Lista wiadomości
Talenty Potęgujemy

Talenty Potęgujemy

WiadomościSKO Warszawa 02.09.2013

Cześć! Rusza program TalentowiSKO i portal dla młodych talentów, które chcą podbić świat. Tak, TalentowiSKO jest właśnie dla Ciebie.

Może jeszcze zastanawiasz się, co chcesz robić w życiu – cokolwiek wybierzesz, pamiętaj o swojej pasji. TalentowiSKO pomoże Ci samodzielnie ocenić predyspozycje, zaplanować przyszłość i spełnić marzenia.

TalentowiSKO jest programem Banków Spółdzielczych. Pracujący w nich finansiści znają realia, problemy i potrzeby miejsca, w którym mieszkasz. Otrzymasz więc konkretną i użyteczną wiedzę. TalentowiSKO pomoże Ci nabrać wprawy w samodzielnym zarządzaniu pieniędzmi. Odkładaj systematycznie drobne kwoty, ale nigdy nie odkładaj na później rozwijania swoich talentów. Tylko wykorzystany talent to potęga, która zmienia świat.

Oprócz wielu akcji, TalentowiSKO organizuje specjalnie dla Ciebie konkurs na biznesplan. Nagrodą będzie potężne wsparcie w realizacji pomysłu.

A propos – na rozgrzewkę OpowieściSKO o kredytach.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Setne urodziny „złotego”

14.03.2019
W ubiegłym roku świętowaliśmy 100-letnie odzyskania przez Polskie niepodległości. W lutym br. miał miejsce kolejny ważny jubileusz – setne urodziny naszej waluty.
Więcej Setne urodziny „złotego”

Dom maklerski

03.01.2019
Dom maklerski to przedsiębiorstwo, którego funkcjonowanie jest ściśle powiązane z giełdą.
Więcej Dom maklerski

Sztuka dawania napiwków

13.11.2018
Oczywiste jest, że za wykonaną pracę otrzymuje się wynagrodzenie. W sektorze usług, szczególnie w branżach takich jak gastronomia czy hotelarstwo funkcjonuje także specjalna forma premiowania pracowników przez klientów tzw. napiwki.
Więcej Sztuka dawania napiwków