Lista szkół
Szkoła Podstawowa w Starym Skarżynie

Szkoła Podstawowa w Starym Skarżynie

Kontakt

Stary Skarżyn 44
Zambrów 18-300

O naszej szkole

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Starym Skarżynie. Działamy dopiero od tego roku, ale mamy nadzieję, że nasz blog bardzo Wam się spodoba:) Nasza szkoła jest małą placówką i wszyscy uczniowie chcą oszczędzać, bo wiedzą, że warto. Na blogu będziemy przedstawiać najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO. Zapraszamy do częstego oglądania oraz czytania naszego bloga. Dziękujemy !!!:)

BlogowiSKO szkoły

Lekcja oszczędzania.

10.03.2017
Pod hasłem ,,Kto oszczędza, ten ma rację , latem jeździ na wakacje" odbyła się lekcja oszczędzania w kl. III.
Więcej Lekcja oszczędzania.

Walentynkowy bal karnawałowy w naszej szkole

05.03.2017
Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich uczniów klas 0 - VI. Wtedy właśnie hol szkoły zamienił się w salę balową. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy.
Więcej Walentynkowy bal karnawałowy w naszej szkole

,,Góra Grosza"'

05.03.2017
,,Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.”
Więcej ,,Góra Grosza"'

Karnawał, to czas zabaw, bali, wspólnego biesiadowania. To czas radości. Już od dawna wiadomo, że nie tylko dorośli, ale także i dzieci lubią tańczyć. Urok tym zabawom dodaje odpowiedni wystój Sali.

05.03.2017
22.01.2017r. o godz. 1600 w tanecznych rytmach muzyki jak co roku rozpoczęła się impreza choinkowa, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele, rodzice i cała społeczność lokalna. Po wspólnych tańcach i słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców uczniowie zaprezentowali część artystyczną pt. ,,Mam talent” pod kierunkiem pani Magdaleny Wiśniewskiej i Ireny Markowskiej
Więcej Karnawał, to czas zabaw, bali, wspólnego biesiadowania. To czas radości. Już od dawna wiadomo, że nie tylko dorośli, ale także i dzieci lubią tańczyć. Urok tym zabawom dodaje odpowiedni wystój  Sali.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

29.11.2016
16 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Tego dnia wszyscy uczniowie przebrali się w stroje charakterystyczne dla mniejszości narodowych i etnicznych zamieszkujących Polskę: Romów, Żydów, Niemców, Łemków, muzułmanów.
Więcej Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Otrzęsiny kl. IV - w końcu starszyzna szkolna.

29.11.2016
Dnia 22 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa, na której uczniowie klasy czwartej zostali poddani obrzędowi „otrzęsin”. Następnie uroczyście przyjęto ich do społeczności klas starszych. Imprezę przygotował i przeprowadził Samorząd Uczniowski pod opieką pani Magdaleny Wiśniewskiej. Podczas niej czwartoklasiści przechodzili rozmaite próby sprawdzające ich zręczność, sprawność i różnorodną wiedzę. Dzielnie wspierała ich wychowawczyni.
Więcej Otrzęsiny kl. IV -  w końcu starszyzna szkolna.

Dzień Nauczyciela

23.10.2016
13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w szkole odbył się uroczysty apel.
Więcej Dzień Nauczyciela

Oszczędzamy w SKO

23.10.2016
W roku szkolnym 2016/2107 przystąpiliśmy do programu Szkolnej Kasy Oszczędności. Naszym bankowym aniołem stróżem jest pani Justyna Kołakowska, która pracuje w Banku Spółdzielczym w Zambrowie. Opiekunem SKO w szkole została pani Magdalena Wiśniewska.
Więcej Oszczędzamy w SKO

Święto Ziemniaka

12.10.2016
Już po raz szósty w naszej szkole odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka, podczas którego uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami świetnie się bawili. Organizatorem był ks. proboszcz Jarosław Filochowski.
Więcej Święto Ziemniaka