Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
Etap II międzyszkolny

Etap II międzyszkolny

Warszawa 18.03.2020

W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.

Byli to uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Brudkach Starych wraz  z opiekunem SKO Panią Agnieszką Skrzecz oraz uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Wąsewie wraz z opiekunem SKO Panem Przemysławem Gozdowskim. Opiekunowie tych szkół przeprowadzili w swoich szkołach konkurs międzyklasowy i wyłonili najlepszych. W drugim etapie uczniowie musieli wykazać się znajomością różnych terminów np.: podstawowe hasła i pojęcia ekonomiczne związanez działalnością banków, np.waluta, waluta międzynarodowa, funkcje pieniądza, czek, karta kredytowa, przelew bankowy, papiery wartościowe,cytaty, powiedzenia związane z pieniądzem, rebusy, krzyżówki.

Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Prezes Banku Spółdzielczego w Wąsewie Pani Urszula Zalewska oraz Skarbnik Gminy Wąsewo Pani Anna Budniak. Zostały one  powołane do komisji konkursowej. Wręczyły zwycięzcom nagrody oraz dyplomy. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i mile spędzony czas. Zapraszamy w następnym roku.

W tej części również wyłoniliśmy najlepszych.

Oto zwycięzcy :

I miejsce zajęła Aleksandra Mieczkowska -uczennica  Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim.

II miejsce zajął Oskar Wójcik –uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Żołnierzy Armii Krajowej w Brudkach Starych.

II miejsce zajęła Agata Bloch – uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Wąsewie

 III miejsce zajął Oskar Kania- uczeń Publicznej Szkoły imienia  Żołnierzy Armii Krajowej w Brudkach Starych.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania