Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Brzozowym Kącie
Zbiórka nakrętek na rzecz Hospicjum "Małego Księcia" w Lublinie.

Zbiórka nakrętek na rzecz Hospicjum "Małego Księcia" w Lublinie.

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Brzozowym Kącie
Warszawa 10.03.2014

Już od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Hospicjum "Małego Księcia" w Lublinie. Staramy się wspierać Hospicjum jak tylko możemy, organizując na ich rzecz liczne zbiórki, pod wieloma postaciami. Jedną z form pomocy jest zbiórka nakrętek. W grudniu 2013 roku do Hospicjum przekazaliśmy 60564 nakrętek. Dzięki tej akcji uczymy nasze dzieci bezinteresownej pomocy.

Już od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Hospicjum "Małego Księcia" w Lublinie. Staramy się wspierać Hospicjum jak tylko możemy, organizując na ich rzecz liczne zbiórki, pod wieloma postaciami. Jedną z form pomocy jest zbiórka nakrętek. W grudniu 2013 roku do Hospicjum przekazaliśmy 60564 nakrętek.  Dzięki tej akcji uczymy nasze dzieci bezinteresownej pomocy. Inicjatorem akcji jest pani mgr Anna Kocyła-Grabowska - nauczyciel matematyki i przyrody w naszej szkole.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

23.09.2020
Zapraszamy wszystkich członków SKO z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: ,,Dziś oszczędzam w SKO-jutro w Banku Spółdzielczym". Konkurs będzie trwał cały miesiąc październik 2020r. Format pracy i technika dowolna. Liczą się ciekawe pomysły.
Więcej PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21

23.09.2020
W tym roku szkolnym zaczniemy oszczędzanie w nietypowy sposób. Nie będzie jak co rok apelu ogólnoszkolnego. Za to członkowie SKO z kl. III przygotowali i nagrali część artystyczną ukazującą sposoby oszczędzania, (nie tylko pieniędzy). Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmiku na stronie internetowej naszej szkoły. W tym roku szkolnym nie zabraknie też konkursów organizowanych przez Opiekuna SKO, no i oczywiście wspaniałych NAGRÓD. O poszczególnych konkursach informować będzie gazetka na holu szkolnym, zachęcamy do bieżącego śledzenia zmian na gazetce. Startujemy 1 października 2020r.
Więcej ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21