Lista wiadomości
Konkursy IX edycji Programu TalentowiSKO właśnie wystartowały!

Konkursy IX edycji Programu TalentowiSKO właśnie wystartowały!

WiadomościSKO Warszawa 30.09.2021

Dziś rozpoczynają się konkursy Programu TalentowiSKO.  Uczniowie szkół podstawowych mogą wziąć udział w nowej odsłonie konkursu “Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”, którego formuła została dostosowana również do nauki zdalnej.

Uwaga, zmiany!

Od tej edycji wprowadziliśmy nowe zadania konkursowe, promujące ekologiczny styl życia. Uczniowie będą musieli stworzyć elektroniczny album z fotografiami produktów, które zyskały nowe życie oraz przeprowadzić serię wywiadów z dorosłymi „A ty jak oszczędzasz?”. Zrezygnowaliśmy z oceniania kroniki papierowej przygotowywanej przez szkoły na rzecz blogowiska, youtuba i mediów społecznościowych – to tam od tej edycji szkoły będą chwalić się działaniami podejmowanymi w ramach konkursu. Raporty papierowe zastąpiliśmy formularzami elektronicznymi, w których pojawiło się dodatkowe pole na uzasadnienie – Dlaczego projekt zasługuje na nagrodę?.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu (załączniki do regulaminu są dostępne dla Szkół po zalogowaniu).

Dla zwycięzców konkursów przygotowaliśmy nagrody pieniężne, w kwotach od 1200 zł do 5500 zł, w zależności od zajętego miejsca. Nagrody przewidziane są zarówno na etapie regionalnym jak i krajowym. Premię finansową otrzymają także opiekunowie Szkolnych Kas Oszczędności.

Szkoły mogą zgłosić swoje zainteresowanie udziałem w konkursach w najbliższym Banku Spółdzielczym z Grupy BPS. Termin zgłoszeń do konkursów upływa 30 października 2021 roku.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail: talentowisko@bankbps.pl

Pozostałe wpisy z tej kategorii