Lista wiadomości
Myśleć o przyszłości – w finansach

Myśleć o przyszłości – w finansach

WiadomościSKO Warszawa 06.04.2017

Zastanawiałeś/-łaś się nad tym, gdzie chcesz pracować w przyszłości? Jaki zawód wybrać, by pozwolił Ci na dobre zarobki i ciekawe perspektywy?

Jeśli interesuje Cię szeroko pojęta problematyka ekonomiczna, warto pomyśleć o zawodach związanych z finansami i odpowiednich studiach. Mogą być to profesje: analityk finansowy, makler, doradca finansowy. Warto je mieć na względzie, wybierając uczelnię wyższą. Już dzisiaj możesz ćwiczyć swoje zdolności komunikacyjne: negocjowanie, argumentowanie, perswadowanie. Ułatwią Ci one nawiązywanie przyjaznych relacji z ludźmi, które są konieczne przy pracy w tych zawodach.

Za: finase-dlugi.pl

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Setne urodziny „złotego”

14.03.2019
W ubiegłym roku świętowaliśmy 100-letnie odzyskania przez Polskie niepodległości. W lutym br. miał miejsce kolejny ważny jubileusz – setne urodziny naszej waluty.
Więcej Setne urodziny „złotego”

Dom maklerski

03.01.2019
Dom maklerski to przedsiębiorstwo, którego funkcjonowanie jest ściśle powiązane z giełdą.
Więcej Dom maklerski

Sztuka dawania napiwków

13.11.2018
Oczywiste jest, że za wykonaną pracę otrzymuje się wynagrodzenie. W sektorze usług, szczególnie w branżach takich jak gastronomia czy hotelarstwo funkcjonuje także specjalna forma premiowania pracowników przez klientów tzw. napiwki.
Więcej Sztuka dawania napiwków