Lista wiadomości
Wyniki konkursów X edycji Programu TalentowiSKO!

Wyniki konkursów X edycji Programu TalentowiSKO!

WiadomościSKO Dla szkół Dla banków Warszawa 19.06.2023

Krajowa Komisja Konkursowa miała nie lada wyzwanie podczas wyboru najlepszych prac w tej edycji.

Oto zwycięzcy etapu krajowego konkursów X edycji Programu TalentowiSKO:

SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Wąsewie.
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Kuczynie, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu.
III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Nałęczowie.

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce - Roksana Siechniewicz i Maksymilian Kolankowski z “FINDER s.c.” -  aplikacją umożliwiającą poznanie ludzi, którzy chcą brać udział w tych samych wydarzeniach, Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Jaworze.
II miejsce - Ewelina Perestaj, Milena Lis, Aleksandra Skubisz oraz Maja Wielebie z “Pomaluj mój świat” - pomysłem na ekologiczne farby w proszku, I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Izbicy.
III miejsce - Damian Jedziniak z “Eko-sipper” - pomysłem na produkcję i dystrybucję jednorazowych ekologicznych naczyń, Technikum nr 6 im. Jana Sas Zubrzyckiego w Krośnie, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Rymanowie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! To właśnie oni najbardziej zasłużyli na wygraną. Ich prace wyróżniały się niebanalnym podejściem do tematu, wyjątkową pomysłowością i estetyką.

W skład Krajowej Komisji Konkursowej wchodzili przedstawiciele Krajowej Rady Spółdzielczej Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej, Kuratorium Oświaty i Banku BPS.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów tegorocznej edycji. Mamy nadzieję, że była to dla Was ciekawa przygoda, a jednocześnie okazja do zdobycia wiedzy o oszczędzaniu, przedsiębiorczości i ekologii. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmiku podsumowującego konkursy X edycji Programu.

Przygotujcie sobie popcorn! Życzymy miłego oglądania :)  - https://www.facebook.com/watch/?v=664813842175871&ref=sharing

Dla przypomnienia tu znajdziecie wyniki etapu regionalnego - https://www.talentowisko.pl/podstawowa/wiadomoscisko/wpis/zwyciezcy-etapu-regionalnego-x-edycji-konkursow-programu-talentowisko/

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii