Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Znamy szkolnego ,,Mistrza zagadek matematycznych"

Znamy szkolnego ,,Mistrza zagadek matematycznych"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 28.03.2017

,,Mistrzem zagadek matematycznych" został Bartek Remian z klasy III

W tegorocznym konkursie o tytuł ,,Mistrza zagadek matematycznych " walczyli najlepsi uczniowie z klas III- VI. Po napisaniu testu składającego się z dwunastu zadań opracowanych dla każdej z klas, okazało się, że I miejsce zajęli uczniowie z klasy III- Bartosz Remian i Sebastian Tymiński zdobywając po 38 pkt. , drugie miejsce przypadło ucz. klasy VI Oliwii Puchalskiej(37 pkt.), zaś trzecie zdobyła Marta Sylwestrzuk z klasy IV (34pkt.). Żeby wyłonić szkolnego ,,Mistrza" konieczna była dogrywka, w której Bartosz Remian pokonał Sebastiana Tymińskiego. Gratulujemy Bartkowi i pozostałym zdobywcom czołowych miejsc.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania