Lista szkół

Szkoła Podstawowa w Czartajewie

Kontakt

Szkolna 4
Siemiatycze 17-300

O naszej szkole

Szkoła Podstawowa w Czartajewie jest szkołą wiejską położoną w malowniczej gminie Siemiatycze na południu województwa podlaskiego.Początek funkcjonowania szkoły sięga roku 1911 i związany jest z rodziną Wołków. Obecnie nasza szkoła obejmuje kompleks kilku budynków, tzw. ,,Stara szkoła"-ponad stuletni budynek drewniany, ,,Nowa szkoła"-budynek murowany oraz najnowsza część wspaniała sala gimnastyczna i nowoczesna stołówka.

BlogowiSKO szkoły

Półroczne podsumowania i plany na przyszłość.

25.02.2016
W lutym zaczynamy pracę w II semestrze. Nadal realizujemy program ,,Talentowisko", cały czas trwa Konkurs na najlepiej oszczędzającą klasę. Realizujemy też inne pomysły propagujące systematyczne oszczędzanie.
Więcej Półroczne podsumowania i plany na przyszłość.

O pomaganiu raz jeszcze...

16.02.2016
Uczniowie naszej szkoły nie tylko potrafią oszczędzać, ale również dzielą się chętnie z innymi swoimi pieniążkami.
Więcej O pomaganiu raz jeszcze...

Walentynki

15.02.2016
Gdy nadchodzi luty w naszej szkole panuje gorąca atmosfera. Zbliżają się Walentynki- czas wysyłania kartek i innych podarunków z serduszkiem.
Więcej Walentynki

O świątecznych konkursach...

14.01.2016
Grudzień i styczeń to świąteczny czas. Tuż przed feriami świątecznymi podsumowaliśmy w naszej szkole konkursy bożonarodzeniowe.
Więcej O świątecznych konkursach...

Nasze prace w banku.

14.12.2015
Dawno już zakończył się konkurs ,,Wszyscy musimy oszczędzać", ale warto chociaż na chwilę wrócić do tego tematu.
Więcej Nasze prace w banku.

W nastroju ,,listopadowego świętowania".

10.11.2015
Przez ostatni tydzień w naszej szkole trwały przygotowania do jutrzejszego Święta Niepodległości. A już dzisiaj przed uroczystym apelem podsumowaliśmy konkurs pod hasłem,,Wszyscy musimy oszczędzać".
Więcej W nastroju ,,listopadowego świętowania".

W jesiennym nastroju!

07.11.2015
Rozpoczął się listopad smutny i zapłakany, czas wspomnień. A w naszej Szkolnej Kasie Oszczędności czas pędzi jak z ,,bicza strzelił". Warto jednak wspomnieć co się wydarzyło przez ostatnie dwa miesiące!
Więcej W jesiennym nastroju!

Pieniążki mamy, więc wyjeżdżamy!

31.05.2015
Jak co roku gdy zbliża się Dzień Dziecka wyruszamy w podróż. Tak też i w tym roku szkolnym cały rok oszczędzaliśmy pieniądze,by móc pojechać na wycieczkę. Ponownie wybraliśmy się do Warszawy. A działo się to 29 maja 2015 roku.
Więcej Pieniążki mamy, więc wyjeżdżamy!

Dzień Mamy w naszej szkole!

27.05.2015
Wczoraj 26 maja 2015 r w naszej szkole gościły mamy uczniów klas 0- III. Już od początku maja wszystkie dzieci z wielką pasją przygotowywały wierszyki, piosenki, układy taneczne oraz upominki dla swoich mamuś.
Więcej Dzień Mamy w naszej szkole!

Banku odwiedzanie-wiedzy zdobywanie!!!

04.05.2015
24 kwietnia 2015 r. uczniowie klas I a i I b wraz z wychowawczyniami Panią Anią Marcinkiewicz i Małgorzatą Zinkiewicz wybrały się do Siemiatycz na ciekawą lekcję do BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W BRAŃSKU .
Więcej Banku odwiedzanie-wiedzy zdobywanie!!!

Skarbonka małe dzieło sztuki.

15.04.2015
Nie tak dawno podsumowaliśmy konkurs na wykonanie skarbonek, a już od tygodnia można je podziwiać na wystawce w Banku Spółdzielczym w Brańsku- oddział w Siemiatyczach.
Więcej Skarbonka małe dzieło sztuki.

Wielkanocne świętowanie, skarbonek nagradzanie!!!

07.04.2015
Tuż przed Świętami Wielkanocy w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu ,,Skarbonka -małe dzieło sztuki"oraz konkursu na świąteczny stroik i najpiękniej ozdobione jajko. Organizatorami konkursu było SKO oraz Samorząd Uczniowski działający w naszej szkole.
Więcej Wielkanocne świętowanie, skarbonek nagradzanie!!!

Grudniowe Konkursy !

31.12.2014
Koniec roku nastraja do wszelkiego rodzaju podsumowań. Tak więc w ostatni przedświąteczny dzień nauki szkolnej podsumowaliśmy konkursy które wspólnie ogłosiła Szkolna Kasa Oszczędności i Samorząd Uczniowski.
Więcej Grudniowe Konkursy !

Grudzień to czas na podsumowania !

01.12.2014
Za nami listopad. Zbliżamy się do końca roku 2014. Zazwyczaj to czas podsumowań, jaki był ten ubiegły rok. Zanim jednak go podsumujemy warto wrócić do tego co się wydarzyło.
Więcej Grudzień to czas na podsumowania !

Oszczędzamy i pomagamy!

30.11.2014
Uczniowie naszej szkoły już trzeci rok szkolny oszczędzają w SKO. Gromadzą pieniądze na indywidualnych książeczkach, potrafią też dzielić się z innymi.
Więcej Oszczędzamy i pomagamy!

Szkolna Kasa do odwiedzenia miejsc kultury zaprasza !

26.11.2014
Uczniowie naszej szkoły systematycznie oszczędzają w SKO po to by spełnić swe marzenia, odwiedzić miejsca, w których jeszcze nie byli. W listopadowy dzień postanowiliśmy odwiedzić po raz pierwszy w historii szkoły Operę i Filharmonię Podlaską w Białymstoku. Wielu uczniów mogło odwiedzić to miejsce kultury dzięki gromadzeniu pieniędzy na Szkolnej Książeczce Oszczędnościowej.
Więcej Szkolna Kasa do odwiedzenia miejsc kultury zaprasza !

Październik miesiącem oszczędzania

27.10.2014
Miesiąc ten w naszej szkole jest obchodzony pod hasłem ,,Wszyscy musimy oszczędzać . W związku z tym w naszej szkole na zajęciach rozmawiamy o oszczędzaniu, zorganizowany został też konkurs plastyczny dla klas I-VI pod hasłem: ,,Oszczędzam w SKO, bo marzę o..."
Więcej Październik miesiącem oszczędzania

Napisali o Nas!

21.10.2014
W naszej szkole dbamy o to by było miło i bezpiecznie, a jednocześnie jesteśmy otwarci na to co dzieje się wokół nas. Dlatego też chętnie sięgamy po lokalną prasę i na jej na łamach informujemy innych co ciekawego dzieje się w naszej placówce.
Więcej Napisali o Nas!

Odkrywamy talenty !

15.10.2014
W ramach programu ,,TalentowiSKO” uczniowie naszej szkoły nie tylko odkrywają swoje talenty, ale również poznają talenty osób związanych z naszą szkołą.
Więcej Odkrywamy talenty !

Wycieczka

14.10.2014
Uczniowie klas II- IV, którzy oszczędzali w ubiegłym roku szkolnym pojechali dnia 1 października 2014 r na wycieczkę krajoznawczą do Mielnika. Była to nagroda za udział w I edycji programu Talentowisko, którą przyznał naszej szkole Bank Spółdzielczy w Brańsku.
Więcej Wycieczka

Rok Szkolny się zaczyna SKO o oszczędzaniu przypomina!

14.10.2014
We wrześniu na ,,górnym holu" na Gazetce Ściennej SKO pojawiły się nowe informacje dotyczące oszczędzania w naszej szkole.Jest na niej ( dla przypomnienia ): REGULAMIN SKO w CZARTAJEWIE oraz AKTUALNOŚCI TERAZ NIE ZAPOMNIMY O TYM CO WAŻNE !!!!
Więcej Rok Szkolny się zaczyna SKO o oszczędzaniu przypomina!

1 września 2014 r

14.10.2014
Zaczął się nowy rok szkolny. Po wakacjach dzieci, nauczyciele i pracownicy wrócili do szkoły i nowych obowiązków.
Więcej 1 września 2014 r