Lista szkół

Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach

Kontakt

Leśniowice 24 B
Leśniowice 22-122

O naszej szkole

Nasza szkoła położona jest w centrum gminy Leśniowice. Nosi imię Tadeusza Kościuszki. Posiada własny sztandar oraz hymn. Budynek składa się z dwóch pięter, znajduje się w nim 6 sal lekcyjnych, gabinet logopedy, biblioteka, sala multimedialna oraz oddział przedszkolny. Szkoła jest dobrze wyposażona w pomoce dydaktyczne. Pracuje tu 11 nauczycieli, uczy się 68 uczniów, którzy jeżdżą na różne wycieczki, olimpiady i konkursy. Są one organizowane nie tylko na terenie gminy i powiatu, również wojew

BlogowiSKO szkoły

Podsumowanie działalności SKO 2013/2014!

02.05.2014
W roku szkolnym 2013/14 do SKO przystąpiło 30 uczniów, którzy zgromadzili kwotę 5000zł na wspólnej książeczce. Większość członków pieniądze ze swoich indywidualnych książeczek przeznacza na wycieczki szkolne organizowane przez wychowawców. Odbędą się one w maju, czerwcu i lipcu.
Więcej Podsumowanie działalności SKO 2013/2014!

Przedstawienie o oszczędzaniu!

02.05.2014
W kwietniu zostaliśmy aktorami. Wystąpiliśmy w przedstawieniu pt. "Oszczędzaj i Ty!". Miało ono zachęcić wszystkich uczniów do przystąpienia do SKO lub kontynuowania oszczędzania w przyszłym roku szkolnym.
Więcej Przedstawienie o oszczędzaniu!

Powiększamy wspólną kasę!

02.05.2014
Aby uzyska dodatkowe pieniądze na książeczkach SKO, postanowiliśmy podczas szkolnej dyskoteki otworzyć mini-bar tostowo-zapiekankowo - deserkowy! Pomysł podsunęła nam nasza opiekunka i to ona pomogła zorganizować wszystko. Było warto!
Więcej Powiększamy wspólną kasę!

Loteria fantowa!

02.05.2014
Aby pozyskać pieniądze na nagrody w naszych konkursach, podczas choinki szkolnej przeprowadziliśmy loterię fantową, w której wzięli udział uczniowie z Leśniowic, ich rodzice oraz nauczyciele!
Więcej Loteria fantowa!

Rywalizacja indywidualna i klasowa.

02.05.2014
Bierzemy oczywiście udział w ogólnopolskim konkursie indywidualnego oszczędzania na książeczkach. Nasza opiekunka A.Ścibak ogłosiła dodatkowy, wewnątrzszkolny konkurs SKO. Polega oczywiście na oszczędzaniu pieniążków, tym razem jednak zwycięzcami będzie cała klasa, rozstrzygnięcie nastąpi pod koniec roku szkolnego 2014!
Więcej Rywalizacja indywidualna i klasowa.

Akcje charytatywne!

02.05.2014
Jako członkowie SKO bierzemy udział nie tylko w zbieraniu pieniędzy na książeczkach, angażujemy się w różne akcje i imprezy!
Więcej Akcje charytatywne!

Ognisko integracyjne!

02.05.2014
Już we wrześniu nasza opiekunka, pani A.Ścibak, zorganizowała dla nas ognisko integracyjne. Wzięli w nim udział wszyscy, którzy założyli książeczki SKO.
Więcej Ognisko integracyjne!

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach oszczędzają w SKO!

02.05.2014
Witamy wszytkich! Jesteśmy uczniami ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach i dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji SKO we wrześniu 2013! Naszym opiekunem została pani Agata Ścibak, która założyła książeczki wszystkim chętnym i motywowała nas do oszczędzania i innych działań.
Więcej Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach oszczędzają w SKO!