Lista wiadomości
Wystartowała kolejna edycja Programu TalentowiSKO

Wystartowała kolejna edycja Programu TalentowiSKO

WiadomościSKO Warszawa 05.09.2017

W tym roku na TalentowiSKOwych zajęciach rozszerzycie swoją wiedzę dotyczącą bankowości elektronicznej o kwestie bezpieczeństwa w sieci internetowej. Poznacie procesy związane z postępem cywilizacyjnym w zakresie komunikacji i mediów, zwłaszcza w odniesieniu do sfery finansów. Opiszecie korzyści i zagrożenia związane z bezpieczeństwem w odniesieniu do codziennych sytuacji związanych z używaniem i obsługą  urządzeń  mobilnych. Dowiecie się jakie są podstawowe zasady przy zakładaniu konta bankowego, będziecie analizować case studies, a także zastanowicie się nad przyszłością mediów komunikacyjnych.

30 września rozpoczynamy konkurs „Inkubator szkolnych biznesów”, w którym będziecie nam zgłaszać swoje pomysły na biznes. Nie zapomnijcie o zgłoszeniu. Przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do udziału w Programie i życzymy dobrej zabawy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Setne urodziny „złotego”

14.03.2019
W ubiegłym roku świętowaliśmy 100-letnie odzyskania przez Polskie niepodległości. W lutym br. miał miejsce kolejny ważny jubileusz – setne urodziny naszej waluty.
Więcej Setne urodziny „złotego”

Dom maklerski

03.01.2019
Dom maklerski to przedsiębiorstwo, którego funkcjonowanie jest ściśle powiązane z giełdą.
Więcej Dom maklerski

Sztuka dawania napiwków

13.11.2018
Oczywiste jest, że za wykonaną pracę otrzymuje się wynagrodzenie. W sektorze usług, szczególnie w branżach takich jak gastronomia czy hotelarstwo funkcjonuje także specjalna forma premiowania pracowników przez klientów tzw. napiwki.
Więcej Sztuka dawania napiwków