Lista wiadomości
Ostatni moment na zgłoszenia do konkursu

Ostatni moment na zgłoszenia do konkursu

WiadomościSKO Warszawa 27.10.2017

To ostatni moment, aby zgłosić swój udział w konkursie "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym"!

31 października br. mija termin przyjmowania zgłoszeń do konkursów organizowanych w ramach programu TalentowiSKO. Jeśli Wasza szkoła nie wysłała jeszcze zgłoszenia udziału w konkursie, przypomnijcie o tym wybranemu nauczycielowi, wychowawcy lub dyrektorowi. Pamiętajcie, że do wygrania są wysokie nagrody pieniężne, za które szkoła będzie mogła zakupić np. nowe komputery lub doposażyć swoją bibliotekę.
 

Działajcie, nie ma czasu do stracenia! :)

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Nauka i praca w domu

17.09.2020
Rozwój technologii i upowszechnienie dostępu do internetu znosi wiele ograniczeń między innymi dotyczących miejsca pracy czy nauki.
Więcej Nauka i praca w domu

Nietypowy alfabet

17.09.2020
Umiejętność liczenia przydaje się w wielu dziedzinach życia – podczas zakupów, gotowania, a nawet w komunikacji, w tym alfabecie Morse’a
Więcej Nietypowy alfabet

Gra w klasy

18.06.2020
Wakacje to czas zabawy. Po tygodniach spędzonych w domu warto odpocząć od komputera, telefonu i pobawić się na podwórku. Podpowiadamy sprawdzony sposób.
Więcej Gra w klasy

Najdłuższy dzień w roku

18.06.2020
Pierwszy dzień lata astronomicznego jest jednocześnie najdłuższym dniem roku. W 2020 roku przypada on na 20 czerwca, czyli na dwa dni wcześniej niż lato kalendarzowe. Ile godzin potrwa najdłuższy dzień roku?
Więcej Najdłuższy dzień w roku