Lista wiadomości
Wystartowała kolejna edycja Programu TalentowiSKO

Wystartowała kolejna edycja Programu TalentowiSKO

WiadomościSKO Warszawa 05.09.2017

W tym roku najmłodsi z was wcielą się w pomocników Mistrza Jana Pieniążka i wspólnie z nim będą chronić pieniądze. Dowiecie się jak dbać o bezpieczeństwo swoich danych osobowych i finansów oraz jak wygląda bezpieczny dom, bank, konto bankowe oraz facebookowe. Nauczycie się układać bezpieczne hasło. Lekcje odbędą się nie tylko w klasie, ale także na zewnątrz, gdzie w zespołach będziecie rozwiązywać przeróżne zadania.

Starsi uczniowie przyjrzą się w tym roku typom ludzkim.  Poznacie cechy charakterystyczne mieszkańców poszczególnych kontynentów, a następnie umiejscowicie sylwetki ludzi na mapie konturowej świata. Dowiecie się jakie cechy człowieka określają jego tożsamość, po czym scharakteryzujecie  mocne strony swoje osobowości i wyglądu.

30 września rozpocznie się konkurs „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”, w ramach którego będziecie mieć okazję uczestniczyć w przedstawieniu o oszczędzaniu, a także sprawdzicie swoją wiedzę na temat finansów w turnieju. Nie zapomnijcie o zgłoszeniu. Przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do udziału w Programie i życzymy dobrej zabawy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii