Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie

Spółdzielcza 17, 24-150 Nałęczów

Szkoła Podstawowa w Wieleninie

Wielenin 30A, 99-210 Wielenin

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w RZĄŚNIKU WŁOŚCIAŃSKIM

Rząśnik Włościański 30, 07-311 Rząśnik Włościański

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

Dąbrowa Wielka 15, 18-220 Czyżew

Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie

Wspólna 13a, 96-512 Młodzieszyn

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Gramy dla WOŚP

17.01.2020
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami zagrali dla WOŚP. Przez dwa dni zbierali do puszek pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla dzieci.
Więcej Gramy dla WOŚP

Spotkanie z policjantem

17.01.2020
W dniu 16 stycznia 2020r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z dzielnicowym Panem Arkadiuszem Dąbrowskim.
Więcej Spotkanie z policjantem

Reklama dźwignią matematycznych zawiłości, gdy piątoklasiści prezentują czworokątów własności.

16.01.2020
Uczniowie klasy VB wcielili się w speców od reklamy, a konkretnie musieli graficznie i za pomocą wpadających w ucho rymowanek zaprezentować własności czworokątów. Celem tego projektu było utrwalenie i zapamiętanie najważniejszych pojęć . Reklama wtedy wpada w oko i w ucho, gdy jej kolorystyka przemawia do odbiorcy, a treść łatwo wpada w ucho. Trzeba przyznać, że uczniowie w różny sposób podeszli do zadania. Oto przykłady rymowanek:
Więcej Reklama dźwignią matematycznych zawiłości, gdy piątoklasiści prezentują czworokątów własności.

Jasełka

16.01.2020
18 grudnia uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów kl. III oraz chóru szkolnego.
Więcej Jasełka

Kolędowanie

16.01.2020
Dnia 6 stycznia w PSP w Jasieńcu po raz szesnasty odbyło się Gminne Kolędowanie, w którym wzięli udział uczniowie  i nauczyciele naszej szkoły.
Więcej Kolędowanie

Wolontariat

16.01.2020
19.12. przekazano podopiecznym Samorządowego Domu Samopomocy w Łychowskiej Woli dary zebrane w PSP w Zbroszy Dużej.
Więcej Wolontariat

Trzej królowie jadą złoto , mirrę kładą hej, kolęda ,kolęda .......

15.01.2020
Kolędy otulały roześmiane twarze uczestników pierwszego w Koninie Orszaku Trzech Króli. Odbył się on – nie mogło być inaczej – w samą uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli 6 stycznia. Tą manifestacją radości nasza wieś wpisała się w nowy zwyczaj, praktykowany już w ponad 900 miejscowościach Polski.
Więcej Trzej królowie jadą złoto , mirrę  kładą hej, kolęda ,kolęda .......

NAGRODY!!!!

15.01.2020
Rozdanie nagród za udział w konkursie pt: ,,ORYGINALNY BANKNOT LUB MONETA".
Więcej NAGRODY!!!!

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z MOTYWEM SKO

11.01.2020
KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z MOTYWEM SKO! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszą bombkę bożonarodzeniową z motywem SKO. Prace należy podpisać: imię, nazwisko i klasa. Prace należy składać do p. Anny Nierubliszewskiej – opiekuna SKO. Z prac zgłoszonych do konkursu będzie zorganizowana wystawa oraz sprzedaż na cel charytatywny. Termin składania prac: 13 grudnia – piątek.
Więcej KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z MOTYWEM SKO

„Szkoła pamięta”.

11.01.2020
W szczególnym okresie pamięć o bliskich zmarłych, jak i tych, którzy zapisali się w historii, wszyscy członkowie SKO włączamy się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”.
Więcej „Szkoła pamięta”.

Dzień Chłopaka

11.01.2020
Szkolna Kasa Oszczędności wspólnie z Samorządem Szkolnym w dniu 3 października 2019 roku zorganizowała dyskotekę szkolną.
Więcej Dzień Chłopaka

PLAN PRACY SKO ,,Grosik” PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KOBIELACH WIELKICH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

11.01.2020
CELE KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA -kształtowanie wśród uczniów nawyku systematycznego oszczędzania, - kształtowanie wśród uczniów nawyku racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami finansowymi, - praktyczna nauka oszczędzania, przedsiębiorczości i zarządzania środkami finansowymi -podejmowania inicjatyw zmierzających do ochrony naturalnego środowiska( np. zbieranie makulatury, puszek aluminiowych i innych surowców wtórnych), - wyrabianie nawyku systematyczności i wytrwałości w gromadzeniu wkładów, - kształtowanie nawyku celowego wydatkowania zaoszczędzonych pieniędzy, - przyzwyczajanie do korzystania z usług bankowych, - pozyskiwanie uczniów jako potencjalnych klientów, - doskonalenie umiejętności redagowania tekstów, - rozwijanie wrażliwości estetycznej, - wzbogacanie słownictwa ucznia, - rozwijanie poczucia przynależności do grupy i odpowiedzialności za podejmowane wspólne działania.
Więcej PLAN PRACY SKO ,,Grosik” PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ  W KOBIELACH WIELKICH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Gazetka SKO

11.01.2020
SKO prowadzi i systematycznie aktualizuje gazetkę tematyczną
Więcej Gazetka SKO

Konkurs plastyczny

11.01.2020
W październiku odbył się szkolny konkurs plastyczny: "Październik - miesiącem oszczędzania"
Więcej Konkurs plastyczny

Historia Pieniądza

09.01.2020
Klasa III na lekcji o historii pieniądza dowiedziała się skąd biorą się pieniądze, kto i po co je wymyślił, czym płacono kiedy nie było pieniędzy, a także gdzie najlepiej je oszczędzać!
Więcej Historia Pieniądza

Klasy IV-VIII w szranki stają, by wygrać konkurs na komiks pt. „Z wizytą w banku” ochotę wielką mają.

09.01.2020
W konkursie na komiks „Z wizytą w banku” wzięły udział klasy od IV do VIII. Całe zespoły klasowe w odpowiednim czasie miały wykonać dowolną techniką komiks, którego treść i grafika nawiązywałyby do pracy banku i oferowanych przez niego produktów bankowych. Poszczególne klasy obierały różne formy pracy i jeszcze różnorodniejsze techniki. I tak powstały piękne komiksy, traktujące temat bankowości w bardzo odmienny, aczkolwiek ciekawy i nowatorski sposób.
Więcej Klasy IV-VIII w szranki stają, by wygrać konkurs na komiks pt. „Z wizytą w banku” ochotę wielką mają.

Pomagamy!

08.01.2020
Nasi uczniowie chętnie pomagają. W Święta Bożego Narodzenia wolontariusze kwestowali na rzecz budowy Stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci w Olsztynie.
Więcej Pomagamy!

Paka dla zwierzaka

08.01.2020
W akcję zaangażowało się wielu uczniów i rodziców. Przyniesione produkty przekazane zostały do schroniska w Tomarynach.
Więcej Paka dla zwierzaka

Kiermasz bożonarodzeniowy

08.01.2020
Każdego roku, przed świętami, w naszej szkole wszyscy przygotowują się do kiermaszu świątecznego. Rodzice, babcie, nauczyciele, uczniowie wykonują piękne ozdoby, które później są sprzedawane na kiermaszu.
Więcej Kiermasz bożonarodzeniowy

WIERSZOWANY KONKURS

08.01.2020
Zakończył się konkurs na ułożenie rymowanki, wiersza czy hasła o oszczędzaniu i o Banku Spółdzielczym
Więcej WIERSZOWANY KONKURS

Jarmark Bożonarodzeniowy w Miliczu

08.01.2020
W grudniu byliśmy obecni i aktywni podczas Milickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Nasi uczniowie umilili mieszkańcom i gościom czas spędzony na jarmarku pięknymi występami - śpiewaniem kolęd i pastorałek oraz tańcem.
Więcej Jarmark Bożonarodzeniowy w Miliczu

WIELKIE SERCA MAMY DZIECIĄ Z UKRAINY POMAGANY

07.01.2020
Bezinteresowna pomoc drugiej osobie to najlepsza nauka drugiego człowieka, nauka człowieczeństwa. To też nauka udzielania pomocy i proszenia o nią. Choroba, bieda, ograniczenia – nie są wstydliwymi sprawami. To część życia i trzeba pamiętać, że w każdej chwili mogą one dotknąć każdego. Pomagając bezinteresownie, sprawiamy też, że świat, w którym żyjemy, staje się bardziej ludzki, przyjazny. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszy świat.
Więcej WIELKIE SERCA MAMY DZIECIĄ Z UKRAINY POMAGANY

Oszczędność trudy wynagrodziła i na książeczce SKO spora sumka się pojawiła – grudniowi Krezusi Korzyści wyłonieni.

07.01.2020
Jak to zwykle w grudniu bywa wpadamy w zakupowe szaleństwo i większość z nas przeznacza zaoszczędzone pieniążki na zakup świątecznych prezentów dla bliskich. Są jednak wśród naszych Talentowiczów tacy wprawni przedsiębiorcy, którzy potrafią połączyć przyjemne z pożytecznym i mimo licznych wydatków udało im się odłożyć na książeczki SKO spore sumki.
Więcej Oszczędność trudy wynagrodziła i na książeczce SKO spora sumka się pojawiła – grudniowi Krezusi Korzyści wyłonieni.
Załaduj starsze