Lista szkół
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pławnej

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pławnej

Kontakt

Pławna 22
Pławna 33-190

O naszej szkole

W naszej placówce mieści się nie tylko Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ale również Niepubliczne Gimnazjum oraz Niepubliczne Przedszkole. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Tworzymy atmosferę sprzyjającą budowaniu poczucia własnej wartości. Wszystkie te elementy wpływają na sukcesy uczniów naszej szkoły. Łączymy naukę z przyjemnością, przyjemność z twórczością a twórczość z dorastaniem. Do SKO należą uczniowie klas I-VI, którzy systematycznie oszczę

BlogowiSKO szkoły

Żyjemy ekologicznie

07.05.2014
Młodsze klasy wzięły udział w pogadance dotyczącej ekologicznego życia. Celem lekcji było uzmysłowienie jak ważna jest troska o środowisko, w którym żyjemy.
Więcej Żyjemy ekologicznie

Dzień Babci i Dziadka

06.05.2014
Miłości Babci i Dziadka nie zastąpi nic i nikt. Święto Babci i Dziadka to wyjątkowy dzień dla każdego ucznia naszej szkoły. Również i w tym roku 21 stycznia naszą szkołę odwiedziło bardzo liczne grono naszych kochanych Seniorów.
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Nagrody ach Nagrody

06.05.2014
Wszyscy uwielbiają otrzymywać nagrody. Zanim ją dostaniemy należy się trochę pomęczyć. W naszej placówce zostało zorganizowanych wiele konkursów dla uczniów oszczędzających w SKO.
Więcej Nagrody ach Nagrody

Z pieniądzem za pan brat

06.05.2014
Każdy uczeń wie co to pieniądz, ale czy wie co to saldo, ekonomia czy konto bankowe. W celu uświadomienia uczniom jak ważna jest znajomość pojęć bankowych zorganizowałam szereg szkoleń dotyczących tego tematu.
Więcej Z pieniądzem za pan brat

Jesteśmy EKO

06.05.2014
Nasze placówki uczestniczą w projekcie ekologicznym dotyczącym selektywnego gospodarowania odpadami. Projekt jest koordynowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Delegaturę w Tarnowie we współpracy z Towarzystwem Promocji Oświaty Ekologicznej w Tarnowie. Ma on charakter długofalowy i jest realizowany cyklicznie w okresie od 19 listopada 2013r. do 6 czerwca 2014r.
Więcej Jesteśmy EKO

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

06.05.2014
Dnia 10.01.2014 r. w naszej szkole rozpoczął się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Więcej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Andrzejki

06.05.2014
Dnia 28 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa, na którą przybyli wszyscy uczniowie, ich wychowawcy jak i rodzice.
Więcej Andrzejki

Ślubujemy

06.05.2014
17 października 2013 roku o godzinie 11.00 w Niepublicznych Placówkach Oświatowych w Pławnej, miała miejsce uroczysta akademia z okazji pasowania przedszkolaków i ślubowania pierwszoklasistów.
Więcej Ślubujemy