Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie

Spółdzielcza 17, 24-150 Nałęczów

Szkoła Podstawowa w Wieleninie

Wielenin 30A, 99-210 Wielenin

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w RZĄŚNIKU WŁOŚCIAŃSKIM

Rząśnik Włościański 30, 07-311 Rząśnik Włościański

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

Dąbrowa Wielka 15, 18-220 Czyżew

Szkoła Filialna w Sieroniowicach

Strzelecka 26, 47-143 Sieroniowice

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podsumowanie konkursu styczniowego

01.02.2023
W dniu 01 II 2023r. odbyło się podsumowanie konkursu pt: ,,Najciekawsza skarbonka". Do Jury zostali zaproszeni rodzice: Przewodnicząca Jury p. Małgorzata Łagoda, członkowie: p. Hałas Marlena i p. Olech Anna.
Więcej Podsumowanie konkursu styczniowego

LUTY

31.01.2023
W miesiącu lutym 2023r. odbędzie się konkurs literacko-muzyczny pt: ,,Wierszyk lub rymowanka o SKO do znanej melodii"
Więcej LUTY

Świąteczne Mikołaje, Skrzaty i Krasnale.

30.01.2023
Gminna biblioteka Publiczna w Wodzisławiu zorganizowała konkurs dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z naszej gminy Spośród 46 prac komisja konkursowa wyłoniła 8 najciekawszych. Wśród nich znalazła się praca naszej uczennicy -Nikoli Gibas. Otrzymała ona pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe. Za największą liczbę polubień i komentarzy w głosowaniu internetowym nagrodę otrzymał również uczeń naszej szkoły - Emil Łobodziński, który również otrzymał z rąk burmistrza Miasta i Gminy Wodzisław p. Dominika Łukasika pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe.
Więcej Świąteczne Mikołaje, Skrzaty i Krasnale.

Lekcja oszczędzania

27.01.2023
Najmłodsi członkowie SKO wzięli udział w lekcji o oszczędzaniu, poznali nominały banknotów i monet oraz wrzucili kilka złotych do skarbonki
Więcej Lekcja oszczędzania

ZabawowiSKO

26.01.2023
SKO-wicze zawsze znajdą czas na zabawę, a najlepiej w gry, wykonane własnoręcznie z materiałów przeznaczonych do recyklingu.
Więcej ZabawowiSKO

Bożonarodzeniowa kartka świąteczna w języku obcym

26.01.2023
Przed świętami Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkole konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku obcym. Zainteresowanie konkursem było ogromne. Uczniowie i młodszych, i starszych klas dali z siebie wszystko. Wszystkie prace były wykonane starannie, różnorakimi technikami, z elementów częściowo gotowych lub stworzonych przez autorów od podstaw. Wszystkie prace, które otrzymaliśmy, były przepiękne! Równie staranne były życzenia, bez względu na język.
Więcej Bożonarodzeniowa kartka świąteczna w języku obcym

„Nadaj nowe życie staremu produktowi”

26.01.2023
W grudniu ogłosiliśmy konkurs w ramach Programu TalentowiSKO, „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym” zatytułowany „Nadaj nowe życie staremu produktowi”. Zadaniem uczniów było stworzenie produktu, któremu dano nowe życie lub ulepszono go tak, że może być dalej wykorzystywany. Tym sposobem oszczędzamy pieniądze nie wydając ich na zakup nowych produktów.
Więcej „Nadaj nowe życie staremu produktowi”

Bożonarodzeniowy kiermasz

26.01.2023
W niedzielę 18.12.2022 przy kościele św. A. Boboli w Miliczu odbył się kiermasz prac, które nasi uczniowie przygotowali na szkolne konkursy na Stroik, Szopkę i Kartkę Bożonarodzeniową. Podczas kiermaszu można było nabyć prace uczniów oraz pierniki i ozdoby świąteczne przygotowane specjalnie na ten cel.
Więcej Bożonarodzeniowy kiermasz

Dobro jest w każdym z nas

26.01.2023
W przedświąteczny czas szkolny wolontariat organizował wiele akcji charytatywnych, w które zaangażowali się uczniowie naszej szkoły, przy wsparciu swoich rodziców. W naszej szkole udało się zebrać fundusze, dzięki którym mogliśmy zakupić artykuły na paczki świąteczne dla dzieci z naszej szkoły, spakowaliśmy 12 paczek.
Więcej Dobro jest w każdym z nas

Najmłodsi uczniowie pomagają

26.01.2023
Święta to magiczny czas, w którym wszyscy czujemy niezwykłą ekscytację. Ubieramy choinkę, pieczemy pierniki. W tle unoszą się najpiękniejsze zapachy i dźwięki kolęd. Wypełnia nas wtedy radość, miłość i wdzięczność.
Więcej Najmłodsi uczniowie pomagają

Czerwony Krzyż

26.01.2023
Nasza szkoła wzięła udział w konkursie Polskiego Czerwonego Krzyża KONKURS SREBRA.
Więcej Czerwony Krzyż

DOBRO wraca z podwojoną siłą.

26.01.2023
Pani Joanną Wartecką z Wrocławia, właścicielka salonu Esthetic care, zapragnęła w ten przedświąteczny czas spełnić marzenie i wywołać uśmiech na twarzy pewnej dziewczynki - została św. Mikołajem i spełniła marzenie Eryki, uczennicy 2 klasy naszej szkoły. Eryka większość swojego dzieciństwa spędza na oddziale onkologicznym, zmagając się z okrutną chorobą, jaką jest guz mózgu.
Więcej DOBRO wraca z podwojoną siłą.

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

26.01.2023
Międzynarodowy Dzień Wolontariatu to doskonała okazja do tego, by pokazać światu jak wielką rolę odgrywają osoby zaangażowanie w prace społeczną na rzecz innych. Aby uczcić to szczególne święto w miniony poniedziałek 5 grudnia 2022r. na szkolnym korytarzu zorganizowaliśmy kiermasz ciast oraz loterię fantową. Podczas lekcji wychowawczych przybliżono uczniom ideę niesienia bezinteresownej pomocy oraz zachęcano by dołączyli do grona wolontariuszy.
Więcej Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

Z pomocą dla Eryki

26.01.2023
Nikt z Nas nie wie co przyniesie przyszłość, gdyż życie pisze różne scenariusze. Eryce, koleżance z naszej szkoły, przyniosło walkę z trudnym przeciwnikiem - ciężką chorobą.
Więcej Z pomocą dla Eryki

Książka zamiast smartfona? Tak!

25.01.2023
Chcesz mieć zdrowe oczy, głowę pełną marzeń, a do tego zaoszczędzić na energii elektrycznej i zużytym telefonie? Jeśli tak, to idź do biblioteki i wypożycz książkę.
Więcej Książka zamiast smartfona? Tak!

Koncert Kolęd i Pastorałek z udziałem Antoniny Kowal

25.01.2023
W niedzielę 22 stycznia 2023r. w kościele św. Marcina w Wodzisławiu odbył się koncert KOLĘD I PASTORAŁEK, którego organizatorami byli: Burmistrz Miasta i Gminy Wodzisław pan Dominik Łukasik oraz gospodarz parafii Ksiądz Kanonik Mieczysław Robak.
Więcej Koncert Kolęd i Pastorałek z udziałem Antoniny Kowal

Eko ramki

24.01.2023
Ramki na zdjęcia z niekompletnych puzzli - wspaniałym pomysłem na prezent.
Więcej Eko ramki

Szopki zrobiliśmy i nagrody zgarneliśmy.

23.01.2023
W sobotę 21 stycznia 2023 roku w sali wielofunkcyjnej Centrum Kultury w Jędrzejowie odbyło się podsumowanie konkursu „Jędrzejowskie Szopki Bożonarodzeniowe” oraz wręczenie nagród i wyróżnień.
Więcej Szopki zrobiliśmy i nagrody zgarneliśmy.

Skarbonka z recyklingu

23.01.2023
Przypominamy o naszym konkursie, który możemy traktować jako jedną z wizytówek działalności Szkolnej Kasy Oszczędności w Szkole Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi. Mamy oczywiście na myśli Szkolny Konkurs SKO "Skarbonka z recyklingu", który w każdej edycji cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów. Do końca stycznia
Więcej Skarbonka z recyklingu

Loteria fantowa

22.01.2023
W naszej szkole członkowie SKO włączyli się czynnie w loterie fantową na rzecz naszej byłej uczennicy.
Więcej Loteria fantowa

Pomysł na wytłoczki

21.01.2023
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym". W ramach konkursowych zmagań prezentujemy nasze pomysły na nadanie przedmiotom drugiego życia. Tym razem nasi uczniowie z klasy IV w recyklingu postawili na wytłoczki po jajkach. Przygotowali z nich wyjątkowe, przepiękne i nietuzinkowe gąsienice, które skradły nasze serca.
Więcej Pomysł na wytłoczki

Oszczędzamy z SKO

21.01.2023
Stary rok zakończyliśmy wpłatą 3 860 zł na konto SKO Szkoły Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi. Nasi uczniowie wiedzą, że systematyczne oszczędzanie, nawet najmniejszych kwot, pozwoli na zebranie całkiem pokaźnej sumy.
Więcej Oszczędzamy z SKO

Święty Stanisław Kostka na banknocie

21.01.2023
W Szkole Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Plastyczny "Projekt banknotu z wizerunkiem św. Stanisława Kostki". Uczniowie przygotowali wyjątkowe prace, na których pojawił się wizerunek patrona naszej szkoły. Zwycięzcom gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w kolejnym przedsięwzięciu realizowanym w ramach SKO. Współpracujemy z Bankiem Spółdzielczym w Sokołowie Małopolskim.
Więcej Święty Stanisław Kostka na banknocie

To będzie góra grosza...

21.01.2023
Nasze zmagania w dziesiątej edycji Programu TalentowiSKO Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi rozpoczęła Szkolnym Konkursem "Grosz do grosza", który połączony został z ogólnopolską akcją Góra Grosza. Przypominamy, że zbiórka w ramach konkursu SKO "Grosz do grosza" trwa do końca lutego. Szczegóły w linku: https://www.facebook.com/photo?fbid=180609344478041&set=a.175712478301061
Więcej To będzie góra grosza...

Choinki z recyklingu

21.01.2023
Uczniowie IV klasy ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi przygotowali niezwykłe choinki z recyklingu. Do ich stworzenia wykorzystali pozostałości z temperowania kredek. Piękne prace plastyczne wpisujemy na naszą listę pomysłów na nadanie przedmiotom drugiego życia.
Więcej Choinki z recyklingu

Bezpieczne ferie

20.01.2023
Zaczynamy ferie zimowe. SKOwicze przygotowali gazetkę o bezpiecznych feriach zimowych.
Więcej Bezpieczne ferie

Dzień Babci i Dziadka świętujemy.

20.01.2023
Droga Babciu i Dziadku, sprawiliście, że moje dzieciństwo było kolorowe i szczęśliwe. Dziękuję Wam za wszystko i przesyłam najszczersze życzenia: zdrowia, miłości, pomyślności oraz aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.
Więcej Dzień Babci i Dziadka świętujemy.

KONKURS "ŚWIĄTECZNA OZDOBA SKO 3D"

17.01.2023
W grudniu na zjęciach technologicznych chętni uczniowie z klas 4-6 mieli okazję wykazać się talentami plastycznymi w nietypowym konkursie – należało wykonać ozdobę świąteczną z elementami SKO lub Talentowiska za pomocą długopisów 3D.
Więcej KONKURS "ŚWIĄTECZNA OZDOBA SKO 3D"

zbiórka

17.01.2023
W rokusz szkolnym 2022/ 2023 również zbieramy plastikowe nakrętki , aby pomagać
Więcej zbiórka

Drugie życie kartoników

17.01.2023
Niepotrzebne kartoniki - małe, średnie i duże można wykorzystać do stworzenia zabawnych stworków. Wystarczy tylko trochę wyobraźni.
Więcej Drugie życie kartoników

Loteria fantowa z SKO

15.01.2023
Członkowie SKO wspaniale bawili się podczas Loterii fantowej, była to doskonała okazja aby zabawki znalazły nowego właściciela.
Więcej Loteria fantowa z SKO

Mistrz Energii.

13.01.2023
Jak efektywnie korzystać z energii elektrycznej? Co zrobić, aby zużywać jej mniej – z korzyścią dla siebie i otaczającego świata? Liczy się każdy, nawet najmniejszy krok.
Więcej Mistrz Energii.

Drukarka 3D

10.01.2023
W naszej szkole drukujemy w 3D, w ramach zajęć wydrukowaliśmy przepiękną ozdobę choinkową, która ozdobiła nasze szkolne drzewko.
Więcej Drukarka 3D

Upominki Bożonarodzeniowe

10.01.2023
Szkolna Kasa Oszczędności, Szkolne Koło Caritas i Samorząd Szkolny przygotowali upominki dla mieszkańców Zasadnego.
Więcej Upominki Bożonarodzeniowe

Dzień Koloru Białego i Akcja charytatywna

10.01.2023
W ramach akcji Kolorowe dni, organizowanej w naszej szkole przez Szkolne Koło Caritas, 17 listopada byliśmy ubrani na biało. Chcieliśmy w ten sposób upamiętnić patronkę Szkolnych Kół Caritas Diecezji Tarnowskiej oraz Patronkę naszego zasadniańskiego kościółka - błogosławioną Karolinę Kózkównę.
Więcej Dzień Koloru Białego i Akcja charytatywna

Konkurs "Mam talent"

10.01.2023
Dnia 22 listopada w naszej szkole odbyła się druga edycja konkursu Mam Talent zorganizowanego przez Szkolną Kasę Oszczędności.
Więcej Konkurs "Mam talent"
Załaduj starsze