Lista szkół

Szkoła Podstawowa w Jabłonnie Lackiej

Kontakt

Ul. Klonowa 6
Jabłonna Lacka 08-304

O naszej szkole

Szkolna Kasa Oszczędności w Jabłonnie Lackiej Oszczędzanie wśród uczniów Zespołu Szkół w Jabłonnie Lackiej ma długą tradycję. Od dnia 26 września 2003r. Szkolna Kasa Oszczędności zaczęła działalność pod patronatem Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podl. Oddz. w Jabłonnie Lackiej.Opiekunkami SKO są panie Ewa Moczulska i Beata Milewska. Osobami czuwającymi nad prawidłowym funkcjonowaniem SKO są; dyrektor B.S oddz. Jabłonna Lacka pani Krystyna Toczyska oraz pani Małgorzata Nowak,.

BlogowiSKO szkoły

Drogo? Niekoniecznie!

30.12.2022
Wszyscy słyszymy dookoła, jakie drogie święta mogą być w tym roku. Uczniowie klas piątych pokazali, że wykazując się kreatywnością można trochę grosza zaoszczędzić.
Więcej Drogo? Niekoniecznie!

Jak ekologicznie zapakować prezenty?

11.12.2022
Okres przedświąteczny to czas gorączkowego poszukiwania prezentów, zakupów i ... wielkich wydatków. Członkowie SKO z klasy III pokazali, jak można oryginalnie, a przy tym nie wydając pieniędzy zapakować upominki. Oto nasze rady :
Więcej Jak ekologicznie zapakować prezenty?

Zużyte baterie

30.11.2022
Tradycją naszej szkoły jest współpraca z firmą zajmującą się zbiórką i utylizacją zużytych baterii. Nawyk przynoszenia do szkoły niepotrzebnych baterii i wrzucania ich do specjalnego pojemnika, jest dla naszych uczniów czymś oczywistym.
Więcej Zużyte baterie

Nowy rok 2022-23

24.11.2022
BlogowiSKO to szczególne miejsce, w którym chwalimy się tym, co dzieje się w szkole. Pokazujemy sposoby szeroko rozumianego oszczędzania i zabawy.
Więcej Nowy rok 2022-23

Małe- wielkie serca - c.d.

07.04.2022
Uczniowie klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej w Jabłonnie Lackiej zorganizowali akcję pod hasłem „ Spokojny sen”. Cel był jeden - zebrać komplety pościeli i przekazać je grupie ukraińskich dzieci, która obecnie przebywa na terenie Real S.A. Cold Store Morszków.
Więcej Małe- wielkie serca - c.d.

Solidarni z Ukrainą.

03.03.2022
3 marca uczniowie naszej szkoły pokazali swoją solidarność z dziećmi i młodzieżą z Ukrainy. Tego dnia wszyscy przyszli ubrani w barwy żółto-niebieskie. Wiele osób do ubrań przypięło kotyliony lub wstążkę. Odbył się także uroczysty apel poświęcony sytuacji na Ukrainie.
Więcej Solidarni z Ukrainą.

Eko- walentynki w Publicznej Szkole Podstawowej w Jabłonnie Lackiej

15.02.2022
Dnia 14 lutego uczniowie z klas I-IV wrócili do szkoły wypoczęci i pełni energii do nauki. Dodatkowym powodem do radości był obchodzony Dzień Świętego Walentego, popularnie zwanym walentynkami, czy też Świętem Zakochanych. Ze względu na panującą sytuację pandemiczną w kraju, w naszej szkole zorganizowano go nieco inaczej. Nie było poczty walentynkowej ani hucznej zabawy.
Więcej Eko- walentynki w Publicznej Szkole Podstawowej w Jabłonnie Lackiej

Ekologiczne stworki

14.02.2022
Projektujemy zabawki... ale tylko ekologiczne. Pod takim hasłem odbyły się zajęcia w grupie uczniów z klasy 5.
Więcej Ekologiczne stworki

Wyniki konkursu na Eko ozdobę swiąteczną

19.12.2021
17 grudnia 2021 r w Publicznej Szkole Podstawowej w Jabłonnie Lackiej rozstrzygnięto konkurs na eko -ozdobę świąteczną. Do organizatorów wpłynęły prace uczniów, które wykonane zostały z tworzyw wtórnych bądź też bazowały na wykorzystaniu materiałów naturalnych. Wszystkim, którzy zechcieli włączyć się w nasze działanie gratulujemy pomysłowości.
Więcej Wyniki konkursu na Eko ozdobę swiąteczną

Razem pomóżmy dzieciom!

14.12.2021
SKO włącza się w akcję „PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ”. Zachęcamy wszystkich Uczniów i Rodziców do podzielenia się książkami z mieszkańcami Domu Dziecka w Wyrozębach.
Więcej Razem pomóżmy dzieciom!

Nowi członkowie SKO

15.11.2021
Miesiąc październik jest miesiącem oszczędzania – jest także miesiącem przyjmowania uczniów z klas pierwszych szkół podstawowych do grona członków SKO.
Więcej Nowi członkowie SKO

Nasza szkoła- Bezpiecznie i z kulturą"

20.02.2020
Czy trudno być człowiekiem dobrze wychowanym? Otóż nie! Wystarczy: Widzieć ludzi dookoła siebie; zauważyć, że są. Okazywać im sympatię i życzliwość. Starać się nie sprawiać kłopotów i przykrości. Ważny jest też uśmiech. Uśmiech można zrozumieć w każdym języku.
Więcej Nasza szkoła- Bezpiecznie i z kulturą"

Działania ekologiczne

20.02.2020
W naszej szkole w ramach projektu z zakresu edukacji ekologicznej uczniowie realizowali program „Poznajemy świat przyrody i jej bogactwo".
Więcej Działania  ekologiczne

Bezpieczne ferie!

20.02.2020
Czas na narty, sanki, łyżwy, wyjazdy do rodziny i znajomych! Zapominamy o szkole i nauce. Nie wyłączamy jednak zdrowego rozsądku!
Więcej Bezpieczne ferie!

Gramy dla WOŚP

17.01.2020
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami zagrali dla WOŚP. Przez dwa dni zbierali do puszek pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla dzieci.
Więcej Gramy dla WOŚP

Nowi członkowie SKO

24.10.2019
Październik - miesiącem oszczędzania. Spotkanie przyszłych członków SKO z panią dyrektor BS w Jabłonnie Lackiej.
Więcej Nowi członkowie SKO

Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy.

28.11.2018
Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci! Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rzecz Szkoły Podstawowej w Jabłonnie Lackiej. Akcja miała na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.
Więcej Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy.

Rok szkolny 2018/2019

26.09.2018
Wyniki konkursu ,,Młodzi Mistrzowie Oszczędzania" Wielki sukces i wielka radość! Nasza szkoła została laureatem Konkursu SKO – „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”
Więcej Rok szkolny 2018/2019

Zbieramy zużyte baterie.

21.03.2018
Od kilku lat SKO współpracuje z firmą zajmującą się zbiórką i utylizacją zużytych baterii. Nawyk przynoszenia do szkoły niepotrzebnych baterii i wrzucania ich do specjalnego pojemnika, jest dla naszych uczniów czymś oczywistym.
Więcej Zbieramy zużyte baterie.

Lekcja otwarta.

11.02.2018
Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej przybliżają postać Janusza Korczaka.
Więcej Lekcja otwarta.

Dokarmiamy ptaki

01.02.2017
Klub przyjaciół ptaków Zimorodek powstał po to, by pomagać ptakom w czasie zimy.
Więcej Dokarmiamy ptaki

WSPÓŁPRACA SZKOŁY Z PLACÓWKĄ Z UKRAINY

01.02.2017
25 stycznia w Zespole Szkół w Jabłonnie Lackiej odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy międzynarodowej między jabłońską szkołą, a placówką oświatową z Sasów na Ukrainie.
Więcej WSPÓŁPRACA SZKOŁY Z PLACÓWKĄ Z UKRAINY

Kolejny wyjazd na narty.

01.02.2017
Sezon zimowy w pełni! Uczniowie nie czekając na ferie, już teraz szlifują technikę i poprawiają kondycję fizyczną.
Więcej Kolejny wyjazd na narty.

Drukarka

19.01.2017
Warto oszczędzać , czerpać korzyści i radość!
Więcej Drukarka