Lista wiadomości
Konkursy, czas start!

Konkursy, czas start!

WiadomościSKO Warszawa 30.09.2022

Właśnie wystartowały konkursy dziesiątej edycji Programu TalentowiSKO! Uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych biorący udział w naszych konkursach mają możliwość wygrania nagród pieniężnych w kwocie od 1200 do 5500 zł.

Zadania konkursowe

W szkołach podstawowych przeprowadzimy konkurs „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”. Szkoły, które wezmą w nim udział, będą miały za zadanie przygotować cyfrowe albumy fotograficzne, w których zamieszczą zdjęcia rzeczy twórczo przetworzonych, tak aby mogły być ponownie użyte. Dodatkowo uczniowie przeprowadzą serię wywiadów z dorosłymi pt.: „A Ty jak oszczędzasz?”.

Młodzież ze szkół ponadpodstawowych zapraszamy do konkursu „Inkubator szkolnych biznesów”, w ramach którego będę mieli za zadanie stworzyć własny pomysł na biznes
i przedstawić go w formie prezentacji multimedialnej oraz krótkiej wypowiedzi tzw. elevator speech.

Konkursy nawiązują do tematów przedsiębiorczości, oszczędzania oraz ekologii, która dla młodych jest bardzo ważna. Przy realizacji zadań konkursowych można wykorzystywać nowoczesne środki komunikacji, takie jak wideo, nagrania audio, czy zdjęcia.

Konkursy odbędą się w dwóch etapach, regionalnym i ogólnopolskim. Na każdym etapie Komisja Konkursowa wyłoni zwycięzców, których poznamy pod koniec maja 2023 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu (załącznik z regulaminem jest dostępny dla Szkół po zalogowaniu). Chęć wzięcia udziału w konkursach należy zgłosić do patronującego Banku Spółdzielczego. Termin zgłoszeń upływa 30 października 2022 roku.

Masz pytania dotyczące konkursów? Napisz do nas na adres e-mail: talentowisko@bankbps.pl

Znajdź Bank Spółdzielczy w swojej okolicy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii