Lista szkół

Szkoła Podstawowa nr 3 im.Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku

Kontakt

Płocka 60
Płońsk 09-100

O naszej szkole

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku jest placówką korzystnie zlokalizowaną w środowisku miejskim. Posiada bogatą bazę lokalową i bardzo dobre wyposażenie. Dba nie tylko o sferę intelektualną, lecz również o zdrowie, bezpieczeństwo, sprawność fizyczną i kształtowanie talentów. Uczeń „trójki” jest wrażliwy, czuje się w szkole bezpiecznie i ma szanse na wszechstronny rozwój.

BlogowiSKO szkoły

Planeta Energii

04.05.2016
Ogólnopolski konkurs Planeta Energii - „W krainie prądu elektrycznego”. WARTO BYŁO! Otrzymaliśmy wyróżnienie.
Więcej Planeta Energii

MALI uczniowie ida do szkoły.

04.05.2016
W konkursie na najładniejszą książkę wygrała ,,Pomocna dłoń" napisana przez Małgorzatę Bachman z klasy 1e. To małe arcydzieło zostanie naszym reprezentantem w ogólnokrajowym konkursie UNICEF.
Więcej MALI uczniowie ida do szkoły.

Jasełka bożonarodzeniowe.

04.05.2016
„Hej kolęda, kolęda!” – taki tytuł nosiło przedstawienie jasełkowe wystawione w szkole, które pokazywało historię polskich kolęd. Uczniowie wspólnie z nauczycielami śpiewali przepiękne polskie kolędy i pastorałki, przez co wprowadziliśmy się w atmosferę Betlejemskiej Nocy i wszyscy poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia.
Więcej Jasełka bożonarodzeniowe.

Szlachetna Paczka

04.05.2016
Rodzice uczniów naszej szkoły chętnie dołączyli do akcji "Szlachetna Paczka" wspierając potrzebujących. Dzięki hojności rodziców zebraliśmy 651 zł, które pozwolą rodzinie objętej pomocą przeżyć spokojnie Święta Bożego Narodzenia.
Więcej Szlachetna Paczka

Teatr cieni

04.05.2016
Ile radości może sprawić teatr cieni wykonany przez najmłodszych.
Więcej Teatr cieni

Dzień Zdrowego Śniadania.

04.05.2016
6 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku po raz kolejny uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”, której celem jest zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.
Więcej Dzień Zdrowego Śniadania.

Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia 2015

04.05.2016
W ramach projektu Szkoła Promująca Zdrowie, w dniach 16-23 października Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku im. Stanisława Wyspiańskiego brała udział w ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia 2015”
Więcej Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia 2015

V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

04.05.2016
Dnia 25 września 2015 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku wzięli udział w obchodach "V Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia".
Więcej V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia