Lista wiadomości
Nie bądź Kenem ani Barbie!

Nie bądź Kenem ani Barbie!

WiadomościSKO Warszawa 04.04.2018

Żyjemy w świecie konsumpcji, czy chcemy tego czy nie. Jednak coraz częściej spotykamy wśród młodych osób postawę uzależnienia względem luksusowych produktów, które proponuje im rynek.

Żyjemy w świecie konsumpcji, czy chcemy tego czy nie. Jednak coraz częściej spotykamy wśród młodych osób postawę uzależnienia względem luksusowych produktów, które proponuje im rynek. Korzystają oni z życia pełnymi rękami: pracują w dobrych firmach, zarabiają spore pieniądze, jeżdżą na Malediwy, mieszkają w luksusowych mieszkaniach, jak Ken i Barbie. Nie oszczędzają, nie przewidują przyszłości. Wszystko, co posiadają, pochodzi z kredytów. Beztroska kończy się wtedy, gdy np. taką pracę tracą.

Nie daj się zwieść fasadzie i dumie tych osób. Pod spodem kryje się pustka. Ty buduj swoje życie na solidnych podstawach! Ich częścią jest „dobry kredyt”, czyli taki, który można z sukcesem spłacać. Jeśli chcesz być bogaty, oszczędzaj, mądrze inwestuj, bierz przykład z tych, którzy wcześniej szli tą drogą. Wtedy będziesz mógł trzymać głowę wysoko podniesioną w górę! Tyle, że zwykle bogaci, mądrzy ludzie… są skromni.

Za: marciniwuc.com

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Setne urodziny „złotego”

14.03.2019
W ubiegłym roku świętowaliśmy 100-letnie odzyskania przez Polskie niepodległości. W lutym br. miał miejsce kolejny ważny jubileusz – setne urodziny naszej waluty.
Więcej Setne urodziny „złotego”

Dom maklerski

03.01.2019
Dom maklerski to przedsiębiorstwo, którego funkcjonowanie jest ściśle powiązane z giełdą.
Więcej Dom maklerski

Sztuka dawania napiwków

13.11.2018
Oczywiste jest, że za wykonaną pracę otrzymuje się wynagrodzenie. W sektorze usług, szczególnie w branżach takich jak gastronomia czy hotelarstwo funkcjonuje także specjalna forma premiowania pracowników przez klientów tzw. napiwki.
Więcej Sztuka dawania napiwków

Bez portfela, PINu, a nawet karty

09.10.2018
Nowoczesne formy płatności zastępują nam tradycyjne pieniądze. W sklepie coraz częściej zamiast gotówki wyjmujemy z portfela plastikową kartę, a rachunki płacimy przelewem internetowym.
Więcej Bez portfela, PINu, a nawet karty