Lista wiadomości
Talenty Dodajemy

Talenty Dodajemy

WiadomościSKO Warszawa 02.09.2013

Cześć! Rusza program TalentowiSKO i strona dla utalentowanych uczniów. Tak, to coś dla Was.

Każdy człowiek ma jakiś talent, choć czasami może być jeszcze ukryty.  Pomożemy Wam w odkrywaniu zdolności... i znajdziemy ich na pewno wiele. Nawet jeśli talent na początku wydaje się mały, to doradzimy, co do niego dodać, aby urósł i stał się talentem ogromnym.

TalentowiSKO opowie Wam wszystko o pieniądzach. Skąd się wzięły, do czego służą, jak się nimi posługiwać. Przekonacie się, że to łatwe jak dodawanie. Dowiecie się również, jak działa prawdziwy bank. I to wyjątkowy bank – bo Bank Spółdzielczy, który znajduje się w Waszej okolicy.

Każde z Was będzie mogło zbierać swoje pieniądze w SKO, czyli Szkolnej Kasie Oszczędności. Dzięki temu dużo się nauczycie i przekonacie się, że warto oszczędzać. Będą konkursy, będą nagrody i będą fajne historyjki. Mnóstwo zabawy przed nami!

Na początek OpowieściSKO o tym, co to jest talent i dlaczego ludzie wymyślili pieniądze.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Ekonomia towarzyszy nam na co dzień

09.09.2019
Ekonomia to nauka zajmująca się badaniem oraz opisem zjawisk i procesów gospodarczych związanych z produkcją, przekazywaniem i korzystaniem z różnych dóbr przez społeczeństwo oraz jednostki.
Więcej Ekonomia towarzyszy nam na co dzień

Ziarnko do ziarnka… 1 procent podatku dla organizacji pożytku publicznego

14.03.2019
Dzielenie się może sprawiać wiele satysfakcji i radości. Choć może mieć różny wymiar, bo dzielić się można czasem, wiedzą i doświadczeniem czy bogactwem to zawsze jest oznaką wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Wystarczy rozejrzeć się wokół, aby znaleźć wiele organizacji, które niosą bezinteresowną pomoc.
Więcej Ziarnko do ziarnka… 1 procent podatku dla organizacji pożytku publicznego