Lista szkół
Szkoła Podstawowa w Mystkowie

Szkoła Podstawowa w Mystkowie

Kontakt

Mystkowo 53
Baboszewo 09-130

O naszej szkole

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Mystkowie. Klub SKO działa u nas od 2011 r.

BlogowiSKO szkoły

Skarbonka

27.02.2019
21 lutego 2019r. ogłoszono wyniki konkursu dla klas I-IV SKARBONKA. Autorzy wyróżnionych prac zostali nagrodzeni. Drobne upominki otrzymali wszyscy uczestnicy
Więcej Skarbonka

Karty i bombki

27.02.2019
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mystkowie zostali nagrodzeni za konkurs bożonarodzeniowy . Karty świąteczne wykonali uczniowie klas I-IV, a uczniowie klas V-VIII wykonali bombki. Prace zostały wystawione na kiermaszu charytatywnym Pomagamy Oli, zebrano 656 złotych. Pozostałe prace wystawiono na kolejnym kiermaszu z którego dochód 450zł przeznaczono na działalność Samorządu Uczniowskiego.
Więcej Karty i bombki

Członkowie SKO biorą udział w balu charytatywnym

03.12.2018
24 listopada 2018r.odbył sie w naszej szkole bal chrytatywny - Pomagamy Oli. Członkowie SKO wraz z opiekunem przygotowali przedstawienie pt: "Bliźniaczki". W trakcie imprezy sprowadzono sprzedaż własnoręcznie wykonanych przez uczniów bombek i kart świątecznych. Do akcji włączyli się rodzice i nauczyciele, a cały dochód został przeznaczony na pomoc Oli, Udało nam się zebrać 656 zł. Natomiast konto dziewczynki wzbogaciło się o 14 100 zł.
Więcej Członkowie SKO biorą udział w balu charytatywnym

Szkolenie dla rodziców uczniów klas VII - VIII

03.12.2018
21 listopada 2018r. odbyło się szkolenie dla rodziców klasy VII i VIII przeprowadzone przez pracowników Banku Spóldzielczego w Płońsku Oddział w Baboszewie. Rodzice zostali poinformawani o zasadach korzystania z indywidualnych kont i kart płatniczych przeznaczonych dla uczniów.
Więcej Szkolenie dla rodziców uczniów klas VII - VIII

Roztrzygnięcie konkursu " Oszczędzam w SKO bo marze o..."

13.11.2018
W dniu 9 listopada 2018r. został roztrzygnięty konkurs "Oszczędzam w SKO bo marzę o ...". Wśród zgłoszonych na konkurs prac plastycznych jury nagrodziło: klasy I-III miejsce pierwsze- Marta Mańczyk miejsce drugie - Anna Kupecka miejsce trzecie - Kamila Grzelak klasy IV-V miejsce pierwsze- Piotr Falaciński miejsce drugie - Amelia Kłoszewska miejsce trzecie - Amelia Brzeska i Bartosz Kwiatkowski
Więcej Roztrzygnięcie konkursu " Oszczędzam w SKO bo marze o..."

Nowi członkowie SKO

23.10.2018
12 pażdziernika 2018r. W poczet członków Szkolnej Kasy Oszczędnościowej przyjęto 9 uczniów klasy I. podczas Uroczystości Ślubowania pani dyrektor Banku Spółdzielczego oddział w Baboszewie wręczył pierwszo klasitom książeczki oszczędnościowe i drobne upominki. Nowym członkom życzymy wytrwałości w oszczędzaniu.
Więcej Nowi członkowie SKO

Karta świąteczna z SKO

03.04.2018
Szkolne Koło SKO zorganizowało konkurs na kartę świąteczną z logo "SKO". Jury w składzie: Lidia Wyrzykowska, Agnieszka Osowiecka, Joanna Żukowska wyróżniło następujące prace klasy I-III I miejsce - Nikola Stawińska Nikola Rosińska II miejsce - Anna Kupecka III miejsce - Amelia Kloszewska klasy IV-VII I miejsce - Kacper Leszczyński II miejsce - Oliwia Przyborowska III miejsce - Marta Borowska
Więcej Karta świąteczna z SKO

QUIZ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH IV – VII O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ : MERRY CHRISTMAS

30.03.2018
QUIZ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH IV – VII O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ : MERRY CHRISTMAS W dniu 18 XII 2017 roku został zorganizowany quiz z języka angielskiego, opracowany przez nauczyciela tego przedmiotu – p. Elżbietę Gołdon, sprawdzający wiedzę uczniów z klas starszych z dziedziny – ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W WIELKIEJ BRYTANII. W quizie brało udział chętnych 16 uczniów, którzy wykazali się znajomością historii i zwyczajów świątecznych w Wlk. Brytanii. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie nagrody od „ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” GRATULUJEMY!
Więcej QUIZ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH IV – VII O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ : MERRY CHRISTMAS

Mikołajki

30.03.2018
W Mikołajki uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą i panią pedagog wybrali się do Parku Trampolin ,,Adrenalina" w Płocku. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Uczniowie z radością „fruwali” w powietrzu. Niektórzy pod okiem trenera próbowali wykonać salta. Pobyt w Parku Trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił wycieczkowiczom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Po wyczerpującej integracji grupa udała się do restauracji :) aby odpocząć i uzupełnić spalone kalorie.
Więcej Mikołajki

Zajęcia

30.03.2018
Od października uczniowie kl. I uczestniczyli w cyklu zajęć, podczas których poznali wartość pieniędzy, nauczyli się samodzielnie gospodarować swoim „kieszonkowym”. Dowiedzieli się, na czym polega oszczędzanie. Zajęcia były prowadzone przez opiekuna SKO oraz nauczyciela bibliotekarza. Korzystano z zasobów biblioteki. Zajęcia były prowadzone w oparciu o książki; „Rozmowy z użyciem głowy czyli ekonomia dla dzieci”, „Pieniądze nie rosną na drzewie” i „Basia i pieniądze”. Uczniowie odwiedzili miejscowy sklep spożywczy oraz siedzibę Banku Spółdzielczego w Baboszewie.
Więcej Zajęcia

Wyjazd do Płońska

29.03.2018
W dniu 1 grudnia 2017 roku uczniowie klas IV-VII pod opieką nauczycieli wybrali się do Płońska. W Bibliotece Pedagogicznej uczestniczyli w zajęciach poznając zbiory, uczyli się korzystać z warsztatu informacyjnego biblioteki, zajęcia poprowadziła p. Katarzyna Karczewska. Drugim punktem wyjazdu była wizyta w Miejskim Centrum Kultury. Uczniowie obejrzeli spektakl „Śladami Stasia i Nel” na podstawie „W pustyni i w puszczy” H. Sienkiewicza.
Więcej Wyjazd do Płońska

Rozwijamy talenty

29.03.2018
W dniu 17 listopada 2017r. uczniowie z klasy siódmej naszej szkoły w ramach lekcji plastyki odwiedzili studio fotograficzne Malina Photography. Młodzież miała okazję zobaczyć w jaki sposób robi się profesjonalne zdjęcia. Uczestniczyli również w sesji fotograficznej, a następnie obserwowali cały proces obróbki zdjęć. Pani KATARZYNIE MALINOWSKIEJ składamy serdeczne podziękowania za poświęcenie cennego czasu, możliwość poznania pracy profesjonalnego fotografa i przekazane informacje z zakresu fotografii.
Więcej Rozwijamy talenty

PERŁY 2017

29.03.2018
24 listopada 2017 r. po raz drugi w Szkole Podstawowej w Mystkowie odbyła się charytatywna zabawA andrzejkowa, z której dochód przeznaczono na leczenie i rehabilitację Kamili - mieszkanki Mystkowa. W trakcie imprezy mogliśmy obejrzeć przedstawienie pt: „ Bajka o tym jak Jaś i Małgosia uczyli Babę Jagę oszczędzania” przygotowane przez członków SKO po opieką pani Z. Sędzickiej, wysłuchaliśmy koncertu zespoły James B. Friends z Sochocina, obejrzeć pokaz w wykonaniu aktorów Teatru Ognia „WIDMO”. Oprawę muzyczna zapewnił pan M. Derecki. Zebrani mogli zakupić skarbonkę wykonana w ramach konkursu „Skarbonka”, wziąć udział w grach zabawach, oraz skosztować ciast upieczonych przez rodziców. Dziękujemy wszystkim za udział, pomoc w przygotowaniu, a szczególnie za otwarte serca. Dzięki Wam możemy przekazać rodzinie Kamili 5174 zł.
Więcej PERŁY 2017

Dzień Edukacji Narodowej-13.10.2017r.

28.03.2018
14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel, na którym uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w ich wychowanie. Dziękujemy dzieciom i Radzie Rodziców za miłe słowa i pyszny upominek.
Więcej Dzień Edukacji Narodowej-13.10.2017r.

Ślubowanie klasy I - 26.10.2017 r.

28.03.2018
Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się w szkole, jak kochać Ojczyznę, jak dla Niej pracować kiedy urosnę. Będę się starał swym zachowaniem, sprawiać radość rodzicom i nauczycielom." To słowa, jakie w dniu 26 października 2017 roku wypowiedzieli pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Mystkowie. Dzieci przedstawiły program artystyczny, a Pan Dyrektor korzystając z "magicznego ołówka" pasował każdego pierwszaka na ucznia klasy I naszej szkoły. To bardzo ważny dzień dla pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale. Specjalnym gościem na uroczystości była p. A. Seweryniak, dyrektor Banku Spółdzielczego (oddział w Baboszewie), która wręczyła dzieciom książeczki SKO. Wszystkim pierwszakom, życzymy samych sukcesów w nauce oraz wielu radosnych dni jakie spędzą w murach naszej szkoły.
Więcej Ślubowanie klasy I - 26.10.2017 r.

35 Pielgrzymce dzieci i młodzieży

27.03.2018
16 września 2017 roku 17 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w 35 Pielgrzymce dzieci i młodzieży, która odbywała się pod hasłem: ,,I poszli za Nim…”. Uczniowie pokonali 6-kilometrową drogę z Przasnysza - od kościoła chrztu ich patrona- do Rostkowa – miejsca jego narodzenia. Uczestniczyliśmy także we Mszy Świętej, której przewodniczył bp. Mirosław Milewski. Z homilii zapamiętaliśmy, że podobnie jak w szkole potrzebujemy planu lekcji, tak i św. Stanisław chce przekazać swym rówieśnikom jakiś plan na życie. Ks. Wojciech Kruszewski odnalazł go rozpisując nazwisko ,,Kostka” na poszczególne litery: K – to kochać Pana Boga, O - odbijać, czyli być odblaskiem Bożej miłości, S – stałość w postanowieniach i podejmowaniu decyzji, T – talenty i zdolności, K – kochać drugiego człowieka, A – aktywność. Wszystkich gorąco zachęcamy do uczestniczenia w przyszłorocznych odchodach 450-lecia narodzin św. Stanisława dla Nieba.
Więcej 35 Pielgrzymce dzieci i młodzieży