Lista szkół

SP ProNovo w Bogaczowie

Kontakt

Szkolna 4
Bogaczów 66-010

O naszej szkole

U podstaw działalności naszej szkoły leży przekonanie, że stworzenie optymalnych warunków do rozwoju dzieci oraz sprawne wywiązywanie się z roli rodzica, wychowawcy, nauczyciela uchroni naszych wychowanków od zachowań ryzykownych i destrukcyjnych oraz będzie sprzyjało zdrowemu stylowi życia. Nasza szkoła pragnie wychować i wykształcić obywatela świata – bez problemu władającego językiem angielskim i otwartego na kulturową odmienność – a zarazem patriotę i człowieka o gruntownej wiedzy ogólnej

BlogowiSKO szkoły

Urodziny Pi [14-03-18 r.]

03.04.2018
Pi jest niewątpliwie najsłynniejszą liczbą świata. W przybliżeniu równa jest 3,14. Tak w notacji amerykańskiej zapisuje się datę 14 marca i dlatego właśnie dzisiaj w naszym Zespole obchodziliśmy Dzień liczby Pi (urodziny ludolfiny, bo tak też inaczej ją nazywamy).
Więcej Urodziny Pi [14-03-18 r.]

Spotkanie z ciekawym człowiekiem...

28.03.2017
Uczniowie Pro Novo nie tylko lubią podróżować, ale także przyjmować w murach swojej szkoły przyjezdnych... szczególnie takich, od których można się wiele nauczyć!
Więcej Spotkanie z ciekawym człowiekiem...

Mikołajki po naszemu :)

07.12.2016
Ach, cóż to był za dzień.. :) Takimi słowami możemy z pewnością rozpocząć opis tego, co działo się dzisiaj w NZSP Pro Novo.
Więcej Mikołajki po naszemu :)

Mała kartka a ile radości...

31.03.2016
Przez ponad dwa tygodnie trwały prace nad przygotowaniem kartek świątecznych dla dzieci z Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Dziecięcej w Poznaniu podopiecznych DRUŻYNA SZPIKU.
Więcej Mała kartka a ile radości...