Lista wiadomości
Poprawnie wypełniony raport to krok bliżej wygranej!

Poprawnie wypełniony raport to krok bliżej wygranej!

WiadomościSKO Dla szkół Warszawa 29.03.2024

Pozostało już tylko kilka dni na ostatnie poprawki i uzupełnienia prac konkursowych w ramach Programu TalentowiSKO. Termin składania zgłoszeń zbliża się wielkimi krokami.

Do 8 kwietnia oczekujemy na raporty z realizacji zadań konkursowych, które zostaną dostarczone przez szkoły. Wypełnione raporty należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy Banku Spółdzielczego, z którym dana szkoła współpracuje.

Gdzie znaleźć raporty?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie można znaleźć wzory raportów, wystarczy zalogować się na naszej stronie internetowej. Tam w zakładce "Konkursy" dostępne są do pobrania pliki wzorcowe. Raporty z realizacji działań konkursowych stanowią Załącznik 2 do Regulaminów Konkursów.

Jak wypełniać raporty?

Pamiętajcie, że poprawne wypełnienie raportów jest kluczowe. Komisja Konkursowa oceni tylko te prace, które zostaną przesłane zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie. Na przykład, jeśli Regulamin Konkursu zakłada przesłanie od 3 do 5 wywiadów, to przekroczenie tej liczby lub przesłanie mniej niż 3 będzie traktowane jako naruszenie regulaminu i prace nie będą brane pod uwagę.

Wysłany raport musi być kompletny, a każde pole powinno być wypełnione. Tylko tak zgłoszona praca będzie miała szansę na wygraną.

W raportach znajdziesz również specjalne przyciski "Zapisz plik", które pozwolą Ci zapisać prace konkursowe, takie jak wywiady, albumy ze zdjęciami, prezentacje działalności SKO w sieci, prezentacje dotyczące własnego biznesu czy nagrania z elevator speech.

Co dalej?

Oto harmonogram działań w ramach Programu TalentowiSKO do końca roku szkolnego 2023/2024:

31.03. - zakończenie konkursów w ramach Programu TalentowiSKO
8.04. - termin przesłania uzupełnionych raportów przez szkoły i uczniów do Banków Spółdzielczych
18.04. - Banki Spółdzielcze przekazują raporty organizatorom konkursu
31.05. - ogłoszenie wyników konkursu na etapie regionalnym
15.06. - ogłoszenie wyników konkursu na etapie ogólnopolskim
30.06. - wręczenie nagród laureatom

Zachęcamy także do odwiedzania naszego profilu na Facebooku, gdzie regularnie publikujemy ciekawostki edukacyjne oraz najnowsze informacje dotyczące Programu TalentowiSKO, w tym również wyniki konkursów.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii