Lista wiadomości
Ostatni moment na zgłoszenia do konkursu

Ostatni moment na zgłoszenia do konkursu

WiadomościSKO Warszawa 27.10.2017

To ostatni moment, aby zgłosić swój udział w konkursie "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym"!

31 października br. mija termin przyjmowania zgłoszeń do konkursów organizowanych w ramach programu TalentowiSKO. Jeśli Wasza szkoła nie wysłała jeszcze zgłoszenia udziału w konkursie, przypomnijcie o tym wybranemu nauczycielowi, wychowawcy lub dyrektorowi. Pamiętajcie, że do wygrania są wysokie nagrody pieniężne, za które szkoła będzie mogła zakupić np. nowe komputery lub doposażyć swoją bibliotekę.
 

Działajcie, nie ma czasu do stracenia! :)

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Ziarnko do ziarnka… 1 procent podatku dla organizacji pożytku publicznego

14.03.2019
Dzielenie się może sprawiać wiele satysfakcji i radości. Choć może mieć różny wymiar, bo dzielić się można czasem, wiedzą i doświadczeniem czy bogactwem to zawsze jest oznaką wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Wystarczy rozejrzeć się wokół, aby znaleźć wiele organizacji, które niosą bezinteresowną pomoc.
Więcej Ziarnko do ziarnka… 1 procent podatku dla organizacji pożytku publicznego

Co można znaleźć na banknotach?

21.02.2019
Banknot to pieniądz papierowy, który obowiązuje w danym kraju lub na określonym obszarze. Choć używajmy ich na co dzień, często nie zwracamy uwagi na to, jak wyglądają.
Więcej Co można znaleźć na banknotach?

Krótka historia świnki - skarbonki

09.10.2018
Dorośli i dzieci na całym świecie od pokoleń swoje oszczędności wrzucają do różowej pękatej świnki. Czy wiesz, dlaczego akurat to zwierzę stało się strażniczką oszczędności?
Więcej Krótka historia świnki - skarbonki