Lista szkół
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Piątka

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Piątka

Kontakt

Paszczyna 241
Paszczyna 39-207

O naszej szkole

SKO w naszej szkole działa od 2010 roku pod patronatem BS w Ropczycach. Od samego poczatku zaczeliśmy osiągać sukcesy w konkursie- zaczynająć od IV miejsca na etapie rejonowym a kończąć na I miejscu na etapie centralnym. W ramach realizacji zadań konkursowych między innymi wyremontowaliśmy nagrobek patrona szkoły, kupiliśmy do biblioteki szkolnej książki dla uczniów interesujących się matematyką, wsparliśmy bezdomnych z Krakowa.Za nagrody pieniężne wyposażyliśmy 2 klasy w tablice interaktywne.

BlogowiSKO szkoły

Występ dla seniorów

17.04.2019
13 kwietnia przedstawienie "Na ratunek Pieniążkowi" zaprezentowaliśmy w Domu Strażaka w Paszczynie dla Klubu Seniora.
Więcej Występ dla seniorów

Finał Turnieju Ekonomicznego - klasy I-III

24.03.2019
21 marca odbył się finał Turnieju Ekonomicznego. Były to rozgrywki sportowe połączone z wypisywaniem wyrazów, które zawierają w zapisie SKO. Zawody odbyły się w 2 grupach wiekowych. Klasy I –III i klasy IV-VI
Więcej Finał Turnieju Ekonomicznego - klasy I-III

Gdy pomagamy czujemy się szczęśliwi

18.03.2019
Kolejny raz włączyliśmy się w akcję Klubu Miłośników Wolontariatu z naszej szkoły. pomocy Stowarzyszeniu Zupełne Dobro w Rzeszowie – organizacji wspierającej osoby bezdomne.
Więcej Gdy pomagamy czujemy się szczęśliwi

"Bank moich marzeń " w oczach klas IV - VI

20.01.2019
Uczniowie mieli za zadanie opowiedzieć o swoim wymarzonym banku, uruchomić wyobraźnię i fantazję. Bank można było pokazać zarówno od zewnątrz jak i jego wnętrze, taki bank, którego chcieliby zostać klientami.
Więcej "Bank moich marzeń " w oczach klas IV - VI

Lider w oszczędzaniu

07.11.2018
Na wniosek uczniów co miesiąc ogłaszamy wyniki rywalizacji o tytuł „Mistrza Oszczędzania”. Wybieramy liderów poszczególnych klas a następnie lidera liderów.
Więcej Lider w oszczędzaniu

Kiermasz słodkości

07.11.2018
Aby uświetnić Światowy Dzień Oszczędzania zorganizowaliśmy kiermasz ciast i ciasteczek własnego wyrobu.
Więcej Kiermasz słodkości

Wyniki konkursu plastycznego w kategorii klasy IV -VI

03.11.2018
Konkurs został skierowany do dwóch grup wiekowych. Klasy I –III i klasy IV –VI. Celem konkursu było kształtowanie wśród uczniów nawyku systematycznego oszczędzania oraz racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami finansowymi, propagowanie idei oszczędzania, rozwijanie kreatywności i pomysłowości przez ekspresję plastyczną.
Więcej Wyniki konkursu plastycznego w kategorii klasy IV -VI

Startujemy

03.11.2018
Chociaż konkurs „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym” rozpoczyna się 30 września – to w naszej szkole nie śpimy.
Więcej Startujemy

Loteria fantowa

28.01.2018
To kolejna akcja mająca na celu pozyskanie funduszy na nasz cel – oczywiście bardzo pożyteczny dla naszej szkoły.
Więcej Loteria fantowa

Już wiemy co to znaczy „Bezpieczny Świat”

12.01.2018
W ramach lekcji „Pomocnicy Mistrza Jana Pieniążka zapobiegają kradzieży” dla uczniów klasy I został zorganizowany 12 stycznia bieg patrolowy. W związku z tym, że zadania dla maluchów byłyby zbyt trudne zaangażowani zostali również uczniowie klasy IV.
Więcej Już wiemy co to znaczy „Bezpieczny Świat”

Wyniki konkursu o tytuł „Superaktywni”

05.04.2017
W konkursie oceniano: 1. Udział przedstawicieli klas w konkursach, plastycznym, literackim, z wiedzy o BS Quzie z historii pieniądza 2. Średnia kwota zaoszczędzona przypadająca na 1 ucznia 3. Procent uczniów systematycznie oszczędzających 4. Zajęte miejsce w konkursie na gazetkę ścienną o oszczędzaniu 5. Aktywność w przygotowaniu w przedstawieniu o oszczędzaniu
Więcej Wyniki konkursu o tytuł „Superaktywni”

Wiktoria zdobyła tytuł „Mistrza Oszczędzania”

05.04.2017
Jak co roku został ogłoszony konkurs o tytuł „Mistrz Oszczędzania”. Konkurs cieszy się ogromna popularnością wśród członków SKO. Każdy, kto chociaż raz w miesiącu od 1 października do 31 marca wpłacił jakąkolwiek kwotę na książeczkę wziął udział w konkursie.
Więcej Wiktoria zdobyła tytuł  „Mistrza Oszczędzania”

Historia pieniądza – Quiz

10.03.2017
Konkurs skierowany był dla uczniów klas II – VI. Jego celem było doskonalenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji w celu zapoznania się z historią pieniądza.
Więcej Historia pieniądza – Quiz

Oszczędzam na zakupach

10.03.2017
Racjonalne gospodarowanie budżetem domowym – to temat zadań z którymi zmierzyli się piątoklasiści.
Więcej Oszczędzam na zakupach

Matematyka w banku

10.03.2017
Konkurs został przeznaczony dla uczniów klasy VI ze względu na umiejętność obliczeń procentowych.
Więcej Matematyka w banku

"Miłość nie jedno ma imię " .

27.02.2017
20 lutego 2017 roku odbyło się podsumowanie VIII międzyszkolnego poetyckiego konkursu walentynkowego pod hasłem "Miłość nie jedno ma imię " .
Więcej "Miłość nie jedno ma imię " .

,,PO PIERWSZE CZŁOWIEK'' -KUBKI DLA BEZDOMNYCH

23.02.2017
W lutym 2017 roku po raz kolejny w tym roku szkolnym odpowiedzieliśmy na prośbę siostry Samueli Wal z Fundacji „Po Pierwsze Człowiek” i pomogliśmy jadłodajni dla osób bezdomnych . Siostrom brakowało kubków na napoje .
Więcej ,,PO PIERWSZE CZŁOWIEK'' -KUBKI DLA BEZDOMNYCH

Matematyka i pieniądze = oszczędzanie

11.02.2017
Po takim hasłem odbył się konkurs skierowany do uczniów klas III - IV. Celem konkursu było uświadomienie uczniom, że umiejętność sprawnego liczenia pomaga racjonalnym wydawaniu pieniędzy.
Więcej Matematyka i pieniądze = oszczędzanie

Klasa II kolejny raz liderem

11.02.2017
W dniach 5 - 11 stycznia przeprowadzona została w naszej szkole zbiórka pieniężna w ramach akcji 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy.
Więcej Klasa II kolejny raz liderem

Zaprezentowaliśmy swój talent mieszkańcom Paszczyny.

10.01.2017
6 stycznia 2017 roku po raz pierwszy w Paszczynie, w świątecznej pełnej radości atmosferze odbyło się Noworoczne Kolędowanie. Organizatorami byli: Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Paszczynie. Pomysłodawcą był Marek Miazga – sołtys sołectwa Paszczyna i radny powiatowy.
Więcej Zaprezentowaliśmy swój talent mieszkańcom Paszczyny.

Kontynuujemy dobrą tradycje

10.01.2017
Zgodnie z postanowieniem z ubiegłego roku włączyliśmy się w projekt „Szlachetna paczka”. Również w tym roku koordynatorem całej akcji był Ksiądz Andrzej Szaraj
Więcej Kontynuujemy dobrą tradycje

Wiem wszystko o BS w Ropczycach

28.12.2016
Zainspirowani lekcją „By być dobrą marką i zmieniać świat!” postanowiliśmy prześledzić historię naszego patronackiego banku.
Więcej Wiem wszystko o BS w Ropczycach

Jak poeta z poetą

11.12.2016
Uczniowie klasy V na spotkaniach Klubu Młodych Poetów "Ad rem " piszą listy do zaprzyjaźnionych poetów .
Więcej Jak poeta z poetą

Dogoterapia

11.12.2016
W naszej szkole odbyły się zajęcia, podczas których uczniowie mogli poznać zalety zabawy z psem terapeutycznym .
Więcej Dogoterapia

Dziękujemy Św. Mikołaju

11.12.2016
6 grudnia to dzień, na który wszyscy uczniowie czekają z wielką niecierpliwością. Rada Rodziców zadbało o to aby Święty Mikołaj nie zawiódł nas i przybył do naszej szkoły wraz z dwoma Aniołkami .
Więcej Dziękujemy Św. Mikołaju

Pomagamy bo lubimy to

04.12.2016
Sukcesem zakończyła się zbiórka zorganizowana w naszej Gminie, a koordynatorem zbiórki i organizacją całej akcji zajmowała się pani Renata Urban - opiekunka Klubu Miłośników Wolontariatu działającego w naszej szkole . .
Więcej Pomagamy bo lubimy to

„Od denara do złotego”

29.11.2016
To tytuł konkursu zorganizowanego w listopadzie skierowanego do uczniów klas starszych Celem konkursu było: Zapoznanie uczniów z historią pieniądza i doskonalenie umiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem.
Więcej „Od denara do złotego”

W klasyfikacji końcowej w pływaniu Patryk i Bartek z klasy II najlepsi

15.11.2016
W dniu 7 listopada na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbyły się kolejne zawody w pływaniu z cyklu „Już Pływam”, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. Tym razem do rywalizacji przystąpili uczniowie klas II Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica.
Więcej W klasyfikacji końcowej w pływaniu Patryk i Bartek z klasy II najlepsi

Mirek w stylu klasycznym bezkonkurencyjny

07.11.2016
W dniu 3 listopada na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym gminne zawody w pływaniu „Już Pływam” uczniów klas IV z Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica, których organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.
Więcej Mirek w stylu klasycznym bezkonkurencyjny

Dobro uczynione drugiemu, zawsze do nas powraca.

27.10.2016
Gimnazjaliści przy wsparciu ks. Andrzeja Szaraja przygotowali przedstawienie, w którym za pomocą prostych scen ukazali jak wypełniać na co dzień przesłanie tegorocznego XVI Dnia Papieskiego ,,Bądźcie świadkami MIŁOŚIERDZIA’’.
Więcej Dobro uczynione drugiemu, zawsze do nas powraca.

Dzień Nauczyciela na wesoło

27.10.2016
13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Przygotowana część artystyczna przez naszych starszych kolegów pod kierunkiem pani Renaty Jezioro wprowadziła w tę uroczystość dużo radości i uśmiechu. Mogliśmy wszyscy z przymrużeniem oka popatrzeć na szkolne zmagania.
Więcej Dzień Nauczyciela na wesoło

Szkoła już nas woła

19.09.2016
Pod takim hasłem klasa VI pod opieką wychowawcy przygotowała część artystyczną na rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Więcej Szkoła już nas woła

Chwila dla poety

02.06.2016
Paweł Kękuś to poeta zaprzyjaźniony z naszą szkołą od pięciu lat. Wiersze tego krakowskiego poety zostały zaprezentowane podczas apelu szkolnego.Uczennice klasy V i VI pod kierunkiem pani Renaty Urban przygotowały mini spektakl poetycki. Przedstawione na nim zostały bajki dla dzieci , między innymi "Biedroneczka " , "Smok wawelski optymista ", "Czekolada ".
Więcej Chwila dla poety

Azorkowo - kolejny raz w akcji

02.06.2016
W Państwowym Domu Dziecka w Załuczu na Ukrainie przebywa ok. 130 dzieci w różnym wieku z najcięższymi rodzajami niepełnosprawności. Są tam osoby z zespołem Down‘a, dziecięcym porażeniem mózgowym, różnego rodzaju defektami spowodowanymi awarią w Czarnobylu, które zostały porzucone przez rodziców tuż po urodzeniu. W większości są to dzieci leżące, które wymagają dodatkowej pomocy.
Więcej Azorkowo - kolejny raz w akcji

Uczciliśmy Dzień Ziemi

11.05.2016
"Bo mała ekologia zaczyna się w naszym domu, nie możemy zaśmiecać świata nikomu.Musimy myśleć o przyszłości i o przyrodzie, by móc żyć z naturą w zgodzie”
Więcej Uczciliśmy Dzień Ziemi

Chłopcy z klasy I zdeklasowali rywali w pływaniu

09.05.2016
W dniu 6 maja br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbyły się Gminne zawody w pływaniu „Już Pływam” uczniów klas I z Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica, których organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.
Więcej Chłopcy z klasy I zdeklasowali rywali w pływaniu

Mirek z klasy III kolejny raz na podium w pływaniu

05.04.2016
W dniu 31 marca br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbyły się Gminne zawody w pływaniu „Już Pływam” uczniów klas III z Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica. Były to drugie w tym roku zawody z cyklu „ Już Pływam” na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.
Więcej Mirek  z klasy III kolejny raz na podium w pływaniu

„Superaktywni” – ten tytuł przypadł podobnie jak w poprzednich latach kolejnej klasie V

04.04.2016
Przez cały okres trwania konkursu poszczególne klasy oprócz oszczędzania pieniędzy włączali się w akcje charytatywne, brali udział w konkursach, jak również przygotowywali przedstawienie oraz współredagowali blog i kronikę.Za wszystkie podejmowane działania otrzymywali punkty, które były skrupulatnie przypisywane poszczególnym klasom. Tym sposobem powstał ranking aktywności klas:
Więcej „Superaktywni” – ten tytuł przypadł podobnie jak w poprzednich latach kolejnej klasie V

„Najbardziej pomysłowy Koszyczek Wielkanocny”

19.03.2016
W niedzielę 13 marca 2016 roku w Zespole Szkół w Podgrodziu odbyło się spotkanie pod tytułem „Tradycje Wielkanocne w Gminie Dębica”, którego organizatorami byli Gmina Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Zespół Szkół w Podgrodziu oraz Sołectwo Podgrodzie.
Więcej „Najbardziej pomysłowy Koszyczek Wielkanocny”

Centrum Nauki Kopernik - rewelacja

13.03.2016
W dniu 17 lutego 2016 roku uczestniczyliśmy w wyjeździe do Warszawy. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik oraz spacer po mieście i obejrzenie zabytków stolicy.
Więcej Centrum Nauki Kopernik - rewelacja

Stawiamy na wiedzę.

09.02.2016
Mając na uwadze myśli znanych ludzi na temat matematyki, np:"Kraj bez matematyki nie wytrzyma współzawodnictwa z tymi, którzy uprawiają matematykę." Hugo Dyonizy Steinhaus Postanowiliśmy i my zadbać o to, aby w naszej szkole biblioteka była wyposażona w fachową literaturę do rozwijania uzdolnień matematycznych.
Więcej Stawiamy na wiedzę.

Oszczędzanie ma wiele twarzy.

27.01.2016
Pod takim hasłem przygotowaliśmy przedstawienie, które zaprezentowane zostało 27 stycznia dla wszystkich uczniów ZS w Paszczynie.
Więcej Oszczędzanie ma wiele twarzy.

Andrzejki

03.12.2015
26 listopada w naszej szkole bawiliśmy się na zabawie andrzejkowej
Więcej Andrzejki

Jesteśmy o wiele mądrzejsi

11.10.2015
W ostatnim tygodniu w klasach IV - VI zostały przeprowadzone lekcje pt" Co zrobić, czy bardziej siebie zmotywować do pracy"
Więcej Jesteśmy o wiele mądrzejsi

Pomnażamy pieniądze

03.06.2015
Uczniowie klasy V z rodzicami oraz członkowie Rady Sołeckiej rozprowadzają cegiełki wśród mieszkańców Paszczyny
Więcej Pomnażamy pieniądze

JAN PAWEŁ II - IKONA MODLITWY

27.05.2015
18 maja br. w ZS w Brzeźnicy im. Jana Pawła II podczas uroczystości obchodów dnia patrona wręczono nagrody laureatom IV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego i Wiedzy pt: ,,Jan Paweł II- Ikona modlitwy.
Więcej JAN PAWEŁ II - IKONA MODLITWY

Konkursy ekologiczne - rozstrzygniete

20.05.2015
Szkolne obchody Dnia Ziemi to okazja do ogłoszenia wyników szkolnych konkursów ekologicznych dla uczniów szkoły podstawowej w następujących kategoriach: klasy I-III ,,EKO-czapeczka’’ klasy IV-VI ,,EKO-torba’’
Więcej Konkursy ekologiczne - rozstrzygniete

,NA SPACER Z AZORKIEM'' III KONGRES ,,AZORKOWA''

20.05.2015
Dnia 8 maja 2015 roku działacze Klubu Miłośników Zwierząt „Azorkowo” wraz z opiekunką Renatą Urban i wychowawczynią klasy VI panią Renatą Jezioro wzięli udział w III Kongresie pt."Na spacerek z Azorkiem".
Więcej ,NA SPACER Z AZORKIEM'' III KONGRES ,,AZORKOWA''

II EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU ,,ELEKTROŚMIECI ICH DRUGIE ŻYCIE''

20.05.2015
Finał II edycji Powiatowego Konkursu "Elektro-śmieci ich drugie życie" odbył się w Zespole Szkół w Podgrodziu w dniu 6 maja 2015r. W finale konkursu wzięło udział 30 uczestników z powiatu dębickiego. Głównym celem projektu było podniesienie poziomu edukacji w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi, a w szczególności w zakresie postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym, elektronicznym, tzw. "elektrośmieciami".
Więcej II EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU ,,ELEKTROŚMIECI ICH DRUGIE ŻYCIE''

Listy dla Ziemi

19.05.2015
Kwietniu br. nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii ,,LISTY DLA ZIEMI’’ zorganizowanej przez Fundację Ekologiczną ,,ARKA’’.
Więcej Listy dla Ziemi

Mamy już cegiełki

19.05.2015
Zrealizowaliśmy kolejny etap i zmierzamy do zebrania pieniędzy na renowację grobu patrona szkoły
Więcej Mamy już cegiełki

Loteria fantowa

28.04.2015
Loteria fantowa to kolejna akcja zorganizowana przez uczniów naszej szkoły, której celem jest zdobycie pieniędzy na renowację nagrobka Jana Piątka.
Więcej Loteria fantowa

Spotkanie z podróżnikiem

23.04.2015
W piątek 10.04.2015 odwiedził nas pan ,,Menzurka’’ jest on podróżnikiem, opowiadał nam o swojej ulubionej podróży do Afryki.
Więcej Spotkanie z podróżnikiem

Włączyliśmy się w akcję „Dębickie Pola Nadziei”

23.04.2015
Nasza szkoła już po raz szósty włączyła się w akcję „Dębickie Pola Nadziei”. Tym razem wolontariuszami byli uczniowie z klasy I gimnazjum. Kwestowali w szkole w dniach od 9 do 10 kwietnia oraz 12 kwietnia na placu kościelnym zbierając datki od uczniów, pracowników szkoły i rodziców.
Więcej Włączyliśmy się w akcję „Dębickie Pola Nadziei”

Kiermasz wielkanocny

22.03.2015
Kiermasz ozdób wielkanocnych to jedna z dwóch akcji, której celem jest zdobycie pieniędzy na renowację nagrobka Jana Piątka.
Więcej Kiermasz wielkanocny

Przed nami ogromne wyzwanie

22.03.2015
Po wielu próbach wreszcie odważyliśmy się zainicjować akcję, której celem jest renowacja nagrobka Patrona naszej szkoły.
Więcej Przed nami ogromne wyzwanie

Wielkanocne tradycje

22.03.2015
15 marca nasza szkoła uczestniczyła w Pustkowie w gminnym konkursie -"Wielkanocne tradycje".
Więcej Wielkanocne tradycje

Konkurs na projekt karty bankomatowej rozstrzygnięty

14.03.2015
Komisja konkursowa w składzie: Pani Małgorzata Cabaj - nauczyciel plastyki, Pani Renata Mormol – wychowawca klasy III , Pani Janina Światek – opiekun SKO. miała ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ prace reprezentowały wysoki poziom, były wykonane różnymi technikami a ich wykonawcom nie brakowało ciekawych pomysłów. Postanowiono zatem przyznać nagrody i wyróżnienia
Więcej Konkurs na projekt karty bankomatowej rozstrzygnięty

Drugoklasiści na Zielonej Szkole

14.03.2015
W dniach od 2.03.2015r. do 6.03.2015r.uczniowie z klasy 2 Szkoły Podstawowej w Paszczynie wspólnie z uczniami kl.3 Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy uczestniczyli w "Zielonej Szkole" w Rymanowie Zdroju.
Więcej Drugoklasiści na Zielonej Szkole

Poetyckie Walentynki

14.03.2015
‘’Miłość nie jedno ma imię’’- to hasło corocznego międzyszkolnego konkursu poetyckiego organizowanego przez panią Renatę Urban opiekunkę Klubu Młodych Poetów w Paszczynie adresowanego do uczniów naszej szkoły i jednej ze szkół w gminie Dębica
Więcej Poetyckie Walentynki

"Dzieciaki dzieciakom"

09.02.2015
Klub Miłośników Zwierząt "Azorkowo" w myśl swojej idei przewodniej uczy dzieci nie tylko wrażliwości i empatii w stosunku do zwierząt, ale również uczy niesienia bezinteresownej pomocy dla drugiego człowieka.
Więcej "Dzieciaki dzieciakom"

Jasełka

20.12.2014
Ostatni dzień nauki w tym roku kalendarzowym za sprawą klasy III był bardzo emocjonujący.
Więcej Jasełka

Mikołajki

08.12.2014
W piątek 5 grudnia odwiedził naszą szkołę Mikołaj
Więcej Mikołajki

Wróżby i zabawa andrzejkowa

30.11.2014
27 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa - wspólna dla uczniów szkoły podstawowej klas IV -VI i gimnazjum. Najmłodsi bawili się kilka godzin wcześniej.
Więcej Wróżby i zabawa andrzejkowa

Wizyta w Banku

20.11.2014
18 listopada podsumowaliśmy cykl lekcji według scenariuszy zaczerpniętych ze strony Talentowiska wizytą w Filii Banku Spółdzielczego w Ropczycach, która znajduje się w Pustkowie -Osiedlu.
Więcej Wizyta w Banku

Nowi członkowie SKO

25.10.2014
Cykl lekcji o talentach i oszczędzaniu dla uczniów klasy I zakończył się wręczeniem książeczek SKO z symbolicznym wkładem w wysokości 1 zł
Więcej Nowi członkowie SKO

Cele mamy i oszczędzamy

19.10.2014
Uczniowie klas I - III uczestniczyli w kolejnej lekcji przeprowadzonej według scenariusza zaproponowanego na stronie talentowiska.
Więcej Cele mamy i oszczędzamy

Talentów mamy wiele

13.10.2014
Przekonali się o tym uczniowie klasy Iv uczestnicząc w lekcji "Mój dom = małą firma. Też trzeba nią zarządzać"
Więcej Talentów mamy wiele

Dzień Chłopaka

02.10.2014
30 września odbyła się dyskoteka integracyjna połączona z Dniem Chłopaka.
Więcej Dzień Chłopaka

Z wizytą u strażaków

07.06.2014
23 maja 2014 r. przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej wraz z opiekunami uczestniczyli w pokazie przygotowanym przez OSP w Paszczynie.
Więcej Z wizytą u strażaków

Listy dla Ziemi

18.05.2014
14 kwietnia 2014 r. została ogłoszona Ogólnopolska Akcja ,,LISTY DLA ZIEMI’’. Do tej akcji włączyła się również Gmina Dębica.
Więcej Listy dla Ziemi

"Stawiamy na przedsiębiorczość"

16.05.2014
W dniach 5-6 maja uczniowie ZS w Paszczynie uczestniczyli w dwudniowej wycieczce edukacyjnej do Warszawy. Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu „Stawiamy na przedsiębiorczość” Stowarzyszenia Dębickiego Klubu Biznesu.
Więcej "Stawiamy na przedsiębiorczość"

MISTRZ LICZYGROSZ

01.05.2014
Rafał Andreasik z klasy V dokonał najwięcej wpłat na książeczkę SKO w okresie IX - IV
Więcej MISTRZ LICZYGROSZ

Lubimy recytować

19.04.2014
Uczennice klasy VI w ramach zajęć Klubu Młodych Poetów działającego pod kierunkiem pani Renaty Urban postanowiły przygotować krótki spektakl pt. "Różowe okulary"
Więcej Lubimy recytować

Klasa IV górą w konkursie wiedzy ekonomicznej

24.03.2014
Po kilkutygodniowych przygotowaniach pod okiem zespołu koordynującego w składzie: Ola Kozioł, Dominika Kozioł, Ola Jezioro i Wiktoria Kret 21 marca odbył się Quiz Wiedzy Ekonomicznej pod nazwą 1 z 12 wzorowany na telewizyjnym teleturnieju 1 z 10.
Więcej Klasa IV górą w konkursie  wiedzy ekonomicznej

Projekt pt."Dzieci dla dzieci o psiakach"

03.03.2014
18.12.2013r w ZS w Paszczynie rozpoczął się projekt pt. "Dzieci dla dzieci o psiakach", który uczy jak zapewnić psu najlepsze warunki, jak o niego dbać , karmić i jak przygotować mu budę na zimę
Więcej Projekt pt."Dzieci dla dzieci o psiakach"

Mamy talent poetycki

20.02.2014
Dnia 14 lutego 2014 w Zespole Szkół w Paszczynie odbyło się podsumowanie V edycji międzyszkolnego konkursu "Miłość nie jedno ma imię "
Więcej Mamy talent poetycki

Wyniki konkursu

30.12.2013
"Matematyka i pieniądze" to konkurs, który odbył się w ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną i skierowany był do uczniów klasa starszych V i VI.
Więcej Wyniki konkursu

Mamy talent artystyczny

27.11.2013
Jednym z elementów przedstawienia o talentach i oszczędzaniu były skecze. Przygotowali je pod okiem polonistki pani Renaty Urban uczniowie klasy I gimnazjum i klasy VI
Więcej Mamy talent artystyczny

Konkursy rozstrzygnięte

15.11.2013
Akademia z okazji 11 listopada była okazją aby ogłosić wyniki konkursów, które odbyły się w październiku.
Więcej Konkursy rozstrzygnięte

Blogowanie czas zacząć

31.10.2013
Z niecierpliwością czekaliśmy na pierwszy wpis na blogu - kilkakrotnie próbowaliśmy już od 15 października.
Więcej Blogowanie czas zacząć

Znamy regulamin SKO

30.10.2013
Zawsze na początku września przypominamy regulamin SKO oraz regulamin konkursu o tytuł "Mistrza liczygrosza" i "Mistrza oszczędzania"
Więcej Znamy regulamin SKO