Lista wiadomości
Oszczędzanie – modne

Oszczędzanie – modne

WiadomościSKO Warszawa 04.11.2015

Oszczędzanie staje się dzisiaj modne. Oszczędzamy pieniądze w SKO, by odłożyć je na jakiś większy cel.

Dzięki temu zyskujemy satysfakcję z panowania nad naszymi słabościami, gdyż nie wydaliśmy ich np. na słodycze, a dodatkowo – dumę z realizacji naszych marzeń, gdy możemy sobie pozwolić np. na kupno wymarzonej deskorolki czy stroju sportowego.

Wielu polskich aktorów z rozrzewnieniem wspomina swoje szkolne książeczki SKO i wyjątkowe emocje płynące z możliwości zrealizowania zaoszczędzonych pieniędzy.

Ale oszczędzać możemy nie tylko pieniądze. Możemy dbać o lasy, oszczędzając papier, dbać o siebie oszczędzając zdrowie, np. nie paląc papierosów, dbać o Ziemię, oszczędzając energię i gaz. Możemy dbać o atmosferę w domu, gdy oszczędzamy sobie i rodzicom negatywnych emocji.

Oszczędzanie to ambitne zadanie współczesnego świata. Warto się do niego przyłączyć!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Setne urodziny „złotego”

14.03.2019
W ubiegłym roku świętowaliśmy 100-letnie odzyskania przez Polskie niepodległości. W lutym br. miał miejsce kolejny ważny jubileusz – setne urodziny naszej waluty.
Więcej Setne urodziny „złotego”

Dom maklerski

03.01.2019
Dom maklerski to przedsiębiorstwo, którego funkcjonowanie jest ściśle powiązane z giełdą.
Więcej Dom maklerski

Sztuka dawania napiwków

13.11.2018
Oczywiste jest, że za wykonaną pracę otrzymuje się wynagrodzenie. W sektorze usług, szczególnie w branżach takich jak gastronomia czy hotelarstwo funkcjonuje także specjalna forma premiowania pracowników przez klientów tzw. napiwki.
Więcej Sztuka dawania napiwków