Lista wiadomości
Szkoła uczy… oszczędzania

Szkoła uczy… oszczędzania

WiadomościSKO Warszawa 02.09.2013

Każdy z nas chce być kimś… mieć jakiś zawód, robić coś ciekawego.

Janka chce być pilotem, a Filip stolarzem – ale każdy zawód coś ze sobą łączy… Co? To, że zarabia się dzięki niemu pieniądze. I właśnie o tym jak dzięki naszym talentom zarabiać pieniądze porozmawiamy na specjalnych lekcjach. Niezwykłych, bo przygotowanych przez TalentowiSKO. Jedna z lekcji odbędziecie w prawdziwym banku. Takim z sejfem pełnym pieniędzy, maszynką do ich liczenia i bankomatem.

Nie tylko wydawanie pieniędzy jest fajne, także ich gromadzenie na określony cel może przynieść dużo zadowolenia. Ale jak się do tego zabrać? Tego dowiecie się na niezwykłych lekcjach o pieniądzach i oszczędzaniu. 

Pamiętajcie, oszczędzania warto się nauczyć!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Ekonomia towarzyszy nam na co dzień

09.09.2019
Ekonomia to nauka zajmująca się badaniem oraz opisem zjawisk i procesów gospodarczych związanych z produkcją, przekazywaniem i korzystaniem z różnych dóbr przez społeczeństwo oraz jednostki.
Więcej Ekonomia towarzyszy nam na co dzień

Ziarnko do ziarnka… 1 procent podatku dla organizacji pożytku publicznego

14.03.2019
Dzielenie się może sprawiać wiele satysfakcji i radości. Choć może mieć różny wymiar, bo dzielić się można czasem, wiedzą i doświadczeniem czy bogactwem to zawsze jest oznaką wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Wystarczy rozejrzeć się wokół, aby znaleźć wiele organizacji, które niosą bezinteresowną pomoc.
Więcej Ziarnko do ziarnka… 1 procent podatku dla organizacji pożytku publicznego