w ramach Ogólnopolskiego Programu TalentowiSKO dobiega końca. Kwintensencją wszystkich działań będzie premiera spektaklu "Spisek", w przygotowanie którego pomysłodawcy włożyli dużo serca i starań.
Więcej PaTPORTowiSKO
Załaduj starsze