Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lipowcu im. K. I. Gałczyńskiego
Moc prezentów

Moc prezentów

Warszawa 05.03.2019

Pierwszoklasistom ten dzień na długo pozostanie w pamięci. Otóż uczniowie naszej klasy otrzymali książeczki SKO z rąk przedstawicielki Banku Spółdzielczego w Szczytnie. Bardzo miła niespodzianka czekała na dzieci, kiedy zerknęły do książeczki, okazało się, że dzieci mają już wpisaną kwotę -10 złotych, którą ufundował Bank Spółdzielczy.

Miłym upominkiem dla dzieci były także zielone worki z logiem Banku.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

POZNAJ POLSKĘ

23.05.2023
W dniu 22 maja 2023r. uczniowie klas I-VII pod opieką pani dyrektor i wychowawców wyruszyli na wycieczkę do Kopalni Soli „Wieliczka” - jednej z największych atrakcji turystycznych w Polsce, najstarszego polskiego przedsiębiorstwa, które powstało w1250 roku. Wyjazd odbył się w ramach programu "POZNAJ POLSKĘ" finansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowe.
Więcej POZNAJ  POLSKĘ

Kto o zdrowie dba ten często w piłkę gra.

19.05.2023
Dnia 12.05.2023r. na kompleksie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu obył się GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIK 2010 I MŁODSI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WODZISŁAW. Organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Jednostki Ziemi Kieleckiej w Mierzawie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu. Finanse na nagrody dla uczniów pozyskano od Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wodzisławiu.
Więcej Kto o zdrowie dba ten często w piłkę gra.