Lista szkół
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe

Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe

Kontakt

Strzelecka 6
Ujazd 47-143

O naszej szkole

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza znajduje się w Ujeździe. Nasza gmina leży w południowo-wschodniej części województwa opolskiego. Od strony wschodniej graniczy z województwem śląskim, od południa z miastem Kędzierzyn-Koźle, od zachodu z gminą Leśnica, od północy z miastem i gminą Strzelce Opolskie. Miasto liczy 1660 mieszkańców.

BlogowiSKO szkoły

Konkursy o oszczędzaniu.

09.04.2017
Atmosferę pracy i zaangażownia podsycały mi.n. konkursy klasowe, polegające na jak najszybszym wypełnieniu krzyżówki, której haslem głównym był „pieniądz”.
Więcej Konkursy o oszczędzaniu.

Lekcje o oszczędzaniu

09.04.2017
Korzystając z materiałów zgromadzonych na stronach serwisu sko.edu.pl, przeprowadzono w klasie szóstej cykl lekcji związanych z oszczędzaniem.
Więcej Lekcje o oszczędzaniu

Wizyta w banku

09.04.2017
Wizyta uczniów klasy szóstej w pobliskim oddziale Banku Spółdzielczego.
Więcej Wizyta w banku

Konkurs na wierszyk, rymowankę lub hasło zachęcające do oszczędzania w SKO.

09.04.2017
Regularne wpłaty w Szkolnej Kasie Oszczędności są prawdziwą przygodą z finansami i kluczem do sukcesu w przyszłości, natomiast październik jest na całym świecie uznawany od wielu już lat miesiącem oszczędzania, dlatego też w szkole narodził się pomysł zorganizowania październikowego konkursu popularyzujacego ideę oszczędzania. To konkurs na wierszyk, rymowankę, hasło zachęcające do oszczędzania w SKO. Odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej oraz klas 4-6. T
Więcej Konkurs na wierszyk, rymowankę lub hasło zachęcające do oszczędzania w SKO.