Lista szkół
Społeczna Szkoła Podstawowa  "Ad Astra"

Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"

Kontakt

11 listopada 5
Milicz 56-300

O naszej szkole

Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra" jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Każdy uczeń jest traktowany indywidualnie i może rozwijać swoje pasje i talenty na rozlicznych zajęciach obowiązkowych i dodatkowych. Uczestniczymy w eksperymentach naukowych i bierzemy udział w wykładach na uczelniach wyższych. Edukujemy się kulturalnie i wystawiamy sztuki teatralne dla szerokiej publiczności. Organizujemy mnóstwo atrakcyjnych wyjazdów, kuligi, spływy kajakowe, biwaki, zawody sp

BlogowiSKO szkoły

Wycieczka do Warszawy

19.11.2017
13 i 14 listopada uczniowie klas III wzięli udział w wycieczce do Warszawy zorganizowanej przez nauczyciela historii i wychowawców klas.
Więcej Wycieczka do Warszawy

Powiatowy Konkurs Recytatorski

22.03.2017
Mottem tegorocznego konkursu były słowa włoskiego pisarza Alberto Moravia: „Poezja jest jak woda w głębi ziemi. Poeta zaś jak różdżkarz, co ją znajdzie i sprawi, że wypłynie w najbardziej nawet suchym miejscu”.
Więcej Powiatowy Konkurs Recytatorski

Podsumowanie działalności

04.05.2014
Zakończyliśmy pierwszą edycję programu TalentowiSKO w naszej szkole. Zebrane doświadczenia posłużą nam do dalszej pracy. Niewykorzystane pomysły postaramy się zrealizować w kolejnym roku szkolnym.
Więcej Podsumowanie działalności

Zaczynamy!

02.12.2013
Po raz pierwszy przystępujemy do programu TalentowiSKO. Mamy mnóstwo pomysłów i zaczęliśmy je realizować.
Więcej Zaczynamy!