Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie

Spółdzielcza 17, 24-150 Nałęczów

Szkoła Podstawowa w Wieleninie

Wielenin 30A, 99-210 Wielenin

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w RZĄŚNIKU WŁOŚCIAŃSKIM

Rząśnik Włościański 30, 07-311 Rząśnik Włościański

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

Dąbrowa Wielka 15, 18-220 Czyżew

Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie

Wspólna 13a, 96-512 Młodzieszyn

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Wyniki konkursu "Dla lasu, dla ludzi. Pszczela rodzina"

09.06.2020
W etapie szkolnym konkursu edukacyjnego "Dla lasu, dla ludzi. Pszczela rodzina" organizowanego przez Nadleśnictwo Milicz wyłonieni zostali następujący zwycięzcy, których prace zakwalifikowały się do II etapu - półfinału: I miejsce Magdalena Matoga z klasy Ia II miejsce Adam Rynowiecki z klasy Ia III miejsce Maja Jaworska z klasy Ib wyróżnienia: Julia Jaworska z kl. Ib oraz Alex Klasiński z klasy Ic.
Więcej Wyniki konkursu "Dla lasu, dla ludzi. Pszczela rodzina"

Bankowcy dla Edukacji

02.06.2020
W ramach projektu Bankowcy dla Edukacji zapraszamy naszych uczniów i nauczycieli do uczestnictwa w cyklu aktywności on-line.
Więcej Bankowcy dla Edukacji

Konkurs „Łamigłówki z BAKCYLEM”

02.06.2020
Z okazji Dnia Dziecka zachęcamy do udziału w konkursie w ramach wydarzenia: #1czerwcazWIB Zapraszamy uczniów w dwóch grupach wiekowych: – klasy III-V – klasy VI-VIII
Więcej Konkurs „Łamigłówki z BAKCYLEM”

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

02.06.2020
Kto jest kim? Może uczniowie nie zdają sobie z tego sprawy, ale nas nauczycieli też ciągnęło kiedyś do zabawy. Mieliśmy lalki, klocki i samochodziki, a na podwórku zbieraliśmy kolorowe kamyki.
Więcej Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Dzień Matki w naszej szkole

02.06.2020
Mimo, że szkoły świecą pustkami, nadal pracujemy wytrwale i systematycznie. Pamiętamy też o świętach i ważnych uroczystościach.
Więcej Dzień Matki w naszej szkole

DZIEŃ DZIECKA

01.06.2020
Dzień Dziecka to święto szczególnie wyczekiwane przez wszystkie małe i większe dzieci.
Więcej DZIEŃ DZIECKA

ŻYCIE DRZEW

31.05.2020
Biedronka Dolores i świetlik Mike zabrały nas w piękną podróż
Więcej ŻYCIE DRZEW

Warto czytać

20.05.2020
Uczniowie klasy 2a na stronach szkoły zachęcali koleżanki i kolegów do czytania książek. Wykonali samodzielnie plakaty propagujące czytanie wybranych przez nich pozycji.
Więcej Warto czytać

Koło młodego Europejczyka - podsumowanie projektu

15.05.2020
W dniu 9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Tego dnia pragniemy szczególnie pokoju i jedności. Europa jest naszym kontynentem i wszyscy Europejczycy powinni być dumni z historii, kultury, sztuki. Stary kontynent jest wyjątkowym miejscem, gdzie skupiły się liczne zabytki. Europa to piękne miejsca, krajobrazy, zapierające dech w piersiach. Na zajęciach koła odbywaliśmy ,,podróże'' do ciekawych miejsc. Decydowaliśmy wspólnie o jakim kraju będziemy rozmawiać na kolejnym kółku. Przygotowywaliśmy informacje ze stron internetowych, z książek. Podziwialiśmy pamiątki przynoszone przez nas na zajęcia. Wymyślaliśmy trasy, sluchaliśmy bajek i baśni z różnych stron świata. Zwieńczeniem były wystawy dla wszystkich, którzy kochają podróże.
Więcej Koło młodego Europejczyka - podsumowanie projektu

WIRTUALNE POLE TULIPANÓW MOCY I POMAGAMY DZIECIOM Z DMD

15.05.2020
Wierzymy, że bez wychodzenia z domu pomożecie nam wesprzeć dzieci z DMD, które bardzo tego potrzebują, aby terapia mogła być kontynuowana. Działamy dalej wirtualnie i dalej szerzymy ideę bezinteresownej pomocy, ponieważ wszyscy w Stowarzyszeniu Pro Salute pracujemy jako wolontariusze. Nie mamy żadnego pracownika etatowego, stąd 100% zebranych funduszy trafia do naszych dzieci. Tworzymy więc nasze Wirtualne Pole Tulipanów Mocy i pomagamy dzieciom z DMD.
Więcej WIRTUALNE POLE TULIPANÓW MOCY I POMAGAMY DZIECIOM Z DMD

Majowe święta

15.05.2020
Przed nami czas trzech świąt majowych: 1, 2 i 3 maja, które są szczególnie ważne w historii Polski. Będziemy je obchodzić w szczególny sposób – razem, a jednak osobno.
Więcej Majowe święta

Reprodukcje obrazów

15.05.2020
Cały świat oszalał na punkcie reprodukcji obrazów. Nasi uczniowie także stworzyli kopie wybitnych malarzy, ale z przedmiotów domowych. Natomiast Alex wcielił się rolę główną. Kreatywność przebogata.
Więcej Reprodukcje obrazów

Pola nadziei

15.05.2020
Pierwsza Edycja Autorskiej Ogólnopolskiej Akcji „Tulipany Mocy” miała być wyjątkowa, bo rozpoczynająca coroczne działania na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD). Mimo, że czerwone tulipany już zaczynają dumnie pnąć się do góry, nie będzie tak, jak zaplanowaliśmy ich kwest, nie będzie akcji prozdrowotnych z tulipanem w tle, nie będzie kiermaszy… W naszych sercach jest jednak radość, bo w całej Polsce pięknie zaczynają kwitnąć na czerwono Tulipanowe Pola Mocy.
Więcej Pola nadziei

Dzień Medyka

15.05.2020
7.04 z okazji Dnia Medyka, Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Miliczu, pragnie podziękować z całego serducha, ludziom, którzy nie boją się i walczą o nasze zdrowie i życie. Wysyłamy wirtualnie uściski i wielkie podziękowania.
Więcej Dzień Medyka

Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną

15.05.2020
10.04.2020 został rozstrzygnięty internetowy konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Decyzją komisji miejsca przyznano w dwóch kategoriach: I klasy 1 – 3 , II klasy 4 – 7. Oto lista nagrodzonych: I kategoria, miejsce: 1 Anna Kocińska 2 Maja Mucha i Hanna Radojewska 3 Wojciech konieczny i Maks Małaszewski II kategoria, miejsce: 1 Julia Tymoczko 2 Oliwia Grygiel 3 Alicja Prasołek oraz wyróżnienie: Franciszek Mazurkiewicz W związku z obecną sytuacja wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się podczas uroczystości kończącej rok szkolny.
Więcej Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną
Załaduj starsze