Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Świlczy
ZOSTAŁY OGŁOSZONE SZKOLNE KONKURSY SKO - „Mały Bankowiec” i „Dobra Lokata”

ZOSTAŁY OGŁOSZONE SZKOLNE KONKURSY SKO - „Mały Bankowiec” i „Dobra Lokata”

Warszawa 09.03.2017

Na przełomie lutego i marca Szkolna Kasa Oszczędności zaprosiła chętnych uczniów klas I – VI do udziału w kolejnej edycji szkolnego konkursu ekonomiczno-matematycznego.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch grupach wiekowych – klasy I – III i IV – VI. W edukacji wczesnoszkolnej konkurs jest organizowany od siedmiu lat i nosi nazwę „MAŁY BANKOWIEC”. W tym roku zmagania konkursowe pod nazwą „Dobra Lokata” zostały zaproponowane również starszym klasom szkoły podstawowej. Konkurs w formie testu matematycznego związanego z obliczeniami pieniężnymi i tematyką bankową odbył się 28 lutego 2017 r. „Maluchy” zmagały się z podobnymi testami dostosowanymi do ich możliwości 7 marca br. Dyplomy dla laureatów i podziękowania dla wszystkich uczestników ufundowała SKO. Z niecierpliwością czekamy na wyniki…

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania