Lista szkół
Szkoła Podstawowa nr 3 w Miejskim Zespole Szkół nr 3 im. Św. Jana Kantego

Szkoła Podstawowa nr 3 w Miejskim Zespole Szkół nr 3 im. Św. Jana Kantego

Kontakt

ul. Wyszyńskiego 16
Gorlice 38-300

O naszej szkole

Szkoła sponad 100-letnią tradycją. Jest najmniejszą szkołą gorlicką. Oferuje niepowtarzalną, rodzinną atmosferę dbałości o pełny rozwój naszych wychowanków. Mottem naszego działania jest hasło: Nasza szkoła jest Przyjazna i Wymagająca. Naszymi atutami są: * Wysoko kwalifikowana kadra, posiadająca stopnie specjalizacji zawodowej * Dwie nowoczesne multimedialne pracownie komputerowe połączone z internetem i sprzęt audio-video. * Nauka języka obcego - język angielski od I klasy. * Kontak

BlogowiSKO szkoły

Akcja pomocy i wsparcia działalności naszego przedszkola - Kiermasz Wielkanocny

31.03.2019
W Miejskim Przedszkolu nr 2 w Gorlicach, które mieści się w budynku naszej szkoły przeprowadzony został generalny remont polegający na przebudowie budynku w celu wygospodarowania pomieszczenia na nowy oddział przedszkolny oraz dostosowania warunków do potrzeb przedszkolaków. Niestety koszty remontu pochłonęły cały przewidziany budżet, a na pozostałe wyposażenie placówki m. in. w nowe firanki, upiększenie korytarzy czy nowe zabawki zabrakło funduszy.
Więcej Akcja pomocy i wsparcia działalności naszego przedszkola - Kiermasz Wielkanocny

Grudzień - podsumowanie roku dla Niepodległej

31.03.2019
SKO dla Niepodległej Rok szkolny 2017/2018 nazwany „Rokiem dla Niepodległej” zachęcał do podejmowania różnych działań edukacyjnych, wychowawczych i kulturalnych w 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
Więcej Grudzień - podsumowanie roku dla Niepodległej

Lekcja ekonomii w klasach 5 i 6

31.03.2019
Tym razem lekcja o podatkach•"Podatkowe ABC". Zadaniem uczniów było przyniesienie z domu kilka paragonów z zakupów, jakie dokonuje się w ich domu.
Więcej Lekcja ekonomii w klasach 5 i 6

Walentynki dla Nikoli

23.02.2018
Kontynuując pomoc dla naszej koleżanki ze szkoły członkowie SKO przyłączyli się organizując sprzedaż kartek walentynkowych w szkole.
Więcej Walentynki dla Nikoli

Akcja dla Nikoli

23.02.2018
W dniach 20 – 24 XI 2017r. w naszej szkole przeprowadzono akcję charytatywną na rzecz uczennicy klasy 1a SP, od lat zmagającej się z ciężką chorobą. Nikolka pozostaje pod opieką specjalistów w Górnośląskim Centrum Leczenia Chorób Dzieci.
Więcej Akcja dla Nikoli

VI bal u Królowej Zimy w gorlickiej „Trójce”

30.01.2018
29 stycznia 2018 roku już po raz szósty sala gimnastyczna MZS nr 3 w Gorlicach zamieniła się w białą komnatę Królowej Zimy, którą opanowały księżniczki, kowboje strażacy, wróżki oraz inne postacie z bajek i filmów.
Więcej VI bal u Królowej  Zimy w gorlickiej „Trójce”

Akcja charytatywna

21.11.2017
Akcja charytatywna na rzecz Oliwierka Piszczek podopiecznego fundacji "Kawałek Nieba".
Więcej Akcja charytatywna