Gimnazjum nr 1 w Nidzicy

Kopernika 1, 13-100 Nidzica

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu

ul. Armii Krajowej 7, 56-300 Milicz

Szkoła Podstawowa we Wróblińcu

Wróbliniec 24, 56-300 Milicz

Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"

11 listopada 5, 56-300 Milicz

SzachowiSKO

31.03.2019
Cały rok oszczędzamy i dlatego lekcje szachów w szkole mamy!
Więcej SzachowiSKO

TeatrzykowiSKO

30.03.2019
Tym pięknym przedstawieniem podsumowaliśmy uroczyście program TalentowiSKO w naszej szkole.
Więcej TeatrzykowiSKO

Talentowicze szlifują język niemiecki

29.03.2019
Talentowicze z Jedynki stanowią grupę młodzieży, która przejawia wszechstronne zainteresowania i talenty.Dwoje z nich-Marta i Bartek chcąc sprawdzić swoją wiedzę i kompetencje językowe wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Języka Niemieckiego Gorzków 2019.
Więcej Talentowicze szlifują język  niemiecki

KrasnoludowiSKO

29.03.2019
Spośród zwycięskich prac plastycznych gminnego konkursu wybraliśmy krasnoludki, które chcielibyśmy, żeby znalazły się w naszym Zaułku Krasnoludków.
Więcej KrasnoludowiSKO

PodsumowiSKO

29.03.2019
Podsumowań czas. Tyle zarobiliśmy podczas naszych akcji SKO-wskich.
Więcej PodsumowiSKO

Uroczysty finał TalentowiSKA

27.03.2019
"Sąd nad człowiekiem", to spektakl w formie rozprawy sądowej, który przygotowali Talentowicze w ramach trwającego trzydniowego Happeningu będącego oficjalnym zakończeniem sześciomiesięcznego udziału Publicznej Szkoły nr 1 w Krasnymstawie w programie TalentowiSKO.
Więcej Uroczysty finał TalentowiSKA

StoiSKO z rękodziełem z odzysku

27.03.2019
Gromadzenie i nadawanie nowej formy nieużytecznym rzeczom zajęło nam trochę czasu. Warto było jednak podjąć takie wyzwanie ze względu na efekt końcowy.
Więcej StoiSKO z rękodziełem z odzysku

Talentowiczowskie EKOlaboratorium

27.03.2019
Na potrzeby Ekologicznego Eventu Talentowicze przygotowali w EKOlaboratorium domowe kosmetyki-glicerynowe mydełka i dezodorant. Produkty powstały na bazie naturalnych składników, szczególnie dla osób bardziej wrażliwych.
Więcej Talentowiczowskie EKOlaboratorium

Ubrania w nowej odsłonie

27.03.2019
Pomysłem na wzbogacenie ekologicznych przedsięwzięć było przygotowanie przez Talentowiczowską Kreatorkę Ulę niepotrzebnych ubrań w nowej postaci.Wykorzystując jej talent krawiecki i kreatywność mogliśmy stworzyć ciekawą młodzieżową kolekcję.
Więcej Ubrania w nowej odsłonie

Strefa zdrowego żywienia

27.03.2019
Obecnie nastąpił duży wzrost świadomości ludzi w zakresie zdrowego żywienia. Talentowicze propagują zdrowe odżywianie, stosowanie zbilansowanej diety. Dbają też o piękną i smukłą sylwetkę stosując aktywne formy ćwiczeń. W trosce o zdrowie innych przygotowali na ekologiczny Event ofertę z BIOproduktami.
Więcej Strefa zdrowego żywienia

PlanszowiSKO!

27.03.2019
Z SKO gramy w MONOPOLY uczymy się przedsiębiorczości i gospodarowania pieniążkami.
Więcej PlanszowiSKO!

EKO inspiracje

26.03.2019
Kolejnym pomysłem Talentowiczów na promowanie podjętych działań ekologicznych było malowanie twarzy swoich kolegów i koleżanek. Nasi Animatorzy tworzyli prawdziwe cuda.
Więcej EKO inspiracje

EKOwypieki- warsztaty kulinarne

26.03.2019
Zainicjowane przez nas warsztaty ze specjalistami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie były świetną okazją do przygotowania zdrowych,ekologicznych ciasteczek i past, które trafiły do strefy zdrowego żywienia podczas Happeningu.
Więcej EKOwypieki- warsztaty kulinarne

Dzień Wiosny

26.03.2019
Dzień Wiosny, w naszej szkole obfitował w mnóstwo zabawy i śmiechu. Z racji na duże zainteresowanie występami przed publicznością, Mam Talent został podzielony na dwie grupy: klasy I i II oraz klasy strasze. W pierwszej grupie wystąpiło aż 44 uczestników. Była recytacja, śpiew,taniec, pokazy karate, teakwondo, gra w piłkę, gwizdanie a nawet tabliczka mnożenia. Jury miało bardzo trudny orzech do zgryzienia. Wszystkie występy były piękne i bardzo pomysłowe.
Więcej Dzień Wiosny

Piszą o nas :)

26.03.2019
Działania SKO Gimnazjum w Jabłonnie Lackiej opisane w Gazecie Podlasia.
Więcej Piszą o nas :)

Turniej ekologiczny- Zielona Jedynka.

25.03.2019
Nadszedł ważny dzień dla wszystkich uczestników i osób współpracujących z Talentowiskiem. Ekologiczny Happening rozpoczęliśmy od sprawdzenia wiedzy przyrodniczej wybranych uczniów klas piatych, szóstych i siódmych.Poprzez zorganizowanie turnieju chcieliśmy wzbudzić zainteresowania przyrodniczo-ekologiczne, uwrażliwić na piękno przyrody i konieczność jej ochrony przez aktywne postawy wobec otaczajacego nas środowiska,
Więcej Turniej ekologiczny- Zielona Jedynka.

Międzyszkolne KonkursowiSKO.

23.03.2019
KonkursowiSKO Twórczość Marii Konopnickiej dostarcza nam wiele wzruszeń. Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z uczniami ze szkół w Brudkach Starych, Wąsewie i Trynosach.
Więcej Międzyszkolne KonkursowiSKO.

Rozwijamy uzdolnienia matematyczne- turniej Jeden z Dwunastu

23.03.2019
Dwunastu uzdolnionych matematycznie uczniów klas piątych 20 marca 2019 roku wzięło udział w konkursie matematycznym składającym się z dwóch etapów. Pierwsza część konkursu pod nazwą "Sławni matematycy" polegała na wykonaniu plakatu zawierającego ciekawostki z życia sławnych matematycznych osobistości. Druga część to "Jeden z Dwunastu" przypominający znany teleturniej prowadzony przez Tadeusza Sznuka.
Więcej Rozwijamy uzdolnienia matematyczne- turniej Jeden z Dwunastu

Noc warsztatowo- filmowa

23.03.2019
Nocne warsztaty były doskonałą przygodą dla uczestników Talentowiska. Po wielu godzinach żmudnej pracy przyszedł czas na relaks.Najlepszym sposobem było oglądanie młodzieżowych filmów. Uczniowie zamówili pizzę, która smakowała wyjątkowo.
Więcej Noc  warsztatowo- filmowa
Załaduj starsze