Lista szkół
Gimnazjum w Gorzkowie

Gimnazjum w Gorzkowie

Kontakt

ul. Partyzantów 83
Gorzków 22-315

O naszej szkole

Naszą szkołę utworzono w 2001 roku. Po Adaptacji Budynku Przychodni Zdrowia na Gimnazjum. Nasza szkoła od początku swojego istnienia dążyła do wypracowania optymalnych warunków wielostronnego rozwoju osobowości uczniów, stwarzania warunków dla rozwoju zainteresowań i talentów w rozwoju w różnych dziedzin wiedzy oraz umiejętności. W roku bieżącym do naszego gimnazjum uczęszcza 70 uczniów. Naszą szkołą zarządzą super Dyrektor a pomaga mu niezastąpione grono nauczycieli.

BlogowiSKO szkoły

„Refleksja wolontariusza”

31.03.2017
Czy życie jest najwyższą wartością ? Moim zdaniem istnieje tylko jedna odpowiedź. To dar, który otrzymujemy od Boga. W tym cudownym prezencie otrzymujemy też nieskazitelną duszę. Każdy z nas zatem jest piękny od poczęcia. Tylko trudne czasy i wyboista droga życia często zostawiają piętno na ludzkiej egzystencji. Opowiem historię, która potwierdzi moje rozważania.
Więcej „Refleksja wolontariusza”

Kolędujemy dla Jakuba !!

22.12.2016
Przed świętami wszyscy uczniowie na plastyce wykonywali piękne ozdoby świąteczne. Bombki, kartki, drzewka i wiele innych wszelkiego rodzaju ozdób, które później przedstawiciele SKO sprzedawali w różnych instytucjach w naszej gminie.
Więcej Kolędujemy dla Jakuba !!

Charytatywny Kiermasz

09.12.2016
W pierwszym tygodniu grudnia w naszym Gimnazjum odbył się kiermasz książek, które otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionej księgarni internetowej.
Więcej Charytatywny Kiermasz

Przyjemne z pożytecznym

01.12.2016
Zachęcamy do czytania... O tym, że książki czytać warto nie trzeba przekonywać. Zwłaszcza w długie, jesienne wieczory, książki potrafią umilić nam czas.
Więcej Przyjemne z pożytecznym

Jesteśmy , działamy !

21.11.2016
Szkolny Klub Wolontariatu działa w Gimnazjum w Gorzkowie od kilku lat. W tym roku działalność koła została rozszerzona, bowiem uczniowie przystąpili do projektu: Talentowisko - Banków Spółdzielczych. Nasz projekt : Wspomagamy leczenie i rehabilitację Jakuba Szadyna
Więcej Jesteśmy , działamy !