Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Zdobyliśmy tytuł SZKOŁY W RUCHU!!!

Zdobyliśmy tytuł SZKOŁY W RUCHU!!!

Warszawa 21.05.2014

Wiele miesięcy pracowaliśmy na zaszczytny tytuł szkoły w ruchu. Jesteśmy szkołą dbającą o zdrowie, sport, kondycję fizyczną, rozwój zainteresowań sportowych uczniów.

Rok 2013/ 2014 został ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej rokiem szkoły w ruchu.  Spośród wszystkich szkół biorących udział w programie tylko niektóre otrzymają zaszczytny tytuł SZKOŁY W RUCHU. 

Tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie, bo w dobie komputerów i kanapowego trybu życia, my stawiamy także na sport. W otoczeniu naszej szkoły powstał więc nowoczesny, bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych uczniów, rozpoczynamy prace nad nowym boiskiem, a nasi sportowcy regularnie wracają z zawodów sportowych z pucharami i medalami.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Ogólnopolska akcja #SadziMy

28.09.2020
Dnia 18.09.2020 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II edycji Ogólnopolskiej Akcji #sadziMy pod patronatem Pary Prezydenckiej RP. Akcja ma na celu przyczynić się do poprawy warunków naszego życia poprzez zwiększenie liczby drzew oraz obszarów zielonych.
Więcej Ogólnopolska akcja #SadziMy

Rower dla najlepszego SKOwicza

25.09.2020
Podczas uroczystego apelu SKO został podsumowany konkurs na najlepszego SKOwicza. Główną nagrodą był rower ufundowany przez Panią Prezes Banku Spółdzielczego w Olsztynku.
Więcej Rower dla najlepszego SKOwicza

OszczędnościowiSKO

25.09.2020
Nagrodziliśmy uczniów, którzy systematycznie dokonywali wpłat na książeczkę oszczędnościową.
Więcej OszczędnościowiSKO