Lista wiadomości
Bądź na czasie i bloguj
(C) Pepis 2012

Bądź na czasie i bloguj

WiadomościSKO BlogowiSKO Warszawa 02.09.2013

Już za chwileczkę, już za momencik… startuje nasze BlogowiSKO.

BlogowiSKO to miejsce szczególne – miejsce dla Was i o Was. To tutaj będziecie mogli pochwalić się całemu światu działaniami, jakie podejmujecie w ramach Programu TalentowiSKO. Zdjęcia, wpisy, komentarze…  tylko od Waszej inwencji będzie zależało, jak Wasz blog będzie wyglądał. To strefa, w której będziecie mogli pokazać swe talenty, a może ktoś z Was właśnie tam odkryje swoje zdolności?

Kto może korzystać z zakładki BlogowiSKO?
Dostęp do zakładki otrzymują nauczyciele nadzorujący Program TalentowiSKO w Waszej szkole. Wspólnie z nimi możecie przygotowywać teksty na bloga oraz wybierać i zamieszczać zdjęcia.
Warto pamiętać, że aktywne prowadzenie bloga szkoły w zakładce BlogowiSKO jest dodatkowo premiowane w konkursach.

Zastanawiacie się jak stworzyć wirtualny pamiętnik? To bardzo proste.
Dostęp do bloga będzie miał Wasz nauczyciel. Wystarczy, że zgłosi się do najbliższego Banku Spółdzielczego.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Nauka i praca w domu

17.09.2020
Rozwój technologii i upowszechnienie dostępu do internetu znosi wiele ograniczeń między innymi dotyczących miejsca pracy czy nauki.
Więcej Nauka i praca w domu

Nietypowy alfabet

17.09.2020
Umiejętność liczenia przydaje się w wielu dziedzinach życia – podczas zakupów, gotowania, a nawet w komunikacji, w tym alfabecie Morse’a
Więcej Nietypowy alfabet

Gra w klasy

18.06.2020
Wakacje to czas zabawy. Po tygodniach spędzonych w domu warto odpocząć od komputera, telefonu i pobawić się na podwórku. Podpowiadamy sprawdzony sposób.
Więcej Gra w klasy

Najdłuższy dzień w roku

18.06.2020
Pierwszy dzień lata astronomicznego jest jednocześnie najdłuższym dniem roku. W 2020 roku przypada on na 20 czerwca, czyli na dwa dni wcześniej niż lato kalendarzowe. Ile godzin potrwa najdłuższy dzień roku?
Więcej Najdłuższy dzień w roku