Lista wiadomości
Wakacje - wykorzystajcie je na 100 procent!

Wakacje - wykorzystajcie je na 100 procent!

WiadomościSKO TalentowiSKO Warszawa 02.07.2014

Przed Wami długo wyczekiwane dwa miesiące upragnionych wakacji. Odpoczniecie od masy sprawdzianów, kartkówek i innych obowiązków szkolnych. Jako uczniowie liceum powoli stajecie się jednak dorosłymi ludźmi, którzy już niedługo staną przed ważnymi życiowymi sprawdzianami. Za rok, może dwa czeka Was egzamin dojrzałości, a zaraz po nim staniecie przed trudnym wyborem uczelni oraz kierunku studiów. Może zatem warto także podczas wakacji pomyśleć o swoim rozwoju?

Wakacje to idealny czas na poznawanie siebie, naukę tego co naprawdę Was interesuje. To także moment, w którym nieskrępowani szkolnymi obowiązkami możecie swobodnie rozwijać swoje zainteresowania, zwiedzać świat, poznawać nowych przyjaciół. Pozytywna aura, słońce, dobry nastrój, dużo wolnego czasu, spędzanego w towarzystwie rówieśników pozwoli wam zregenerować siły na kolejny rok nauki. Nie zapominajcie jednak, że już niedługo czeka was matura, a jeszcze wcześniej niełatwa decyzja dotycząca wyboru wymarzonego kierunku studiów.  Przemyślcie zatem teraz, kiedy macie czas co chcielibyście robić w przyszłości – co sprawia wam największą przyjemność? Jeśli jeszcze nie wiecie – nie martwcie się! Po prostu solidnie się uczcie oraz realizujcie swoje cele. Rozwijajcie także swoją wyobraźnię – czytając, czy podróżując – to na pewno zaowocuje w przyszłości w każdym aspekcie waszego życia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Setne urodziny „złotego”

14.03.2019
W ubiegłym roku świętowaliśmy 100-letnie odzyskania przez Polskie niepodległości. W lutym br. miał miejsce kolejny ważny jubileusz – setne urodziny naszej waluty.
Więcej Setne urodziny „złotego”

Dom maklerski

03.01.2019
Dom maklerski to przedsiębiorstwo, którego funkcjonowanie jest ściśle powiązane z giełdą.
Więcej Dom maklerski

Sztuka dawania napiwków

13.11.2018
Oczywiste jest, że za wykonaną pracę otrzymuje się wynagrodzenie. W sektorze usług, szczególnie w branżach takich jak gastronomia czy hotelarstwo funkcjonuje także specjalna forma premiowania pracowników przez klientów tzw. napiwki.
Więcej Sztuka dawania napiwków

Bez portfela, PINu, a nawet karty

09.10.2018
Nowoczesne formy płatności zastępują nam tradycyjne pieniądze. W sklepie coraz częściej zamiast gotówki wyjmujemy z portfela plastikową kartę, a rachunki płacimy przelewem internetowym.
Więcej Bez portfela, PINu, a nawet karty