Lista wiadomości
Talenty Dodajemy

Talenty Dodajemy

WiadomościSKO Warszawa 02.09.2013

Cześć! Rusza program TalentowiSKO i strona dla utalentowanych uczniów. Tak, to coś dla Was.

Każdy człowiek ma jakiś talent, choć czasami może być jeszcze ukryty.  Pomożemy Wam w odkrywaniu zdolności... i znajdziemy ich na pewno wiele. Nawet jeśli talent na początku wydaje się mały, to doradzimy, co do niego dodać, aby urósł i stał się talentem ogromnym.

TalentowiSKO opowie Wam wszystko o pieniądzach. Skąd się wzięły, do czego służą, jak się nimi posługiwać. Przekonacie się, że to łatwe jak dodawanie. Dowiecie się również, jak działa prawdziwy bank. I to wyjątkowy bank – bo Bank Spółdzielczy, który znajduje się w Waszej okolicy.

Każde z Was będzie mogło zbierać swoje pieniądze w SKO, czyli Szkolnej Kasie Oszczędności. Dzięki temu dużo się nauczycie i przekonacie się, że warto oszczędzać. Będą konkursy, będą nagrody i będą fajne historyjki. Mnóstwo zabawy przed nami!

Na początek OpowieściSKO o tym, co to jest talent i dlaczego ludzie wymyślili pieniądze.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Nauka i praca w domu

17.09.2020
Rozwój technologii i upowszechnienie dostępu do internetu znosi wiele ograniczeń między innymi dotyczących miejsca pracy czy nauki.
Więcej Nauka i praca w domu

Nietypowy alfabet

17.09.2020
Umiejętność liczenia przydaje się w wielu dziedzinach życia – podczas zakupów, gotowania, a nawet w komunikacji, w tym alfabecie Morse’a
Więcej Nietypowy alfabet

Gra w klasy

18.06.2020
Wakacje to czas zabawy. Po tygodniach spędzonych w domu warto odpocząć od komputera, telefonu i pobawić się na podwórku. Podpowiadamy sprawdzony sposób.
Więcej Gra w klasy

Najdłuższy dzień w roku

18.06.2020
Pierwszy dzień lata astronomicznego jest jednocześnie najdłuższym dniem roku. W 2020 roku przypada on na 20 czerwca, czyli na dwa dni wcześniej niż lato kalendarzowe. Ile godzin potrwa najdłuższy dzień roku?
Więcej Najdłuższy dzień w roku