Lista wiadomości
Wyniki krajowego etapu konkursów IX edycji Programu TalentowiSKO

Wyniki krajowego etapu konkursów IX edycji Programu TalentowiSKO

WiadomościSKO Dla szkół Dla banków Warszawa 15.06.2022

Krajowa Komisja Konkursowa wybrała najlepsze prace tegorocznych konkursów.

Oto zwycięzcy krajowego etapu konkursów IX edycji Programu TalentowiSKO:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

I miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie, pod patronatem Małopolskiego Banku Spółdzielczego.

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Czyżewie.

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Wąsewie.

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE:

I miejsce – Julia Majewska z „LulaKids” – z pomysłem na biznes oferującym opiekę animatora dla dzieci, I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Miliczu, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Miliczu.

II miejsce – Damian Jedziniak, Dawid Stasiczak, Nikola Ginalska z „Tech-Houses” – z pomysłem na tworzenie inteligentnych domów, Technikum nr 6 im. Jana Sas Zubrzyckiego w Zespole Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krośnie, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Rymanowie.

III miejsce – Adam Zaperty, Oliwia Antosiewicz, Kamila Śluzek z „Kino TURBO” – z pomysłem na kino samochodowe, Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Mińsku Mazowieckim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom! Krajowa Komisja Konkursowa doceniła Wasze prace, które wyróżniały się starannością, pomysłowością i zaangażowaniem. Wielkie brawa dla Was!

W skład Krajowej Komisji Konkursowej wchodzili przedstawiciele Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej i Krajowej Rady Spółdzielczej i Banku BPS.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych konkursach. Mamy nadzieję, że ten czas pomógł Wam rozwinąć nowe umiejętności, poznać lepiej siebie i swoje talenty, a
przede wszystkim, że wykonywanie naszych zadań było dla Was wspaniałą przygodą! Zapraszamy na naszego Facebooka do obejrzenia filmu podsumowującego tegoroczną edycję konkursów Programu TalentowiSKO i przypomnienie sobie tych wspólnie spędzonych chwil!

Miłego oglądania :) https://www.facebook.com/TalentowiSKO/videos/349212537354155/

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii