Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Zwycięzcy konkursu wiedzy o pieniądzach i bankowości

Zwycięzcy konkursu wiedzy o pieniądzach i bankowości

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 27.03.2018

27.03.2018 r. opiekunka SKO przedstawiła zwycięzców konkursu wiedzy o pieniądzach i bankowości.

27.03.2018 r. opiekunka SKO przedstawiła zwycięzców  konkursu wiedzy o pieniądzach i bankowości. W kategorii klas III- IV najwyższe lokaty uzyskali: I miejsce- Sebastian Tymiński kl. IV( zdobył 20 pkt. na 20 możliwych do zdobycia), II miejsce -Martyna Jóźwiak kl. III (18 pkt.), III miejsce Oliwia Bazylewicz kl. III i Miłosz Sienkiewicz kl. III( 17 pkt.).

W kategorii klas V- VI zwyciężyła Kinga Kulesza z klasy  VI( uzyskała 20pkt. na 20), II miejsce przypadło Natalii Łuniewskiej z kl. VI (18 pkt.), zaś trzecie zajęła Marta Sylwestrzuk z klasy V ( 17 pkt.). Zwycięzców nagrodzono dyplomami i gromkimi brawami. Gratulujemy!

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania