Gimnazjum nr 1 w Nidzicy

Kopernika 1, 13-100 Nidzica

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu

ul. Armii Krajowej 7, 56-300 Milicz

Szkoła Podstawowa we Wróblińcu

Wróbliniec 24, 56-300 Milicz

Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"

11 listopada 5, 56-300 Milicz

SzachowiSKO

31.03.2019
Cały rok oszczędzamy i dlatego lekcje szachów w szkole mamy!
Więcej SzachowiSKO

TeatrzykowiSKO

30.03.2019
Tym pięknym przedstawieniem podsumowaliśmy uroczyście program TalentowiSKO w naszej szkole.
Więcej TeatrzykowiSKO

Talentowicze szlifują język niemiecki

29.03.2019
Talentowicze z Jedynki stanowią grupę młodzieży, która przejawia wszechstronne zainteresowania i talenty.Dwoje z nich-Marta i Bartek chcąc sprawdzić swoją wiedzę i kompetencje językowe wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Języka Niemieckiego Gorzków 2019.
Więcej Talentowicze szlifują język  niemiecki

KrasnoludowiSKO

29.03.2019
Spośród zwycięskich prac plastycznych gminnego konkursu wybraliśmy krasnoludki, które chcielibyśmy, żeby znalazły się w naszym Zaułku Krasnoludków.
Więcej KrasnoludowiSKO

PodsumowiSKO

29.03.2019
Podsumowań czas. Tyle zarobiliśmy podczas naszych akcji SKO-wskich.
Więcej PodsumowiSKO

Uroczysty finał TalentowiSKA

27.03.2019
"Sąd nad człowiekiem", to spektakl w formie rozprawy sądowej, który przygotowali Talentowicze w ramach trwającego trzydniowego Happeningu będącego oficjalnym zakończeniem sześciomiesięcznego udziału Publicznej Szkoły nr 1 w Krasnymstawie w programie TalentowiSKO.
Więcej Uroczysty finał TalentowiSKA

StoiSKO z rękodziełem z odzysku

27.03.2019
Gromadzenie i nadawanie nowej formy nieużytecznym rzeczom zajęło nam trochę czasu. Warto było jednak podjąć takie wyzwanie ze względu na efekt końcowy.
Więcej StoiSKO z rękodziełem z odzysku

Talentowiczowskie EKOlaboratorium

27.03.2019
Na potrzeby Ekologicznego Eventu Talentowicze przygotowali w EKOlaboratorium domowe kosmetyki-glicerynowe mydełka i dezodorant. Produkty powstały na bazie naturalnych składników, szczególnie dla osób bardziej wrażliwych.
Więcej Talentowiczowskie EKOlaboratorium

Ubrania w nowej odsłonie

27.03.2019
Pomysłem na wzbogacenie ekologicznych przedsięwzięć było przygotowanie przez Talentowiczowską Kreatorkę Ulę niepotrzebnych ubrań w nowej postaci.Wykorzystując jej talent krawiecki i kreatywność mogliśmy stworzyć ciekawą młodzieżową kolekcję.
Więcej Ubrania w nowej odsłonie

Strefa zdrowego żywienia

27.03.2019
Obecnie nastąpił duży wzrost świadomości ludzi w zakresie zdrowego żywienia. Talentowicze propagują zdrowe odżywianie, stosowanie zbilansowanej diety. Dbają też o piękną i smukłą sylwetkę stosując aktywne formy ćwiczeń. W trosce o zdrowie innych przygotowali na ekologiczny Event ofertę z BIOproduktami.
Więcej Strefa zdrowego żywienia

PlanszowiSKO!

27.03.2019
Z SKO gramy w MONOPOLY uczymy się przedsiębiorczości i gospodarowania pieniążkami.
Więcej PlanszowiSKO!

EKO inspiracje

26.03.2019
Kolejnym pomysłem Talentowiczów na promowanie podjętych działań ekologicznych było malowanie twarzy swoich kolegów i koleżanek. Nasi Animatorzy tworzyli prawdziwe cuda.
Więcej EKO inspiracje

EKOwypieki- warsztaty kulinarne

26.03.2019
Zainicjowane przez nas warsztaty ze specjalistami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie były świetną okazją do przygotowania zdrowych,ekologicznych ciasteczek i past, które trafiły do strefy zdrowego żywienia podczas Happeningu.
Więcej EKOwypieki- warsztaty kulinarne

Dzień Wiosny

26.03.2019
Dzień Wiosny, w naszej szkole obfitował w mnóstwo zabawy i śmiechu. Z racji na duże zainteresowanie występami przed publicznością, Mam Talent został podzielony na dwie grupy: klasy I i II oraz klasy strasze. W pierwszej grupie wystąpiło aż 44 uczestników. Była recytacja, śpiew,taniec, pokazy karate, teakwondo, gra w piłkę, gwizdanie a nawet tabliczka mnożenia. Jury miało bardzo trudny orzech do zgryzienia. Wszystkie występy były piękne i bardzo pomysłowe.
Więcej Dzień Wiosny

Piszą o nas :)

26.03.2019
Działania SKO Gimnazjum w Jabłonnie Lackiej opisane w Gazecie Podlasia.
Więcej Piszą o nas :)

Turniej ekologiczny- Zielona Jedynka.

25.03.2019
Nadszedł ważny dzień dla wszystkich uczestników i osób współpracujących z Talentowiskiem. Ekologiczny Happening rozpoczęliśmy od sprawdzenia wiedzy przyrodniczej wybranych uczniów klas piatych, szóstych i siódmych.Poprzez zorganizowanie turnieju chcieliśmy wzbudzić zainteresowania przyrodniczo-ekologiczne, uwrażliwić na piękno przyrody i konieczność jej ochrony przez aktywne postawy wobec otaczajacego nas środowiska,
Więcej Turniej ekologiczny- Zielona Jedynka.

Międzyszkolne KonkursowiSKO.

23.03.2019
KonkursowiSKO Twórczość Marii Konopnickiej dostarcza nam wiele wzruszeń. Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z uczniami ze szkół w Brudkach Starych, Wąsewie i Trynosach.
Więcej Międzyszkolne KonkursowiSKO.
Załaduj starsze