Lista szkół

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Krasnem

Kontakt

Krasne 145 a
Stary Zamość 22-417

O naszej szkole

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Krasnem jest szkołą powszechną. W naszej placówce uczymy dzieci w klasach I- VI oraz w oddziale przedszkolnym. Uczymy od najmłodszych lat języka angielskiego i niemieckiego. W naszej szkole SKO wznowiło działalność od 2006 roku. Patronat nad SKO pełni BANK SPÓŁDZIELCZY w IZBICY. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.spkrasne.ucoz.pl

BlogowiSKO szkoły

Wygrywamy konkursy!

28.04.2015
Tak sobie siedziałem na stryszku i wspominałem nasz konkurs o SKO. Pomyślałem, że moi uczniowie chętnie biorą udział w różnych konkursach.
Więcej Wygrywamy konkursy!

To był wspaniały dzień…

26.04.2015
W mojej szkole od kilku dni trwały przygotowania do I Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Bankowej przygotowanego przez członków SKO. Opiekunka SKO przydzieliła wszystkim obowiązki, Klasa 0 przygotowała sakiewki dla uczestników konkursu, aby mogli zebrać zarobione euro centy. Klasy I-VI odpowiedzialne były za przygotowanie wystroju naszej sali. Wszyscy byli bardzo zaangażowani bo przecież nigdy dotąd nie był organizowany tak duży konkurs Wiedzy Bankowej w naszej szkole.
Więcej To był wspaniały dzień…

Gofry, ciasta, babeczki…

23.04.2015
Jak co roku przed świętami Wielkanocnymi uczniowie mojej szkoły postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy na Hospicjum ,,Małego Księcia ‘’ w Lublinie.
Więcej Gofry, ciasta, babeczki…

Jak dobrze jest oszczędzać!

21.03.2015
Jak wiecie wszyscy uczniowie w mojej szkole oszczędzają i dzisiaj niektórym się to przydało. Miał być występ grupy teatralnej a niektórzy zapomnieli zapłacić za bilety wstępu. Co było robić?
Więcej Jak dobrze jest oszczędzać!

Nasze konkursy

09.02.2015
Hej, to znowu ja! Nie wiem jak wy, ale ja chciałbym się pochwalić tym, co robili członkowie SKO w mojej szkole w I semestrze.
Więcej Nasze konkursy

Zbieramy Talenty!

06.01.2015
Hej! To znowu ja, Wasz duszek GrosiSKO. Ostatnio, jak pamiętacie, obiecałem Wam wyjaśnić jak i po co w mojej szkole zbierane są talenty, więc posłuchajcie.
Więcej Zbieramy Talenty!

Ślubowanie z kuzynem...

06.12.2014
Zbliżał się najważniejszy w życiu dzień dla przedszkolaków i pierwszaków czyli dzień ich ślubowania.
Więcej Ślubowanie z kuzynem...

Co się robi z mleka?

30.11.2014
Witam! Chciałem Was zapytać czy wiecie co się robi z mleka? Nie wiecie? A ja już wiem, a było to tak…
Więcej Co się robi z mleka?

Zdobyliśmy Twierdzę !

23.11.2014
Zbliżał się termin wymarzonej wycieczki. Bardzo byłem podekscytowany, bo jechaliśmy na wycieczkę do Zamościa. Ktoś może powiedzieć , że wycieczka jak wycieczka tylko kolejny dzień bez lekcji, ale dla mnie było to coś wspaniałego
Więcej Zdobyliśmy Twierdzę !

Drzewo Talentów

01.05.2014
Zbliża się zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu „ Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Drzewo Talentów

Dary Serca !

29.04.2014
Nic nie zapowiadało takich pracowitych dni, a jednak myliłem się.
Więcej Dary Serca !

Dobrze się bawiliśmy.

23.04.2014
Witam Was znowu, ja Wasz GrosiSKO. Chcę Wam opowiedzieć jak to w mojej szkole uczymy się wygrywać i przegrywać
Więcej Dobrze się bawiliśmy.

Już wiem !

17.03.2014
Byłem bardzo ciekawy kim był patron mojej szkoły Kornel Makuszyński. No i już wiem a pomogły mi w tym moi uczniowie, którzy przygotowali się do obchodów Święta Szkoły.
Więcej Już wiem !

Nuda? Ależ skąd!

17.02.2014
Zbliżały się upragnione przez wszystkich ferie zimowe. Myślałem ze będę się nudzić, gdyż nic nie zapowiadało, że będzie tak ciekawie.
Więcej Nuda? Ależ skąd!

Kochamy Was za...

24.01.2014
Święta szybko minęły. Trochę się nudziłem bo było tak cicho. Wreszcie wrócili do szkoły moi uczniowie i od razu się zaczęło.
Więcej Kochamy Was za...

Nasi Aktorzy

07.01.2014
Przypomnijmy sobie nasze pierwsze spotkanie, z uczniami mojej szkoły. W trakcie ślubowania zwróciłem uwagę na przewodniczącą samorządu szkolnego, która mimo tremy i moich złośliwych psot potrafiła wszystko zorganizować.
Więcej Nasi Aktorzy