Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
"Żyjemy w świecie wolnym od dymu tytoniowego"

"Żyjemy w świecie wolnym od dymu tytoniowego"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 22.11.2015

Bierzemy udział w konkursie plastycznym.

Połowa uczniów naszej szkoły wykonała prace plastyczne na konkurs organizowany przez SANEPiD w Strzelcach Opolskich. Niestety z naszej szkoły, do dalszego etapu, mogliśmy przekazać tylko pięć prac. Po burzliwych  obradach zdecydowaliśmy, że do dalszej rywalizacji na etapie powiatowym przekazane zostaną prace Kacpra, Dominika, WIktorii, Gracjana i Dawida. Prace pozostałych uczestników konkursu zostały zaprezentowane rodzicom na szkolnej gazetce. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

19.11.2019
W ramach edukacji ekonomicznej, która jest jednym z priorytetowych zadań MEN na obecny rok szkolny, w klasie IV b przeprowadzono lekcję wychowawczą pt „Reklamacji nie udziela się... ?”. Podczas zajęć wyjaśniono i przedyskutowano takie pojęcia jak konsument, zakupy, reklama, reklamacja, oszczędzanie, sortowanie śmieci, dbanie o ekologię itp. Kwestie wydawało by się proste, a jednak zupełnie nowe dla niektórych czwartoklasistów.
Więcej Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.