Lista szkół
Szkoła Podstwowa im ŚW. Jana Pawła II w Michalowie

Szkoła Podstwowa im ŚW. Jana Pawła II w Michalowie

Kontakt

ul. Osiedlowa 11
Sułów 22-448

O naszej szkole

Misja szkoły Wspieramy rodziców w wychowaniu młodego człowieka tak, by w przyszłości stał się jednostką wartościową, kreatywną, wrażliwą, otwartą na świat i innych ludzi, umiejącą znaleźć swoje miejsce w „małej i wielkiej Ojczyźnie”.

BlogowiSKO szkoły

PODSUMOWANIE

04.04.2022
Dla podsumowania wielu akcji w ramach konkursu IX Edycji Programu TalentowisSKO uczniowie wykonali projekty skarbonek na swoje oszczędności w SKO.
Więcej PODSUMOWANIE

Solidarni z Ukrainą

29.03.2022
28 marca 2022r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Klubu Wolontariusza zorganizowali w szkole akcję „Solidarni z Ukrainą”. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły ubrali się tego dnia w barwy niebiesko-żółte, przyczepili kotyliony wykonane przez uczniów z SU w kształcie słoneczników.
Więcej Solidarni z Ukrainą

„Sztuka ze śmieci”

18.03.2022
Dla podsumowania zajęć proekologicznych pt. "Ziemia naszym domem" w bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy I naszej szkoły wykonali prace recyklingowe.
Więcej „Sztuka ze śmieci”

Pożeracze baterii

10.03.2022
W związku z licznymi akcjami pro ekologicznymi realizowanymi w bieżącym roku szkolnym uczniowie wykonali z materiałów recyklingowych "Pożeraczy zużytych baterii".
Więcej Pożeracze baterii

Recyklingowy Bal Karnawałowy

10.02.2022
W ramach konkursu "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" uczniowie Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Michalowie zorganizowali recyklingowy bal karnawałowy.
Więcej Recyklingowy Bal Karnawałowy

DZIEŃ SENIORA

23.01.2022
Z okazji DNIA BABCI I DZIADKA uczniowie naszej szkoły ślą najserdeczniejsze życzenia..........
Więcej DZIEŃ SENIORA

Ekologiczne karmniki

18.01.2022
Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Michalowie postanowili zorganizować zbiórkę materiałów z recyklingu, z których mogli zaprojektować i wykonać karmniki dla ptaków.
Więcej Ekologiczne karmniki

Życzenia Bożonarodzeniowe

21.12.2021
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Michalowie pragnie złożyć życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Pracowników Banku Spółdzielczego, uczniów, rodziców i nauczycieli.
Więcej Życzenia Bożonarodzeniowe

Witamy nowych członków SKO

30.11.2021
W bieżącym roku szkolnym, jak co roku witamy nowych członków Szkolnej Kasy Oszczędnościowej -funkcjonującej w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Michalowie.
Więcej Witamy nowych członków SKO

SKO W Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Michalowie

30.11.2021
Szkolna Kasa Oszczędnościowa pod patronatem Banku spółdzielczego w Szczebrzeszynie – oddział w Sułowie funkcjonuje w naszej szkole już szósty rok. W bieżącym roku szkolnym postanowiliśmy przystąpić do nowej edycji Programu TalentowiSKO 2021/2022. W niniejszym blogu będziemy umieszczać różne ciekawe zadania, które uda nam się zrealizować podczas różnych konkursów i akcji związanych z programem.
Więcej SKO W Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Michalowie