Lista wiadomości
Rozpoczynamy konkurs – do wygrania cenne nagrody

Rozpoczynamy konkurs – do wygrania cenne nagrody

WiadomościSKO Warszawa 02.09.2013

Pieniądze nie biorą się „ze ściany”.

Większość z Was już o tym wie. Warto, by powiedzieć o tym innym. Dlatego, już 30 września rozpoczynamy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie „uczenie” innych o tym, jak pomnażać pieniądze i jak dzięki pieniądzom pomagać innym.

Macie różne talenty i w różny sposób prezentujecie siebie? To świetnie, bo nasz konkurs jest pomyślany właśnie tak, byście mogli pokazać to, w czym jesteście najlepsi.

Dla tych z Was, którzy lubią dzielić się wiedzą – polem do popisu będzie udział w konkursie o oszczędzaniu.

Ci, którzy lubią angażować się w różne działania na rzecz innych – zajmą się zbiórką pieniędzy na określony cel. Co najfajniejsze sami musicie ten cel wyznaczyć. Rozejrzeć się w swoim otoczeniu, popytać nauczycieli, rodziców – poszukać tych, dla których pomoc finansowa jest ważna – i wesprzeć ich zebranymi pieniędzmi. O tym, jak będzie wyglądała zbiórka, też decydujecie sami – aukcja własnych wypieków?, sprzedaż własnoręcznie wykonanych szalików i czapek? – wszystko zależy od Waszych pomysłów!

No i na koniec coś dla aktorów, scenarzystów i reżyserów. Przedstawienie! Jak w sposób ciekawy, może zabawny, może poważny opowiedzieć o oszczędzaniu? Trudne? Wierzymy, że nie dla Was.

W przygotowywaniu materiałów pomogą Wam informacje zawarte w OpowieściSKO – zajrzyjcie, czytajcie, korzystajcie!

Konkurs startuje już 30 września. Zaglądajcie systematycznie do WiadomościSKO, aby nic Was nie ominęło.

Pozostałe wpisy z tej kategorii