Lista wiadomości
Rozpoczęły się wakacje – wykorzystajcie je na 100 procent!

Rozpoczęły się wakacje – wykorzystajcie je na 100 procent!

WiadomościSKO TalentowiSKO Warszawa 02.07.2014

Parę dni temu rozpoczęły się upragnione wakacje. Zaraz po uroczystości rozdania świadectw, rozpoczęliście długi, beztroski czas odpoczynku od ciężkiej nauki w szkole. Jak możecie wykorzystać te dwa miesiące? Na pewno bądźcie aktywni! Zwiedzajcie, podróżujcie, a przy okazji odkrywajcie własne talenty!

Wakacje to czas zabawy oraz beztroski. Spędzacie go z rówieśnikami na podwórku, wyjeżdżacie na obozy, czy też rodzinne wczasy. Jesteście jeszcze dziećmi, ale już teraz możecie pomyśleć o swojej przyszłości. Nie mając żadnych obowiązków szkolnych, starajcie się rozwijać samodzielnie. Poznawajcie siebie przez robienie tego, co Was interesuje oraz sprawia Wam przyjemność. Nie zapominajcie także o waszych talentach. Nie dajcie im zapaść w letni sen. Bawcie się, uprawiajcie sporty, bądźcie ciekawi świata, czytajcie książki, zadawajcie pytania dorosłym. Wasz młody wiek nie stoi na przeszkodzie, aby imponować kolegom, koleżankom, ale przede wszystkim sobie. Chłońcie wszystko co Was otacza, budujcie swój własny świat, jak najczęściej używając wyobraźni. Odejdźcie od komputera, odłóżcie konsole do gier, wyłączcie telewizor i cieszcie się udanymi i pełnymi przygód wakacjami jak najdłużej.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Nauka i praca w domu

17.09.2020
Rozwój technologii i upowszechnienie dostępu do internetu znosi wiele ograniczeń między innymi dotyczących miejsca pracy czy nauki.
Więcej Nauka i praca w domu

Nietypowy alfabet

17.09.2020
Umiejętność liczenia przydaje się w wielu dziedzinach życia – podczas zakupów, gotowania, a nawet w komunikacji, w tym alfabecie Morse’a
Więcej Nietypowy alfabet

Gra w klasy

18.06.2020
Wakacje to czas zabawy. Po tygodniach spędzonych w domu warto odpocząć od komputera, telefonu i pobawić się na podwórku. Podpowiadamy sprawdzony sposób.
Więcej Gra w klasy

Najdłuższy dzień w roku

18.06.2020
Pierwszy dzień lata astronomicznego jest jednocześnie najdłuższym dniem roku. W 2020 roku przypada on na 20 czerwca, czyli na dwa dni wcześniej niż lato kalendarzowe. Ile godzin potrwa najdłuższy dzień roku?
Więcej Najdłuższy dzień w roku