Lista szkół
Szkoła Podstawowa  Mokra Wieś

Szkoła Podstawowa Mokra Wieś

Kontakt

Mokra Wieś
Mokra Wieś 33-386

O naszej szkole

Szkoła podstawowa

BlogowiSKO szkoły

Walentynki

24.02.2024
Dnia 9 lutego, samorząd szkolny zorganizował w naszej szkole wyjątkowe Walentynki. Oprócz tradycyjnych świątecznych aktywności, uczniowie mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o historii tego święta. Przedstawiciele samorządu przygotowali krótką prezentację, w której opowiedzieli o początkach Walentynek i ich znaczeniu.
Więcej Walentynki

Dzień babci i dziadka

23.02.2024
Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole, obchodzony 30 stycznia, był wyjątkowym czasem pełnym wzruszeń i radości. Cała społeczność szkolna pod opieką pani Beaty Żabińskiej, Anny Sopaty, Anny Gomółki oraz Bożeny Kunickiej przygotowały się z wielką starannością, by uczcić naszych ukochanych dziadków.Spotkanie rozpoczęło się od serdecznego przywitania przez naszą Panią Dyrektor wszystkich przybyłych gości. Była to chwila, w której mogliśmy złożyć naszym babciom i dziadkom najszczersze życzenia, wyrażając wdzięczność za ich miłość i wsparcie. Następnie głos zabrał Pan Wójt, który zaszczycił nas swoją obecnością na specjalne zaproszenie. Jego słowa pełne ciepła i szacunku wzruszyły wszystkich obecnych.
Więcej Dzień babci i dziadka

Konkurs techniczny "Mój portfelik"

04.02.2024
W lutym zorganizowano dla uczniów naszej szkoły konkurs techniczny "Mój portfelik". Technika wykonania pracy była dowolna, z materiału, origami itd.
Więcej Konkurs techniczny "Mój portfelik"

Wigilia szkolna i jasełka

30.12.2023
W dniu 22.12.2023 w naszej szkole w każdej klasie odbyła się wigilia. Dzieci podzieliły się opłatkiem, a następnie spożywały słodycze, owoce oraz barszcz z krokietem. Wigilia przebiegła w świątecznej atmosferze.
Więcej Wigilia szkolna i jasełka

Konkurs Stroik bożonarodzeniowy

30.12.2023
Opiekun samorządu szkolnego zorganizowała konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Do opiekuna wpłynęło wiele pięknych i pomysłowo wykonanych stroików.
Więcej Konkurs Stroik bożonarodzeniowy

Recytacja wierszy W. Szymborskiej

30.12.2023
W dniu 18.12.2023 r. odbyła się w naszej szkole recytacja wierszy Wisławy Szymborskiej. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w konkursie.
Więcej Recytacja wierszy W. Szymborskiej

Lekcje o finansach

30.12.2023
5 grudnia w ramach projektu "Lekcje o Finansach" opiekun SKO przeprowadził w klasach 1-3 oraz 4-6 lekcje o finansach pt. "Grosz do grosza".
Więcej Lekcje o finansach

Wycieczka do Krakowa

30.12.2023
14 grudnia udaliśmy się na fascynującą wycieczkę organizowaną w ramach projektu "Lekcje o Finansach". Rozpoczęliśmy naszą podróż od zwiedzania Wawelu, gdzie eksplorowaliśmy zamek i katedrę, zatapiając się w historii Polski. Następnie udaliśmy się do Muzeum Banku Polskiego – Krakowskiego Salonu Ekonomicznego, gdzie zgłębialiśmy tajniki finansów w kontekście polskim.
Więcej Wycieczka do Krakowa

Mikołajki

30.12.2023
Spotkanie dzieci ze Szkoły Podstawowej w Mokrej Wsi w Nowym Sączu w Teatrze Nowym, gdzie miała miejsce inscenizacja "Opowieści Wigilijnej" 6 grudnia, było wyjątkowym doświadczeniem. Dzieci zafascynowane śledziły barwną historię, a atmosfera teatru sprawiła, że każda scena emanowała magią. Po zakończonym spektaklu spotkanie z Mikołajem i wręczenie prezentów dodatkowo wzbogaciły to wyjątkowe wydarzenie, przynosząc uśmiech i radość na twarze najmłodszych uczestników.
Więcej Mikołajki

Zabawa andrzejkowa

30.12.2023
Dnia 28 listopada 2023 roku w naszej szkole odbyła się Zabawa Andrzejkowa. Przebrane w piękne stroje dzieci z klas młodszych miały możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zabawach i konkursach związanych z tradycją Andrzejek, które przygotowali dla nich starsi koledzy. Nie zabrakło poczęstunków oraz oczywiście tańców.
Więcej Zabawa andrzejkowa

Światowy Dnia Tabliczki Mnożenia

30.12.2023
W dniu 17 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej w Mokrej Wsi odbyła się coroczna, bezpłatna akcja edukacyjna z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia (ŚDTM). Wydarzenie, w którym uczestniczyły dzieci z klas od 1 do 6, nauczyciele oraz rodzice, miało na celu promowanie zabawowej formy nauczania i uczenia się matematyki.
Więcej Światowy Dnia Tabliczki Mnożenia

Bryły platońskie - realizujemy Ogólnopolski Projekt Edukacyjny

30.12.2023
Uczniowie świetlicy Szkoły Podstawowej w Mokrej Wsi wzięli udział w fascynujących zajęciach dotyczących brył platońskich. Podczas tego interaktywnego spotkania, dzieci miały okazję zgłębić tajniki geometrii przestrzennej, wykorzystując innowacyjne narzędzia edukacyjne.
Więcej Bryły platońskie - realizujemy Ogólnopolski Projekt Edukacyjny

Konkurs "Moja najpiękniejsza skarbonka"

30.12.2023
W październiku 2023 r. został zorganizowany przez opiekuna Szkolnej Kasy Oszczędności konkurs pt. „Moja skarbonka”. Chętni uczniowie naszej szkoły skarbonki w formie przestrzennej. Pracę wykonywali wybraną techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów.
Więcej Konkurs "Moja najpiękniejsza skarbonka"

Dzień Dyni

30.12.2023
27 października oddział przedszkolny świętował Dzień Dyni.
Więcej Dzień Dyni

Gminny Miesiąc Matematyki

29.03.2023
Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi w marcu po raz kolejny wzięła udział w Gminnym Miesiącu Matematyki organizowanym przez Szkołę Podstawową w Podegrodziu. W ramach tej akcji zorganizowano w naszej szkole wiele konkursów i rozgrywek matematycznych, m.in. -konkursy plastyczne „Ach ta Pi-ękna liczba Pi”” (rysunki zawierające liczbę Pi) -konkurs informatyczno – artystyczny „Pi-animacja” (stwórz animację z liczbą Pi w roli głównej, w dowolnym programie) -konkurs matematyczno - plastyczny "Moja ciekawa liczba" -„Mistrz Pi pamięci” - bicie rekordu rozwinięcia liczby Pi
Więcej Gminny Miesiąc Matematyki

Wycieczka do Podegrodzia

29.03.2023
W dniu 29.03.2023 r. uczniowie z klas 1-3 wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Gminnej biblioteki w Podegrodziu na lekcję biblioteczną. Pani bibliotekarka zapoznała uczniów naszej szkoły ze sposobem oznaczania w bibliotece różnych gatunków książek oraz ich ułożeniem na półkach. Dowiedzieliśmy się jak korzystać z cyfrowego katalogu biblioteki, co może okazać się bardzo przydatne w naszym życiu. Wspólnie czytaliśmy wiersz J. Tuwima pt. „Pan Maluśkiewicz i wieloryb”.
Więcej Wycieczka do Podegrodzia

Pierwszy Dzień Wiosny

28.03.2023
21-go marca uczniowie naszej szkoły pożegnali zimę i z wielką radością przywitali wiosnę, która zagościła już w naszym kalendarzu. Organizatorem Pierwszego Dnia Wiosny w szkole był Samorząd Uczniowski, którego przedstawiciele wcielili się w rolę nauczycieli i prowadzili ciekawe konkurencje i zabawy związane z tematyką wiosenną. Uczniowie klas I-III samodzielnie przygotowali smaczne wiosenne sałatki, a potem rozwiązywali wiosenne rebusy i kalambury. Wśród przedszkolaków także nie zabrakło wyśmienitych kucharzy; oni również przygotowywali przepyszne sałatki owocowe. Starsi uczniowie mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi podczas robienia przepysznych tostów. Produkty spożywcze zakupiono za pieniądze przyznane przez Bank Spółdzielczy w Podegrodziu jako nagrodę za ubiegłoroczne oszczędzanie naszych uczniów w SKO.
Więcej Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki

28.03.2023
21 marca to nie tylko 1 dzień wiosny, ale także Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. We wtorek 21 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział obchodach tego święta. W tym dniu naszym znakiem rozpoznawczym były kolorowe skarpetki nie do pary.
Więcej 21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki

St. Patrick's day

28.03.2023
Chcąc przybliżyć naszym uczniom kulturę krajów anglojęzycznych, dnia 17 marca, uczciliśmy w szkole Dzień Świętego Patryka. To radosne święto jest obchodzone nie tylko w Irlandii, ale na całym świecie. Jak mówią mieszkańcy Zielonej Wyspy „każdy chciałby choć jeden dzień w roku być Irlandczykiem”. Na korytarzu szkoły zrobiło się wiosennie od ubranych na zielono uczniów. Klasy 1-3 obejrzały film edukacyjny na temat życia patrona Irlandii, a później brały udział w quizach utrwalających poznane wiadomości. Klasy 4 -6 grały w gry dydaktyczne podczas których musiały wykazać się znajomością języka angielskiego oraz wiedzą na temat Irlandii oraz życia Św. Patryka. Nasze przedszkolaki również wzięły udział w grach utrwalających angielskie słówka związane z dzisiejszym świętem.
Więcej St. Patrick's day

Zbiórka karmy i artykułów dla zwierząt do schroniska

28.03.2023
W naszej szkole Samorząd Szkolny wraz z opiekunem zorganizował zbiórkę karmy i artykułów dla zwierząt dla podopiecznych Gminnego Schroniska dla Zwierząt w Starym Sączu. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorem i koordynatorem akcji była pani Agnieszka Ciapała. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły.
Więcej Zbiórka karmy i artykułów dla zwierząt do schroniska

Rymowanka o oszczędzaniu

20.03.2023
Opiekun SKO zorganizował początkiem marca konkurs na najciekawszą rymowankę o oszczędzaniu. Do organizatora wpłynęło kilka ciekawych prac.
Więcej Rymowanka o oszczędzaniu

KONKURS PLASTYCZNY ,,KARTKA WALENTYNKOWA"

01.03.2023
Walentynki to dzień życzliwości, miłości, szacunku i przyjaźni. Okazji do sprawienia radości drugiej osobie nigdy nie jest za dużo, dlatego nikogo nie powinna dziwić tak duża popularność święta zakochanych, które celebrujemy 14 lutego.
Więcej KONKURS PLASTYCZNY ,,KARTKA WALENTYNKOWA"

Konkurs "Leon"

11.02.2023
Chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sesji jesiennej Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Leon".
Więcej Konkurs "Leon"

Dzień lizaka

11.02.2023
11 stycznia obchodzimy nietypowe święto, Dzień Lizaka. Dzięki akcji Samorządu Szkolnego dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji związanych z historią lizaka. Poznały różne ciekawostki z nimi związane. Następnie uczniowie młodszych klas wykonali pracę pt. ,,Lizak moich marzeń’’.
Więcej Dzień lizaka

Matematyczny kalendarz adwentowy

11.02.2023
Kalendarz adwentowy jest specjalnym kalendarzem, dzięki któremu odliczany jest czas od pierwszego dnia adwentu aż do Wigilii Bożego Narodzenia. W naszej szkole chętni uczniowie klas 4-6 również odliczali ten wyjątkowy czas poprzez rozwiązywanie matematycznych zadań. Każdego dnia otrzymywali ciekawą historyjkę wraz ze słodkim upominkiem.
Więcej Matematyczny kalendarz adwentowy

Choinka 3D

11.02.2023
W dniu 22.12.2022 r. rozstrzygnięty został konkurs Choinka Bożonarodzeniowa 3D. Zadaniem dla uczestników konkursu było zaprojektowanie w programie TINKERCAD modelu 3D choinki bożonarodzeniowej. Wszystkie nadesłane prace spełniały wymogi regulaminowe, były pomysłowe, estetyczne i wskazywały na dużą inwencję twórczą autorów.
Więcej Choinka 3D

Wigilia szkolna

04.01.2023
Dnia 22 Grudnia w naszej szkole wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami brali udział we wspólnym Kolędowaniu. Każda klasa spiewała kolędy oraz pastorałki, które wcześniej ćwiczyły wraz z wychowawcami. Po wspólnym kolędowaniu każda klasa z wychowawcą zasiadła do Wigilijnego Stołu.
Więcej Wigilia szkolna

Konkurs "Choinka lub Bombka"

04.01.2023
W szkole zorganizowany został konkurs na "najładniejszą bombkę lub choinkę". Wielu uczniów wzięło w nim udział. Wszystkie prace były pięknie i starannie wykonane poprzez pracochłonne przygotowanie każdego szczegółu. Uczniowie stworzyli wyjątkowe ozdoby świąteczne, za które zostali nagrodzeni. Wielkie brawa dla wszystkich wygranych.
Więcej Konkurs "Choinka lub Bombka"

Wycieczka do zakładu produkcyjnego FAKRO

04.01.2023
W dniu 8 grudnia 2022r. uczniowie klas 1-6 wybrali się na wycieczkę do Nowego Sącza. Głównym celem było zwiedzenie zakładu produkcyjnego FAKRO oraz pobyt na Akademii Nauk Stosowanych.
Więcej Wycieczka do zakładu produkcyjnego FAKRO

Mikołaj 2022

09.12.2022
Dnia 6 grudnia jest szczególnym dniem dla wszystkich małych i dużych. W ten dzień do grzecznych dzieci przychodzi Święty Mikołaj z prezentami.
Więcej Mikołaj 2022

ZABAWA ANDRZEJKOWA

02.12.2022
Dnia 22 listopada 2022 roku w naszej szkole odbyła się zabawa Andrzejkowa podzielona na dwie częsci. W pierwszej brali udział uczniowie z klas I - III oraz Oddział Przedszkolny. W drugiej uczniowie klas IV-VI.
Więcej ZABAWA ANDRZEJKOWA

Narodowe Święto Niepodległości

14.11.2022
Z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, uczniowie klas II-VI pod przewodnictwem pani Agaty Popardowskiej przygotowali uroczystą akademię. Przedstawili po krótce rozbiory Polski oraz odzyskanie Niepodległości.
Więcej Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości

14.11.2022
Z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, uczniowie klas II-VI pod przewodnictwem pani Agaty Popardowskiej przygotowali uroczystą akademię. Przedstawili po krótce rozbiory Polski oraz odzyskanie Niepodległości.
Więcej Narodowe Święto Niepodległości

Konkurs recytatorski

10.11.2022
Dnia 04 Listopada w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski. Uczniowie klas I-VI elegancko ubrani deklamowali wyuczone na pamięć wiersze oraz wybrane części prozy Marii Konopnickiej.
Więcej Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski

10.11.2022
Dnia 04 Listopada w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski. Uczniowie klas I-VI elegancko ubrani deklamowali wyuczone na pamięć wiersze oraz wybrane części prozy Marii Konopnickiej.
Więcej Konkurs recytatorski

Odblaskowy dzień

07.11.2022
Dnia 26 października w naszej szkole było bardzo kolorowo - odblaskowo. W ramach akcji "Odblaskowa Szkoła", odbył się ODBLASKOWY DZIEŃ.
Więcej Odblaskowy dzień

Wizyta Pana Policjanta

07.11.2022
Dnia 25 pażdziernika nasza szkołę odwiedził pan Policjant Dzielnicowy. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo, bezpieczna droga do szkoły oraz ze szkoły w ujęciu najnowszych przepisów oraz zagrożenia, z którymi mogą spotkać się młodzi ludzie.
Więcej Wizyta Pana Policjanta

Wycieczka do Nowego Teatru

07.11.2022
Dnia 20 Października 2022 roku cała Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi wybrała się wraz z opiekunami do Nowego Teatru w Nowym Sączu.
Więcej Wycieczka do Nowego Teatru

Dzień Edukacji Narodowej

07.11.2022
W piątek dnia 14 października uczniowie klas IV- VI przygotowali piękną scenografię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Prezentowane były wiersze, piosenki oraz życzenia dla wszystkich nauczycieli. Na zakończenie odśpiewano piosenkę "Wszystkiego dobrego...." i wręczono róże na ręce wszystkich pracowników szkoły.
Więcej Dzień Edukacji Narodowej

Ślubowanie klas 1

19.10.2022
Dnia 14 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Jest to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla rodziców.
Więcej Ślubowanie klas 1

Palmy Wielkanocne

28.03.2022
W dniu 23.03.2022 roku w naszej szkole zorganizowano zajęcia z Panią Teresą z GOK-u z Podegrodzia.
Więcej Palmy Wielkanocne

W poszukiwaniu wiosny

23.03.2022
W dniu 21.03.2022 r. w ramach lekcji przyrody uczniowie wraz z wykonanymi przez siebie marzannami wybrali się na pieszą wycieczkę po okolicy.
Więcej W poszukiwaniu wiosny

Dzień Kobiet

10.03.2022
" Dzisiaj dzień piękny, uroczysty! Taki dzień raz się w roku zdarza, gdy 8 Marca z gwarem wiosny wytryśnie z kartek kalendarza. Tak, to wspaniałe, wielkie Święto, więc śpieszą chłopcy i panowie, z bukietem życzeń w barwach kwiatów — uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet "
Więcej Dzień Kobiet

Gminny Konkurs "Myslę logicznie"

03.03.2022
W dniach 3.03-4.03.2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie "Myślę logicznie" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Podegrodziu we współpracy z Bankiem Spółdzielczym.
Więcej Gminny Konkurs "Myslę logicznie"

Pomoc dla Ukrainy

03.03.2022
w dniach 1.03 - 02.03 przeprowadzono w naszej Szkole zbiórkę artykułów dla poszkodowanych wojną w Ukrainie.
Więcej Pomoc dla Ukrainy

KONKURS „EPICKIE PI – I EDYCJA” Z PANEM PISTACJĄ

01.03.2022
Konkurs polega na stworzeniu pracy zawierający symbol liczby pi w co najmniej jednej z trzech kategorii: Rysunek i malarstwo Rzeźba Pozostałe dziedziny wyrazu artystycznego (np. animacja, kolaż, wiersz, itp., czyli wszystko, co nie jest malarstwem i rysunkiem)
Więcej KONKURS „EPICKIE PI – I EDYCJA” Z PANEM PISTACJĄ

Konkurs "Mam talent"

01.03.2022
Dnia 23.02.2022 roku w naszej szkole odbył się konkurs "Mam talent". Na konkursie mogli zaprezentować się uczniowie z klas 0-V z piosenką lub grą na instrumencie.
Więcej Konkurs "Mam talent"

BAL KARNAWAŁOWY

01.03.2022
Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci oraz młodzież, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 23 LUTEGO 2022 roku.
Więcej BAL KARNAWAŁOWY

Kartka walentynkowa

19.02.2022
W dniu 14 lutego 2022r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę walentynkową organizowanego przez Samorząd Uczniowski. Celem konkursu było rozwijanie w uczniach poczucia estetyki, pomysłowości i kreatywnego myślenia, ale przede wszystkim poznanie tradycji i zwyczajów, pochodzących z krajów anglojęzycznych, powoli zakorzeniających się w kulturze polskiej.
Więcej Kartka walentynkowa

JASEŁKA

30.01.2022
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkie klasy Szkoły Podstawowej w Mokrej Wsi brały udział w uroczystej akademii pod przewodnictwem Pani Beaty Żabińskiej oraz Pani Agaty Popardowskiej.
Więcej JASEŁKA

KONKURS ŚWIĄTECZNY

30.01.2022
W naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową: I miejsce zdobyła Wiktoria Sikora. Drugi konkurs dotyczył najładniejszej bombki świątecznej - osoby, które zajęły poszczególne miejsca to: I miejsce zdobyli Julita Tokarczyk oraz Jakub Mirek, II miejsce zajęli Konrad Sikora oraz Patrycja Niemiec, III miejsce zdobyli Amelia Zięba i Lena Wilk. Wyróżnienie otrzymała Amelia Tokarczyk. Wszystkim uczestnikom Gratulujemy.
Więcej KONKURS ŚWIĄTECZNY

OZDOBY ŚWIĄTECZNE

30.01.2022
Oddział przedszkolny wraz z pozostałymi klasami intensywnie pracowali, by stworzyć piękne, kolorowe ozdoby świąteczne. Wspólnymi siłami stworzyli stroiki świąteczne oraz ubrały choinkę. Podczas prac dzieci słuchały kolęd w swoich klasach, które sprawiły, że przenieśliśmy się w magiczny czas świąt.
Więcej OZDOBY ŚWIĄTECZNE

MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

30.01.2022
Dzień 6 grudnia jest dniem najbardziej wyczekiwanym przez wszystkie dzieci. W ten szczególny dzień do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj.
Więcej MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

Konkurs literacki

30.01.2022
W dniu 22 listopada zorganizowano w naszej szkole konkurs literacki pt. "Gdybym został milionerem..."
Więcej Konkurs literacki

Pogadanka o oszczędzaniu w SKO

30.01.2022
Dnia 10.11.2021 roku po odśpiewaniu hymnu państwowego opiekun SKO przeprowadził z uczniami naszej szkoły pogadankę na temat oszczędzania.
Więcej Pogadanka o oszczędzaniu w SKO

SZKOŁA DO HYMNU

30.01.2022
Dnia 10.11.2021 roku o godzinie 11:11 Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi zaśpiewała Hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego".
Więcej SZKOŁA DO HYMNU

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

30.01.2022
Święto Niepodległości to jedno z najważniejszych świąt dla wszystkich Polaków. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mokrej Wsi wzięli udział w uroczystości mającej podkreślić wagę tego wydarzenia.
Więcej NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

WYCIECZKA DO KINA "PSI PATROL"

30.01.2022
Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi w dniu 20 października wybrała się na wycieczkę do Kina Sokół w Nowym Sączu na seans filmowy pt. "Psi Patrol".
Więcej WYCIECZKA DO KINA "PSI PATROL"

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

30.01.2022
Dnia 5 października w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych w związku z przypadającym na dzień 26 września Europejskim Dniem Języków Obcych.
Więcej DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Wycieczka Edukacyjna do Krakowa

30.01.2022
W dniu 18 października uczniowie Szkoły podstawowej w Mokrej Wsi brali udział w wycieczce edukacyjnej do Krakowa w ramach ogólnopolskiego programu " MEN - poznaj Polskę".
Więcej Wycieczka Edukacyjna do Krakowa

Ślubowanie w naszej szkole

30.01.2022
Dnia 14 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Jest to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla rodziców.
Więcej Ślubowanie w naszej szkole

08.11.2017 r.

20.02.2018
Członkowie SKO zorganizowali konkurs na strój z lat 60, 70, 80- tych
Więcej 08.11.2017 r.

16.10.2017 r.

20.02.2018
Ślubowanie kl. I Dzieci stały się członkami Szkolnej Kasy Oszczędnościowej
Więcej 16.10.2017 r.

13.09.2017 r.

20.02.2018
Wycieczka do Muzemum Regionalnego oraz Biblioteki Publicznej w Podegrodziu
Więcej 13.09.2017 r.

04.09.2017r.

20.02.2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 Konkurs na najlepiej oszczędzającą klasę.
Więcej 04.09.2017r.

Wigilia szkolna

17.05.2014
Uczniowie wszystkich klas wspólnie usiedli przy pięknie przystrojonym stole. Wspólnie połamali się opłatkiem składając sobie świąteczne życzenia. Spotkanie zakończyło się wspólnym, głośnym i radosnym śpiewem kolęd.
Więcej Wigilia szkolna