Lista wiadomości
Nie bądź Kenem ani Barbie!

Nie bądź Kenem ani Barbie!

WiadomościSKO Warszawa 04.04.2018

Żyjemy w świecie konsumpcji, czy chcemy tego czy nie. Jednak coraz częściej spotykamy wśród młodych osób postawę uzależnienia względem luksusowych produktów, które proponuje im rynek.

Żyjemy w świecie konsumpcji, czy chcemy tego czy nie. Jednak coraz częściej spotykamy wśród młodych osób postawę uzależnienia względem luksusowych produktów, które proponuje im rynek. Korzystają oni z życia pełnymi rękami: pracują w dobrych firmach, zarabiają spore pieniądze, jeżdżą na Malediwy, mieszkają w luksusowych mieszkaniach, jak Ken i Barbie. Nie oszczędzają, nie przewidują przyszłości. Wszystko, co posiadają, pochodzi z kredytów. Beztroska kończy się wtedy, gdy np. taką pracę tracą.

Nie daj się zwieść fasadzie i dumie tych osób. Pod spodem kryje się pustka. Ty buduj swoje życie na solidnych podstawach! Ich częścią jest „dobry kredyt”, czyli taki, który można z sukcesem spłacać. Jeśli chcesz być bogaty, oszczędzaj, mądrze inwestuj, bierz przykład z tych, którzy wcześniej szli tą drogą. Wtedy będziesz mógł trzymać głowę wysoko podniesioną w górę! Tyle, że zwykle bogaci, mądrzy ludzie… są skromni.

Za: marciniwuc.com

Pozostałe wpisy z tej kategorii