Małe kroki do wielkiego celu

15.03.2016
Wielu współczesnych milionerów za jedną z najważniejszych czynności wiodących do sukcesu uważa postawienie sobie celu, do którego chcą zmierzać.
Więcej Małe kroki do wielkiego celu

Czym się zajmuje analityk finansowy?

07.04.2015
Lubisz liczyć i jesteś dociekliwy? Każdy najmniejszy szczegół ma dla Ciebie znaczenie? Myślisz biznesowo, czyli potrafisz składać wiele faktów w jedną, większą całość i patrzysz w przyszłość? Zatem zawód analityka finansowego jest właśnie dla Ciebie!
Więcej Czym się zajmuje analityk finansowy?

Giełda dla początkujących

13.01.2015
Jeśli zastanawialiście się nad inwestowaniem na giełdzie, musicie poznać kilka podstawowych pojęć i zasad z nią związanych. Warto też, żebyście pamiętali, że na początku wiąże się to z pewnymi trudnościami, które jednak dzięki wytrwałości w pogłębianiu swojej wiedzy finansowej możecie pokonać.
Więcej Giełda dla początkujących

Bądź przedsiębiorczy jak Ingvar Kamprad – założyciel międzynarodowej firmy IKEA

04.11.2014
Jeśli zastanawiacie się nad podjęciem pierwszej pracy – gratulujemy! Historia zna wiele osób, takich jak Wy, które dzięki swojej młodzieńczej chęci do pracy i przedsiębiorczości odniosły sukces na skalę światową. Jedną z nich jest Szwed Ingvar Kamprad, założyciel sieci IKEA, która od ponad półwieku jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.
Więcej Bądź przedsiębiorczy jak Ingvar Kamprad – założyciel międzynarodowej firmy IKEA

Prace wakacyjne – czy warto?

23.04.2014
Chyba każdy z was z niedoczekaniem wypatruje wakacyjnych miesięcy. Jest to idealny okres, aby poświęcić swój czas temu, na co go zabrakło w ciągu roku. Skąd jednak wziąć odpowiednie środki finansowe? Czy żeby zaoszczędzić na beztroski okres wakacyjny musimy zdobyć się na liczne wyrzeczenia? Niekoniecznie!
Więcej Prace wakacyjne – czy warto?

Czym właściwie jest giełda?

27.12.2013
Giełda papierów wartościowych to coś w rodzaju rynku, na którym spotykają się osoby chcące kupić lub sprzedać akcje, obligacje bądź inne papiery wartościowe.
Więcej Czym właściwie jest giełda?

Historia złotówki

08.12.2013
Historia polskiego złotego jest niezwykle długa i ciekawa. Dowiedzmy się, co kryje za sobą moneta z orzełkiem na rewersie.
Więcej Historia złotówki

Umowa niejedno ma imię

02.09.2013
Ludzie umawiają się na różne rzeczy, więc są i różne rodzaje umów. Poznaj różnice między nimi i ich zastosowania.
Więcej Umowa niejedno ma imię

Moc kredytu

02.09.2013
Każdy może mieć pomysł na świetne przedsięwzięcie, ale często brakuje mu pieniędzy na jego realizację.
Więcej Moc kredytu

Biznesplan - zaplanowany sukces

02.09.2013
Jak już wiesz, przedsiębiorca ubiegający się o kredyt przedstawia w banku biznesplan. Ale biznesplany sporządzają również firmy, które wcale nie potrzebują kredytu.
Więcej Biznesplan - zaplanowany sukces
Załaduj starsze