Lista wiadomości
Wyniki konkursu Programu TalentowiSKO!

Wyniki konkursu Programu TalentowiSKO!

WiadomościSKO Warszawa 31.05.2016

Znamy już wyniki regionalnego etapu konkursu "Inkubator szkolnych biznesów" ogłoszonego w ramach Programu TalentowiSKO.

Do tegorocznej edycji przystąpiło niespełna 50 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych.  Poziom prac był wysoki a rywalizacja zacięta. Komisje konkursowe obradowały godzinami, aby wyłonić najlepszych.

Serdecznie gratulujemy laureatom i przypominamy, że uczniowie, którzy zdobyli I miejsce na szczeblu regionalnym będą walczyli o nagrody w etapie krajowym, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 7 czerwca br.

Życzymy powodzenia.

Na etapie regionalnym zwyciężyli:

REGION KRAKÓW

I MIEJSCE Michał Podgórnik, Bartosz Ociepka z I LO im. Władysława Orka w Limanowej pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej

II MIEJSCE Marcin Mizgała z I LO im. Władysława Orka w Limanowej pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej

REGION WARSZAWA

I MIEJSCE Nie wyłoniono

II MIEJSCE Nie wyłoniono

REGION WROCŁAW

I MIEJSCE  Kacper Korman, Adrian Hopek, Damian Grzelak z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Jaworze pod patronatem Banku Spółdzielczego w Jaworze

II MIEJSCE Dominik Sip, Piotr Raczek z I LO im. Armii Krajowej w Miliczu pod patronatem Banku Spółdzielczego w Miliczu

REGION LUBLIN

I MIEJSCE Eliza Makuch z III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu pod patronatem Banku Spółdzielczego w Izbicy

II MIEJSCE Sylwia Piekarska z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim pod patronatem Banku Spółdzielczego w Mińsku Mazowieckim

REGION OLSZTYN

I MIEJSCE Nie wyłoniono

II MIEJSCE Mateusz Wawrzeńczuk z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie pod patronatem Banku Spółdzielczego w Czyżewie

REGION KATOWICE

I MIEJSCE Angelina Cholewa, Sylwia Targosz, Angelika Szwajda z Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej pod patronatem Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej

II MIEJSCE Grzegorz Swoboda z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu pod patronatem Banku Spółdzielczego w Raciborzu

REGION RZESZÓW

I MIEJSCE Justyna Pasowicz z Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Wincentego Witosa pod patronatem Banku Spółdzielczego w Ropczycach

II MIEJSCE Nie wyłoniono

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Bez portfela, PINu, a nawet karty

09.10.2018
Nowoczesne formy płatności zastępują nam tradycyjne pieniądze. W sklepie coraz częściej zamiast gotówki wyjmujemy z portfela plastikową kartę, a rachunki płacimy przelewem internetowym.
Więcej Bez portfela, PINu, a nawet karty