Lista wiadomości
Małe kroki do wielkiego celu

Małe kroki do wielkiego celu

OpowieściSKO Warszawa 15.03.2016

Wielu współczesnych milionerów za jedną z najważniejszych czynności wiodących do sukcesu uważa postawienie sobie celu, do którego chcą zmierzać.

Cel ten musi zawsze wynikać z pasji i konsekwentnego, wytrwałego dążenia do niego. Kolejny krok to wiedza: o finansach, o mediach, o upodobaniu klientów i szacunek do ludzi. Osoby z finansowych elit zwykle oszczędzają pieniądze i wydają tylko tyle, ile jest niezbędne, inwestują głównie w swoje firmy. Ich jedna z najważniejszych cech to odwaga i wiara w pomyślność podejmowanych przez siebie projektów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Czym się zajmuje analityk finansowy?

07.04.2015
Lubisz liczyć i jesteś dociekliwy? Każdy najmniejszy szczegół ma dla Ciebie znaczenie? Myślisz biznesowo, czyli potrafisz składać wiele faktów w jedną, większą całość i patrzysz w przyszłość? Zatem zawód analityka finansowego jest właśnie dla Ciebie!
Więcej Czym się zajmuje analityk finansowy?

Giełda dla początkujących

13.01.2015
Jeśli zastanawialiście się nad inwestowaniem na giełdzie, musicie poznać kilka podstawowych pojęć i zasad z nią związanych. Warto też, żebyście pamiętali, że na początku wiąże się to z pewnymi trudnościami, które jednak dzięki wytrwałości w pogłębianiu swojej wiedzy finansowej możecie pokonać.
Więcej Giełda dla początkujących

Bądź przedsiębiorczy jak Ingvar Kamprad – założyciel międzynarodowej firmy IKEA

04.11.2014
Jeśli zastanawiacie się nad podjęciem pierwszej pracy – gratulujemy! Historia zna wiele osób, takich jak Wy, które dzięki swojej młodzieńczej chęci do pracy i przedsiębiorczości odniosły sukces na skalę światową. Jedną z nich jest Szwed Ingvar Kamprad, założyciel sieci IKEA, która od ponad półwieku jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.
Więcej Bądź przedsiębiorczy jak Ingvar Kamprad – założyciel międzynarodowej firmy IKEA