Lista szkół
Szkoła Podstawowa w Podgórzu

Szkoła Podstawowa w Podgórzu

Kontakt

Podgórze 6
Mała Wieś 09-460

O naszej szkole

Nasza mała szkoła w tym roku liczy 99 uczniów, pracuje w niej 15 nauczycieli. Budynek szkoły położony jest w otoczeniu lasów i pól uprawnych. Chlubą szkoły są różnorodne działania edukacyjno – wychowawcze, w tym organizowane od wielu już lat imprezy sportowe o coraz większym zasięgu: Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości, Miedzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, a także Letnie Igrzyska Nadwiślańskie. Nasza szkoła jest jedynym ośrodkiem kulturotwórczym w obrębie kilku wsi, dl

BlogowiSKO szkoły

Oszczędna klasa - nadal rywalizujemy w oszczędzaniu

13.05.2015
Konkurs o tytuł „Oszczędnej klasy”, to bardzo prosty konkurs o oszczędzaniu, w którym do zdobycie tytułu potrzebne jest zaangażowanie jak największej liczby uczniów z klasy. Konkurs rozpoczął się w październiku i trwał do końca kwietnia 2015 roku. Ranking klas opracowany jest na podstawie ilości wpłat dokonanych przez uczniów w danym miesiącu.
Więcej Oszczędna klasa - nadal rywalizujemy w oszczędzaniu

"Skarby z szuflady"

13.05.2015
We wtorek 25 listopada 2014 w naszej szkole odbył się kiermasz pod hasłem "Skarby z szuflady". Całą akcję przygotowali uczniowie klasy V wspólnie z wychowawcą a jednocześnie opiekunem Szkolnej Kasy Oszczędności Panią Moniką Górką.
Więcej "Skarby z szuflady"

Sprawna komunikacja

13.05.2015
Na początku września uczennica z klasy V pod kierunkiem Opiekuna SKO przygotowała gazetkę SKO na korytarzu szkolnym informującym o zasadach oszczędzania oraz o dniach, w których uczniowie z poszczególnych klas mogą dokonywać wpłat.
Więcej Sprawna komunikacja

Góra Grosza

30.01.2014
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nadal udowadniają, że mają wielkie serduszka. Patrząc na niech ma się wrażenie, że pomaganie innym sprawia im ogromną radość.
Więcej Góra Grosza

Oszczędna klasa

29.01.2014
Po raz kolejny Opiekun SKO dokonał podsumowania systematyczności oszczędzania.
Więcej Oszczędna klasa

Teatr cieni

09.12.2013
18 listopada 2013 r odbyła się premiera przedstawienia pt. „Złotówkolandia”.
Więcej Teatr cieni

Oszczędna klasa

09.12.2013
W roku szkolnym 2013/2014 ponownie ogłoszony został szkolny konkurs, w którym każda klasa ma szansę uzyskać tytuł: „Oszczędnej klasy”, do zdobycia którego potrzebne będzie zaangażowanie wszystkich uczniów. Wystarczy, aby uczniowie każdej klasy dokonywali systematycznych wpłat na książeczki SKO (nie liczy się kwota, ale systematyczność wpłat. Nawet wpłacona złotówka ma w tym konkursie ogromną wartość.) Na koniec każdego miesiąca będę dokonywać podsumowania
Więcej Oszczędna klasa