Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Brzozowym Kącie
Zbiórka nakrętek na rzecz Hospicjum "Małego Księcia" w Lublinie.

Zbiórka nakrętek na rzecz Hospicjum "Małego Księcia" w Lublinie.

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Brzozowym Kącie
Warszawa 10.03.2014

Już od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Hospicjum "Małego Księcia" w Lublinie. Staramy się wspierać Hospicjum jak tylko możemy, organizując na ich rzecz liczne zbiórki, pod wieloma postaciami. Jedną z form pomocy jest zbiórka nakrętek. W grudniu 2013 roku do Hospicjum przekazaliśmy 60564 nakrętek. Dzięki tej akcji uczymy nasze dzieci bezinteresownej pomocy.

Już od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Hospicjum "Małego Księcia" w Lublinie. Staramy się wspierać Hospicjum jak tylko możemy, organizując na ich rzecz liczne zbiórki, pod wieloma postaciami. Jedną z form pomocy jest zbiórka nakrętek. W grudniu 2013 roku do Hospicjum przekazaliśmy 60564 nakrętek.  Dzięki tej akcji uczymy nasze dzieci bezinteresownej pomocy. Inicjatorem akcji jest pani mgr Anna Kocyła-Grabowska - nauczyciel matematyki i przyrody w naszej szkole.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach