Lista wiadomości
Już czwarty rok odkrywamy wspólnie świat finansów

Już czwarty rok odkrywamy wspólnie świat finansów

WiadomościSKO Warszawa 01.09.2016

Wystartowała kolejna edycja Programu TalentowiSKO.

Już czwarty rok będziemy odkrywać wspólnie świat finansów. Tym razem rozszerzycie swoją wiedzę dotyczącą kredytu: jakimi charakteryzuje się cechami, z jakimi kwestiami się wiąże, do czego zobowiązuje. Poznacie także mechanizmy dochodzenia do bogactwa. Będziecie wymyślać pomysły zarobkowe, różne sposoby na pozyskiwanie pieniędzy, kalkulować potrzebne do ich realizacji kwoty. Przećwiczycie wypełnianie formularza kredytowego obowiązującego w banku spółdzielczym. Uświadomicie sobie, że - paradoksalnie – bywa, że bieda motywuje do działania i z niej właśnie może zrodzić się zamożność.  

30 września rozpoczynamy konkurs „Inkubator szkolnych biznesów”, w ramach którego będziecie prezentować nam swoje pomysły na biznes. Nie zapomnijcie o zgłoszeniu. Czekają na Was atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do udziału w Programie i życzymy dobrej zabawy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Nauka i praca w domu

17.09.2020
Rozwój technologii i upowszechnienie dostępu do internetu znosi wiele ograniczeń między innymi dotyczących miejsca pracy czy nauki.
Więcej Nauka i praca w domu

Nietypowy alfabet

17.09.2020
Umiejętność liczenia przydaje się w wielu dziedzinach życia – podczas zakupów, gotowania, a nawet w komunikacji, w tym alfabecie Morse’a
Więcej Nietypowy alfabet