Lista szkół
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Myszkowie

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Myszkowie

Kontakt

ul. Jaworznicka 34
Myszków 42-300

O naszej szkole

Szkoła położona jest w bardzo spokojnym ekologicznym miejscu na skraju lasu. Jest to budynek dwupiętrowy posiadający dwie sale gimnastyczne. Na parterze znajduje się świetlica wraz z kuchnią, a na pierwszym piętrze biblioteka i czytelnia. W naszej szkole znajduje się 14 sal lekcyjnych, Estetycznie i ciekawie udekorowane korytarze sprawiają miłe wrażenie. Obok budynku szkolnego znajdują się boiska do piłki nożnej, siatkowej i koszykówki oraz plac zabaw.

BlogowiSKO szkoły

Konkurs

08.04.2018
W konkursie na pocztówkę wielkanocną wzięli udział uczniowie z klas: ,,0”, 1, i 3 Nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody.
Więcej Konkurs

Taneczne przerwy

08.04.2018
W naszej szkole odbywają się aktywne przerwy. Celem tego działania jest zachęcanie dzieci do ruchu, do dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. Codziennie na drugiej i trzeciej przerwie uczniowie mogą ćwiczyć kroki aerobiku oraz tańczyć. Taneczne przerwy cieszą się zainteresowaniem i pozwalają na wyzwolenie energii, odstresowanie i jednocześnie zadbanie o swoją kondycję fizyczną.
Więcej Taneczne przerwy

Mikołajki

08.04.2018
6 grudnia 2018r. Odwiedził nas Święty Mikołaj. Przyniósł nam piłki do gry w siatkówkę i piłkę nożną. Uważamy, że sport to zdrowie.
Więcej Mikołajki

Bieg z okazji Święta Niepodległości

08.04.2018
Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w Powiatowym Biegu z Okazji Święta Niepodległości. Puchary i dyplomy zostały wręczone przez Burmistrza Miasta Myszkowa
Więcej Bieg z okazji Święta Niepodległości

Apel Szkolnej Kasy Oszczędności

02.12.2013
Ważną rolę w codziennym życiu człowieka odgrywa umiejętność właściwego gospodarowania pieniędzmi. Powinniśmy się jej uczyć od najmłodszych lat. Taką możliwość daje uczniom Szkolna Kasa Oszczędności. Każdego roku uczniowie uczą się oszczędzania, a szkoła bierze udział w konkursie „Dziś oszczędzam w SKO – jutro w Banku Spółdzielczym"
Więcej Apel Szkolnej Kasy Oszczędności